EnglishGermanFrenchRussianItalianSpanish
Log inRegister

[X Rebirth] Wszystkie elementy fabuły, misje i wynikające różnice
Post new topic Reply to topic
View previous topic :: View next topic
Author Message
Ryba

Thank you for registering your game
PostPosted: Mon, 4. Apr 16, 08:48    Post subject: [X Rebirth] Wszystkie elementy fabuły, misje i wynikające różnice Reply with quote Print

Witam,
Jestem weteranem świata X, jak zapewne wielu z Was. Jednak co odróżnia mnie od znacznej części graczy, ja uwielbiam, gdy gra utrzymuje mnie w ryzach, tzn. zawsze trzyma mnie gdzieś pomiędzy jakimiś zależnościami, zawiłościami fabuły. Nie przepadam za graniem 100% "free play", gdzie obok moich działań nie przewija się jakaś historia.

Bardzo przez to lubię poprzednie części, gdzie było wiele dodatkowych "plotów". Można było zakończyć plot główny, pograć trochę free play, potem uruchomić kolejny, mniejszy plot i krążyć wg własnej zachcianki pomiędzy free-playem a zabawą w dodatkowy plot. To jest dla mnie kwintesencją świata X.

Przechodząc do głównego pytania - X Rebirth oprócz głównej fabuły posiada jakieś poboczne ploty ? Czy Secret Service Missions wiąże się z ciekawie opowiedzianą historią ? Czy dodatek Teladi Outpost i Home of Light wprowadzają nowe, ciekawe historie i misje ? Coś, co można wpleść sobie pomiędzy free-play w celu poczucia, że świat X Rebirth ciągle żyje pod względem nowych wątków fabularnych ?

Ps. Pytanie bonusowe za 50 punktów - czy grając wątek fabularny mam dostęp od początku do wszystkich "przedmiotów" w grze, czy dostęp jest zwiększany w trakcie rozwoju fabuły ?

Pozdrawiam i dziękuję,

Back to top
View user's profile Send private message
Ryba

Thank you for registering your game
PostPosted: Mon, 11. Apr 16, 12:59    Post subject: Reply with quote Print

... wiecie co ? Zainstalowałem X3 AP + XRM. W sumie temat można zamknąć. Na cholerę mi X Rebirth.

Back to top
View user's profile Send private message
Post new topic Reply to topic

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Control Panel
Login Data