EnglishGermanFrenchRussianItalianSpanish
Log inRegister

Shank & Shank 2
Post new topic Reply to topic
View previous topic :: View next topic
Author Message
SourVenom

MEDALMEDALMEDAL

Thank you for registering your game
PostPosted: Mon, 11. Nov 13, 12:26    Post subject: Shank & Shank 2 Reply with quote Print

Może się natknęliście na to może nie - krwawa oldschoolowa gra typu beat'em up 2D.
Mowa tu o grze Shank i Shank 2 - w tą drugą właśnie gram.
Powiem szczerze że czytając zapowiedź jedynki (dość dawno temu) myślałem sobie 'Pff - kolejna nudna nawalanka w której i tak bym nie kupił' ... Za kilka miesięcy została dołączona do CD Action więc jednak chcąc nie chcąc kupiłem i zagrałem. Co do rozgrywki to miałem rację - kolejna nawalanka jakich są tysiące. Jednak to co mnie zachwyciło to grafika, a dokładniej animacje - wszystko chodzi tak płynnie, jeden atak przechodzi w następny tak, że nie widać żadnych 'szwów' pomiędzy animacjami. Dosłownie jakby się oglądało animacje Disneya. Jeśli chodzi o historię to typowa vendetta - oni chcieli zabić Shanka a okazuje się że to on zabije ich, wiadomo to od pierwszej sekundy. Obecnie jestem w połowie dwójki i ciekawi mnie dalszy rozwój wydarzeń. Widać że developperzy wzięli się do roboty bo gra wygląda ładniej i sterowanie zostało trochę poprawione - jednak wciąż jest to gra do której lepiej podchodzić z padem niż klawiaturą i myszą (po prostu jest o wiele wygodniej). Mam nadzieję że kogoś zaciekawiłem - a tym czasem idę mordować najemników, uwalniać rebeliantów i w wypruwać flaki bossom :) .

Po co brać życie na poważnie? I tak nie wyjdziesz z niego żywy...
"Neutrality means that you don't really care 'cause the struggle goes on even when you're not there, blind and unaware." ~2:40
Back to top
View user's profile Send private message
SourVenom

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Mon, 11. Nov 13, 15:44    Post subject: Reply with quote Print

No i skończyłem - w ostatniej misji zginąłem 42 razy, a sama misja zajęła mi 59 minut ... Wszystko przez sterowanie padem (którego dawno nie używałem) - wieżyczką można było celować tylko w 8 kierunkach. Po zmianie ustawień na klawiatura + mysz zrobiłem to za pierwszym razem. Potem już poszło gładko :)

Po co brać życie na poważnie? I tak nie wyjdziesz z niego żywy...
"Neutrality means that you don't really care 'cause the struggle goes on even when you're not there, blind and unaware." ~2:40
Back to top
View user's profile Send private message
Sauron11

PostPosted: Mon, 18. Nov 13, 00:33    Post subject: Reply with quote Print

59 minut i 42 zgonów? Podziwu godne samozaparcie. A gra... wygląda trochę jak okrojone Borderlands w 2D. Nie sądziłem, że w XXI wieku gry 2D są jeszcze tak popularne Smile.

View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Post new topic Reply to topic

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Control Panel
Login Data
The time now is Mon, 20. Nov 17, 04:23