EnglishGermanFrenchRussianItalianSpanish
Log inRegister

XRebirth
Post new topic Reply to topic Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next
View previous topic :: View next topic
Author Message
peter143

Thank you for registering your game
PostPosted: Tue, 23. Feb 16, 18:17    Post subject: Reply with quote Print

Nikto nechce písať tak budem aspoň sám zo sebou Smile

Dnes ti pozerám, že sa mi lode vracajú furt plné nákladu od bratov Teladov. Každú chvíľu hláška - nemôžem predať tovar ... Pozerám do mapy a nevidím ti tam tú veľku stanicu, tak som tam skočil... a ona tam fakt nebola. Naposledy asi 3-4 dni do zadu bola od Xenonov a tých ďalších pirátov zničená na 69 percent a Teladi mali v (riti) ju opravovať, čiže ju asi zničili Smile Nevidím tam ale ani trosky a ani jedného Telada. Čisto prázdny priestor okrem mojich dvoch ťažko poškodených staníc a asi 10 mojich patrolujúcich Arawnov - to som dal na ochranu tej Teladskej stanice - dal sa tam robiť dobrý biznis s Teladiom. Dal Sad Stalo sa to niekomu ?

Teraz od koho mám pýtať ,,profit,, za tie náklady na Arawnov ? Smile Asi ich predám, nekúpi niekto jazdenky ? Smile

bakterius

MEDALMEDAL

PostPosted: Fri, 26. Feb 16, 11:51    Post subject: Reply with quote Print

Zvykaj si. Vesmir je osamele miesto. Smile dam tomu na chvylu zase sancu... posledne som pred rokom skoncil plot, zostrelil 777 lodi na hard a zaletel do teladi sektoru, kde som zistil ze tam okrem stanic nic nie je... teda ak tam nieco co stoji zato (misie, plot) tak ma opravte. vcera sa mi stiahol ten HOL ale nestihal som to spustit. takze to trosku cez vikend polietam a mozno ma to zase na chvylu podrzi.

Ales_CZ

PostPosted: Thu, 3. Mar 16, 05:49    Post subject: Reply with quote Print

tvl, jsem vzal úkol od Heart of Albion za necelých 30 milionů, kde mám prozkoumat domov světla, ale hned jsem skončil na začátku, protože jsem proletěl bránou a vyplivlo mi to mezi sektorama. Takže nejblíže to mám asi 200 000 km do sektoru. SETU a skokový pohon nemám. Mě napadlo to doletět a tak jsem to nechal 2 noci, aby to tam letělo a ono hovno, mi to připadá, že je ten prostor v určité vzdálenosti. Mě ještě napadlo, vrátit si to, znovu proletět bránou a použít Long Range skener a prozkoumat to. Jestli někdo přesně ví, co mám dělat, tak prosím o radu.

Back to top
View user's profile Send private message
Earth Ultimatum IV.

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Thu, 3. Mar 16, 18:02    Post subject: Reply with quote Print

Treba na beta fóre nahlásiť, no problém je v tom že potrebujú vedieť prečo sa to stalo a v čom je problém, čiže poslať savegame kde si už teleportovaný nepomôže lebo je už po funuse.

Na workshope je cheat mód ktorý ti dovolí teleportovať z mapy, ak fakt potrebuješ pokračovať v tej savegame

Ales_CZ

PostPosted: Thu, 3. Mar 16, 20:27    Post subject: Reply with quote Print

takže jim mám přesně poslat save, před vstupem a potom kde se objevím?

Back to top
peter143

PostPosted: Fri, 4. Mar 16, 07:09    Post subject: Reply with quote Print

No mne sa predvčerom stalo, že som testoval v Toride anomálie ( chová sa to ako skoková brána ) , zostal som šokovaný. 2 z troch ma hodili do iného sektora, tá jedna čisto kdesi mimo mapu Smile To ale neriešim, je to hra a BUG v tom nevidím Smile Jump síce mám ale používam od Alexa mód na skok.
Keď už som pritom, našiel niekto tie nové misie ohľadom skúmania anomálii ? Lebo v textoch sú, ale čo som preskúmal celý Toride nikto ich neponúka.

