EnglishGermanFrenchRussianItalianSpanish
Log inRegister

The Elder Scrolls Online
Post new topic Reply to topic Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next
View previous topic :: View next topic
Author Message
Sorkvild

MEDALMEDALMEDAL

Thank you for registering your game
PostPosted: Wed, 23. Jan 13, 01:32    Post subject: The Elder Scrolls Online Reply with quote Print

Najbardziej oczekiwany tytul 2013.

Strona gry: http://elderscrollsonline.com/en/

Trailer (nowy!) : http://youtu.be/R9C2uLspL9k

Wprowadzenie + wywiady http://youtu.be/wUGQFmIBXIc

Rozpoczeto zapisy na beta testy
http://elderscrollsonline.com/en/news/post/2013/01/21/sign-up-for-the-elder-scrolls-online-beta-test-today

X2 X3TC X3AP | XRM XTC LU | I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee

We want the Boron back!
Back to top
View user's profile Send private message
LizardCor

MEDALMEDAL

PostPosted: Wed, 23. Jan 13, 09:04    Post subject: Reply with quote Print

No ja raczej na ten tytuł nie czekam. Podchodzę to tego z wielkim dystansem.

Back to top
View user's profile Send private message AIM Address
motylanoga10

PostPosted: Wed, 23. Jan 13, 14:39    Post subject: Reply with quote Print

Ciekawe jakie będą, aczkolwiek wcale z niecierpliwością nie czekam.

Back to top
Sauron11

PostPosted: Wed, 23. Jan 13, 15:47    Post subject: Reply with quote Print

Mam mieszane uczucia. Trailer jest super jako filmik, animacje rewelacyjne, ale nie pasują mi do klimatu ElderScrolls, to lata świetlne do przodu nawet jak na rozwiązania z ostatniego Skyrima.
Do tego MMO oznacza, że nie będzie się już najlepszym bohaterem w całym królestwie, bo zawsze będzie ktoś lepszy od nas Wink. Mnie zaś w ElderScrolls zawsze popychało przeświadczenie, że jak dobrze rozwinę swego bohatera, to będę największym wojownikiem krainy. Tutaj to będzie niemożliwe, więc i motywacja już nie ta sama Neutral.

View user's profile Send private message Send e-mail AIM Address
Sorkvild

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Thu, 24. Jan 13, 14:18    Post subject: Reply with quote Print

Tez mnie ten trailer zaskoczyl. WIelkie budowle i zaawansowane maszyny abordazowe wygladaja bardziej na tysiac last do przodu od wydarzen ze Skyrim, niz na tysiac lat wstecz jak uwazaja tworcy. Marzeniem wielu graczy byla wreszczcie mozliwosc gry na powierzni calego Tamriel, bo maja byc wszystkie prowincje. Smaczek tego zauwazylismy w Skyrim gdzie mozna bylo zobaczyc cala nieoteksturowana mape Imperium. Nie mniej jednak pewnie bedzie jak w wiekszosci MMO, gracze-wyjadacze szybko opracuja uniwersalny build postaci dajacy najwieksze korzysci i pewnie wszyscy beda grali awatarami w heavy armorze, wymaksowana magia i bronia dwureczna.

X2 X3TC X3AP | XRM XTC LU | I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee

We want the Boron back!
Back to top
Sauron11

PostPosted: Thu, 24. Jan 13, 17:58    Post subject: Reply with quote Print

Tysiąc lat wstecz? Wolne żarty Smile. Spodziewałbym się raczej kolejnych gier ale w singla, na kolejnych obszarach Tamriel, np. tym razem Czarne Mokradła, albo Elsweyr. Tak rozumiem, że jeśli od razu będzie przedstawione całe Tamriel, nie będzie już miejsca na prezentację tych samych krain w grach singleplayer, czyli nie będzie nowych odsłon Elder Scrolls dla pojedynczego gracza...

Już wiem z czym skojarzył mi się ten trailer Skyrim Online - z Dragon Age.
Dla odmiany w tym trailerze występuje smok podobny do Alduina Wink.

Sorkvild

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Fri, 25. Jan 13, 11:32    Post subject: Reply with quote Print

Jakie wolne zarty?

