EnglishGermanFrenchRussianItalianSpanish
Log inRegister

X3: Reunion - nejde spustiť
Post new topic Reply to topic
View previous topic :: View next topic
Author Message
Joeby

PostPosted: Wed, 31. Jan 18, 08:36    Post subject: X3: Reunion - nejde spustiť Reply with quote Print

Po cca 2-3 rokoch ako som to naposledy hral som si hru znovu nainštaloval (klasicky steam verzia). Hra však nejde spustiť. Nemal niekto podobný problém?

Back to top
View user's profile Send private message
CubiCubi

Thank you for registering your game
PostPosted: Mon, 12. Feb 18, 23:35    Post subject: Reply with quote Print

Ahoj, tak jsem tedy zkušebně nainstaloval X3-Reunion, Steam verzi a moje poznatky jsou následující:

Při prvním spuštění - hra během prvních pár minut přestala reagovat, nutno vypnout natvrdo. Nestihl jsem ani nastavit joystick.

Při druhém spuštění - pro soubor X3.exe v adresáři s nainstalovanou hrou jsem nastavil režim kompatibility "windows7" a hra běží stabilně - odehráno cca 3 hodiny bez pádu.

OS - win 10 poslední build, sestava v patičce (aktualizováno).

CubiCubi

Thank you for registering your game
PostPosted: Wed, 14. Feb 18, 11:17    Post subject: Reply with quote Print

Tak po odehrání cca 15 hodin přišel pád - po rozstřílení letky pirátů s možným výdělkem okolo 100k kreditů (unknown object alias Hammerhead Missile + pár dalších rachejtlí na prodej). Docela naštve Very Happy Už jsem mohl kupovat třetího automatického obchodníka...

Vypadá to, že nějaká nekompatibilita tam přecijenom bude. Už si nepamatuju, jestli to před lety padalo, když jsem to hrál. Po pravdě asi ano, měl jsem nainstalovaný X-tended mod. Ale nejspíš nijak často. Prostě to bude řešit častější save a občasné opakování mise.

Ještě vyzkouším ostatní režimy kompatibility, ale obávám se, že na tyto věci už MrkvoŠrot kašle, takže to nebude fungovat bezvadně. Nejspíš by museli vývojáři z Egosoftu udělat patch, aby šla hra bez náhodných pádů. A do toho se asi nikomu chtít nebude Sad

Joeby

PostPosted: Sun, 18. Feb 18, 21:56    Post subject: Reply with quote Print

Ja už som to vyriešil. Problém bol v tom, že hra hľadala x3reunion.exe a ja som tam mal x3.exe. Asi to prehodil patch alebo čo... Ale ďakujem za odpoveď.

Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic Reply to topic

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Control Panel
Login Data