X3:TC Hon za Pokladem

Moderator: DJ Die

Post Reply
TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Wed, 27. Jun 12, 23:39

to s Deca vím jen o té v Aldrinu, jinde ne...

Nezaměřitelný skok.pohon jsem už použil ani to nespočtu.
Možná je to divný ale líbí semi v tech sektorech takový to hvízdání...
Sektory nejsou nikde na mapě a po skoku zpět zkončím většinou ve středu sektoru odkud jsem skákal. Skok stojí 10EC ať jsem v jakýkoliv lodi. (takže super zdrhačka (jednou sejm jumpl teda hned vedle M2 od Khaaků.)

Namodralý čenich? Hm hned tam vyrazím :D
Já že všude se mluví jen o Danově šanci a tam prostě nemám žádnou stanici a moc lodí tamtudyma nelítá.

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Thu, 28. Jun 12, 00:02

Ups Promiň spletl jsem sektor, je to hned ten pod nim co je tam Boronská loděnice. Oceán fantasie.

.......................................
Také se mi tam líbí, hezké pozadí, vesmírný radiový šum.
Stalo se mi něco podobného, v klidu si v tom jednom sektoru - nikde těžím Nvidium.. bývá ho tam dost, najednou blik a vedle mě skočila Xenon M1 a houf stíhačů. Ted tam skáču také jen s Argon M2 má dobré štíty a jsem schopen včas vyklidit pole. Na to že je to skok do většinového prázdného mezihvězdného prostoru, je tam až nezdravě živo.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Thu, 28. Jun 12, 00:23

GDAworm wrote:No mně zas nechtějí zadat plot na HQ. Splňuji popsané podmínky a stále nic.
Zkus vlítnout na Hanice království, co se pamatuju tak BalaGiho s Julianem si vezl tam na Voj. základnu, tak třebas tam chvílu lítat.

Aha Oceán fantauie, ok zkusím :DD

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Sat, 30. Jun 12, 08:47

Kdyby jsi později potřeboval to řešení sudoku v questu #cafe. Tak ti ho poslu má totiž jen jedno řešení, ne všichni na to mají nervi nebo to zvládají.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Tue, 3. Jul 12, 01:32

GDAworm wrote:Kdyby jsi později potřeboval to řešení sudoku v questu #cafe. Tak ti ho poslu má totiž jen jedno řešení, ne všichni na to mají nervi nebo to zvládají.
USCWintersalpha_omegaUSCMarteen_earth_plus.omega

Ale úkol mi nikdo nikde porad nenabídl.
Zkoušel jsem všechny čtyři zmiňované sektory co sme tu zmínili.
No neva (Griffona mi slíbili, ale nedali prevíti, když zapnu konzoli tak tam je...), někdy naskočí, ikdyž bych byl raději kdyby to bylo dřív a hotový než bude plot na HQ.

BTW: Přes konzoli se dá vložit Mobilní dílna.
Ikdyž to je pomalá herka, může na ni dokovat M1/M2/M7
designem zapadá k OTAS, ta se asi někde "legálně" sehnat nedá, že?
(konzoli zapnutou v týhle rozjetý hře nemám, dříve jsem dělal vše přes konzoli, proto o té dílně vím)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”