Jo, a ešte jedna vec, to bude vedieť asi Earth Ultimatum, v DeVries je na pozadí taká veľká stanica, celkom obšírny komplex, cez modrú magistrálu sa leti okolo nej dosť poblízku, len problém je, že z tej modrej sa nedá vyhodiť von. Ona je tam skutočná a dá sa tam doletieť alebo to je iba estetické křoví ? Smile Skúšal som to asi hodinu ale nijak sa nepribližovala Smile

Earth Ultimatum IV.

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Fri, 4. Mar 16, 11:15    Post subject: Reply with quote Print

Tá stanica, myslím že sa k nej nedá dostať. Sám som neskúšal, ale veľa kaskadérov na fóre hej Smile

Anomálie hádžu do náhodnej zóny v Toride (ak má tiež anomáliu).
Tá misia sa začne spawnovať po tom ako nájdeš niekoľko anomálii (neviem ale koľko).

Ten teleport bug/glitch, treba poslať save ešte predtým ako sa to stalo, a napísať presný postup čo si robil.

Ales_CZ

PostPosted: Fri, 4. Mar 16, 18:56    Post subject: Reply with quote Print

já moc anglicky neumím, jenom jsem vzal misi za necelých 30 milionů ve Fields of Opportunity a letěl jsem podle navigace do Albionu do sektoru, kde je ta brána a proletěl jsem. 2x mi to vyhodilo na tom samém místě mezi sektory.

Back to top
Ales_CZ

PostPosted: Sat, 5. Mar 16, 21:32    Post subject: Reply with quote Print

Normálně na asi 6 pokus, co jsem vzal tu misi, tak jsem se objevil na naprosto normálním místě a to u brány do Albionu ve Studené hvězdě. Jináč mi to házelo do Domova Světla mezi sektory

Back to top
Ales_CZ

PostPosted: Mon, 7. Mar 16, 21:59    Post subject: Reply with quote Print

Já jsem normálně v Torridu našel něco hodně divného a i jsem to vyfotil. Je to nějaká průhledná hmota, která se dá objevit pomocí Long Range scanneru (označí se modře) a vydává to zvuky. Vůbec nevím co to je a k čemu to je. Na té fotce je to hodně špatně vidět, ale je to přímo přede mnou.

http://images.akamai.steamusercontent.com/ugc/314495501223467502/9FFFF5A87F701946F908FC4B47BAD22FA15E29D0/

Back to top
Earth Ultimatum IV.

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Tue, 8. Mar 16, 11:22    Post subject: Reply with quote Print

Spoiler
anomália Smile vleť tam (ak ťa bude odtláčať, použi booster)
Spoiler

Ales_CZ

PostPosted: Tue, 8. Mar 16, 22:07    Post subject: Reply with quote Print

tvl už jsem několikrát sebral zbraňový upgrade, ale ani jednou se mi nezobrazil v inventáři

Back to top
Earth Ultimatum IV.

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Wed, 9. Mar 16, 11:30    Post subject: Reply with quote Print

Upgrady sa nezobrazujú v inventári, ale ešte v menu inventára je ďalšie tlačítki na spodku obrazovky "weapon modifications", a tam to nájdeš Very Happy alebo navštív mechanika

Ales_CZ

PostPosted: Wed, 9. Mar 16, 16:32    Post subject: Reply with quote Print

když jsem viděl v inventáři právě ty kity, tak jsem se divil, proč se mi tam nezobrazují, když jsem je sebral.

Jo zjistil sem jednu zajímavost, na stolním PC mi nefungují achievementy, ale na bráchovo noťasu mi fungují, ale přitom steam a hru mám nastavený stejně.

Hele máš prozkoumaný Torride, já ho prolétávám a chyb mi nalézst asi 2 zóny, ale s Khac´kama už sem našel. A v Domovu Světla jsou všechny zóny podél dálnice nebo i kus od ní? Podél dálnice jsem všechny objevil, ale nedostal jsem achievement.

Back to top
Earth Ultimatum IV.

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Wed, 9. Mar 16, 21:08    Post subject: Reply with quote Print

Mám ten achievement za Toride. Oni sú skryté dosť, no našiel som ich cez ten svoj mód čo zobrazuje všetko na mape.

Post new topic Reply to topic Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Control Panel
Login Data
The time now is Tue, 21. Aug 18, 22:01

All times are GMT + 2 Hours

[ Disclaimer / Impressum ] | [ Privacy Policy / Datenschutz ]