Ta gra toczy sie w czasach pre-cirodilianskich, nie mow ze jestes zaskoczony ale to bylo juz jasne od dosc dawna;)
Co do TESVI to pewnie sie ukaze, przeciez historia gry nie jest w zaden sposob zakonczona i mozna wciaz dopisywac kolejne watki i Bethesda dobrze to wie, ta seria to maszyna do robienia ogromnych pieniedzy Smile

We want the Boron back!
Back to top
Sauron11

PostPosted: Fri, 25. Jan 13, 13:35    Post subject: Reply with quote Print

Szczerze, jestem zupełnie zaskoczony. Poprzednio o próbach z wersją "TES MMO" słyszałem przy okazji takowego moda, gdzie inni gracze snuli się niby duchy ale nie było pomiędzy nimi interakcji. To musiało być dawno Rolling Eyes .

Ten filmik trochę przewraca mi do góry nogami dotychczas widziany świat TES. Coś jak wtedy gdy po starej trylogii Gwiezdnych Wojen obejrzeliśmy nową, kompletnie odmienioną, a umiejscowioną wcześniej Smile

Co do filmiku - nie wiedzieć czemu ten zbrojny co walczy z wilkołakami mi się skojarzył od razu z Sentinelem Prime. A i sam model walki coś nie pasuje mi do TES (Skyrim np.) - po pierwsze po co rycerzom-obrońcom walczyć w ciężkim pancerzu ograniczającym ruchy, jeśli przed niczym on nie chroni - bo padają od jednej strzały puszczonej ze sporej odległości (kiepska fizyka?) czy sztyleciku, mających 100% szanse na przebicie (chyba że mistrzowie alchemii wypili wspomagacze przed walką). Poza tym z jednej strony jakaś kosmiczna technologia rozwijania mostów nad przepaścią (w sumie co napędza te ustawione na krawędzi skały bębny, że ciężkie mosty tak szybko się wysuwają - magia? Wink ), z drugiej drewniane tarcze, przez które strzały przechodzą jak przez masło. Mógłbym nie analizować filmu, bo ogląda się go wspaniale, ale wątpliwości jakoś same się nasuwają...

HamP

PostPosted: Fri, 25. Jan 13, 15:28    Post subject: Reply with quote Print

Trailerek moim zdaniem zwala z nóg. Wiadomo, że niewiele ma wspólnego z samą grą, ale jest takim "hyperem", żeby napędzić większą ilość ludzi na ten tytuł. Zagranie czysto marketingowe, bo zauważcie co się dzieje na przeróżnych forach - ludzie rozmawiają o tym tytule, polemizują odnośnie miejsca akcji, używanego przez bohaterów oręża, itp. Po prostu gadają jak najęci Smile Trailer zachęca do analiz, które dodają smaczku całości i sprawiają, że tym goręcej czeka się na tą betę.

Ze swojej strony bardzo czekam na ten tytuł, ale że ekscytucuję się (na miarę mojego wieku Smile ) na wieść o każdym, nowopowstającym MMO, to tak samo jest i w tym przypadku. Pytanie na co postawią twórcy w kontekście rozgrywki. Oczywiście na jakieś skrzyżowanie Ultimy Online z EVE Online z dodatkiem Everquesta 2 połączone z oprawą audiowizualną rodem z Guild Wars 2, a wszystko oczywiście osadzone i absolutnie zgodne z realiami TES, nie mogę w ogóle liczyć i chyba się nigdy nie doczekam, ale chciałbym żeby stworzyli na prawdę solidnego MMORPG, który startując będzie na poziomie Rifta w dniu jego premiery. I oczywiście aspekt socjalny... to on najbardziej trzyma przy każdym MMO, chociaż mało którzy Devsi zdają sobie z tego sprawę. Nie end-gamy, ultragrafa, mikropłatności, itp, tylko właśnie aspekt socjalny i funkcjonalności, które w jego skład wchodzą.

No nic, poczekamy, zobaczymy, a że najwyraźniej TESO zobaczymy szybciej niż popularny na tym forum tytuł na literę R... to na bank będę się zagrywał Smile Innym też polecę, nawet jeśli szmira będzie, bo to w końcu TES...

Back to top
LizardCor

MEDALMEDAL

PostPosted: Fri, 25. Jan 13, 22:15    Post subject: Reply with quote Print

No ja zapisałem się do bety i zobaczymy co z tego wyjdzie. Grafa i muza owszem fajna, nawet ładna. Ja po prostu obawiam się, ze mimo iż jest to TES, to jest przecież robiony przez zupełnie inną firmę. Bethesda jest tylko konsultantem to wszystko, a jej nazwa jest raczej chwytem marketingowym. Generalnie, obawiam się, że będzie to zupełnie coś innego. Coś co strasznie mnie rozczaruje. Jeżeli gra będzie ok, to na pewno będę w nią grał. Tylko mówię za wczasów, że raczej nie napalam się na TES Online Very Happy

Back to top
Sauron11

PostPosted: Sat, 26. Jan 13, 20:12    Post subject: Reply with quote Print

Ja się zaś obawiam najbardziej systemu mikropłatności Smile.

HamP

PostPosted: Sun, 27. Jan 13, 19:51    Post subject: Reply with quote Print

Sauron11 wrote:
Ja się zaś obawiam najbardziej systemu mikropłatności Smile.

A czego tu się obawiać? Ludzie tak psioczą na mikropłatności i całe to PayToWin, a prawda jest taka, że obecni Devsi (pomijając dzieła azjatyckie, bo tam to jeszcze funkcjonuje) zdają sobie sprawę, że PayToWin nie prowadzi do niczego dobrego i idą w stronę modelu typu Guild Wars 2 - tam mikropłatności są, ale mają charakter kosmetyczny, aniżeli siłowy, że się tak wyrażę. Gdyby TESO postawiło na model PayToWin byłby to strzał w stopę (kolano? Wink ), więc o to byłbym spokojny.
Moim zdaniem model płatności wzięty z EVE Online byłby wręcz fenomenalny - szkoda, że nie ma gier (albo ja o czymś nie wiem), które z niego korzystają. Dla objaśnienia - w EVE funkcjonuje system abonamentowy (za żywą gotówkę), ale jeżeli ktoś włoży trochę czasu w granie, to może sobie zarobić na ten abonament i kupić go za walutę w grze.
To tyle na razie. Pozdrawiam Smile

Back to top
Sauron11

PostPosted: Mon, 28. Jan 13, 10:42    Post subject: Reply with quote Print

Miałem na myśli, że mikropłatności sprzyjają nierównościom pomiedzy graczami i obniżają miodność gry. Jak kogoś stać to dokupi wszystkie bonusy/fanty i wymaksuje swoją postać, będzie grać na uprzywilejowanej pozycji, podczas gdy gracze chcący powoli awansować, albo nie mający za dużo na "inwestycje" będą mieli problemy z tymi premium. Jako przykład Planetside2.

Jak dotąd nie przekonała mnie żadna z gier online oferujących mikropłatności czy abonament, po początkowych ochach i achach nad grafiką/muzyką/klimatem wersji "bezpłatnej" przychodziło otrzeźwienie, znudzenie i gra szła w odstawkę. Jakoś się nie zanosi na szybką zmianę podejścia w tej materii Smile.

Sauron11

PostPosted: Tue, 30. Jul 13, 13:29    Post subject: Reply with quote Print

Dopiero zauważyłem obecność Malukah na stronce TES:Online Smile.
Piękny utwór "Beauty of Dawn"...

Sorkvild

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Tue, 30. Jul 13, 14:01    Post subject: Reply with quote Print

Moim zdaniem Bethesda powinna jej dac mozliwosc i zamiescic jej utwor w nowej grze przy ekranie powitalnym lub intrze. Na pewno wielu graczu doceniloby ten fakt.

Poki co zaaplikowalem sobie jej utwor do menu glownego w Skyrim,
http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=8042 Wlasciwa piesn we wlasciwym miejscu Smile

We want the Boron back!
Back to top
Post new topic Reply to topic Goto page 1, 2, 3, 4, 5  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Control Panel