X2 - Xenonske a Khaacke stanice + komunikace s Xenony a Khaaky

Moderator: DJ Die

User avatar
Mazuur
Posts: 72
Joined: Fri, 30. Sep 11, 20:12

X2 - Xenonske a Khaacke stanice + komunikace s Xenony a Khaaky

Post by Mazuur » Sat, 3. Mar 12, 22:19

Opet zdravim. :) Chtel bych se zeptat:
1. Zda lze nejakym zpusobem pristat na Xenonske (resp. Khaacke) stanici nebo lodenici?
2. Da se nejak komunikovat s Xenony nebo Khaaky (napr. aspon jako s piraty), protoze bych rad videl jejich xichty.
Dekuji za odpovedi.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sun, 4. Mar 12, 04:51

nejde ani jedno
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

MilanaliM
Posts: 16
Joined: Sat, 3. Dec 11, 18:00
x3tc

Post by MilanaliM » Thu, 8. Mar 12, 21:57

... z jednoho prosteho duvodu: nechteji videt tvuj "ksicht" teda chtej, ale rozmazlej na pristrojove desce :)

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Fri, 9. Mar 12, 00:54

Xenoni / teraformeři je UI v lodích (asi forma tvaru) zkus mluvit na mobil, třeba Ti odpoví ;)

Khaakové - hmyzoidní rasa Bzzzzz lítá mi tu moucha a taky nerozumí ;)

Dohad:
V X4R by bylo zajímavé "spolupracovat" s Xenony, nebo mít jejich technologii, přistávat na jejich stanicích (ikdyž už do X3R jsou tuším jen dvě Loděnice a Stanice) v X2 používají i elektrárny atd.

Khaakové pochybuji, že se snimi někdy bude ve hře počítat jinak než jen jako s rasou, která se mstí (chce dobít vesmír apod.)

Obě výše zmíněné "rasy" pokud UI mužu jako rasu považovat jsou agresivní.
Spíš věřím tomu, že v X3R? se hráč setkává s novou rasou?
nějak od "S" (s takovou tou neviditelnou lodí, puvod rasy nikdo nezná a v X-Universu se domnívají že jsou staří jako stavitelé skokových bran. Možná to jsou přímo stavitelé skokových bran.

To zmiňuji jen když tu zmiňuješ ty "rasy"

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 9. Mar 12, 11:09

to S jsou Sohneni
a maji nejlepsi lode ve vesmiru
v X3R /XTendet - netusim jestly i v ciste hre / se da zajmout jejich M3 Oriax a neni ve hre lepsi M3 a to vcetne Terranskeho Thora.
alespon kterou muze pouzivat hrac.
jeste tam jsou potom lode, ktere pouzivaji Sohnenske stity a a je to teda porod takove stity sundat a znicit lod.
jednou jsem utocil na piratskou Novu se 2 takovyma stitama a trvalo mi 37 mi, nez ji spadly stity a mohl jsem ji znicit / s tim Oriaxem jsem na ni utocil /, nechci radeji vedet, co by se delo, kdyby mela ty stity 3.ten posledni mela jen obycejny 25MJ.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sat, 10. Mar 12, 03:35

Ona se dá zajmout?
krom video sekvencí jsem na ni nikde nenarazil
Když si ji (tu M3( hodím do hry přes script konzoli tak se ji nedobíjí lasery a munice se už taky použít znovu nedá.

Je pár věcí které by mě zajímali co se snimi dá setkat ve hře...

X2TT - ten split drak co pomuže v druhé misi (Terracorp) když Ti shodí štíty (nebo si je nachvíli vypneš) Elena říká, ž ezjistí co a jak, ale kde nic tu nic. Mě by třeba zajímalo proč Spliti, kteří se zrovna v X2 nechovají ze začátku příliž přátelsky proč pomohli.

X3R -Jesan nadina (nebo jak) mise se skenováním pirátské továrny na tuším ionové střely (nebo něco takovýho) to je tentýž co ho potkáme v X3TC jako "Exterminator"a ? Protože chápu hlavního hrdinu z piráta dostane šanci se napravit. Ale, že pirát (v X3R) se stane "milicí" (v X3TC) to mi moc dohromady nejde.
X3R - Maurader (nebo jak se to jmenuje) stanice ve Frhamově legendě. Mužeme se domnívat, že byla zničena. Kým? Kdyby ji zničili Argoni (nebo nějaká "přátelská" rasa) tak by sektor převzali (Argoni nebo Boroni by bylo pravděpodobný) ale sektor je porad pirátský.

X3TC - by mě například zajímalo kam se poděl BanDana, když v AP porad Argone One porad lítá, přitom je to vlajková loď.
X3TC - Elena Kho jako ředitelka TerraCorpu, proč není v dalších dílech? Chápu Kyle Brenanna, ten v X3R .... nebudu prozrazovat co dělal ... což chápu.
SayaKho "spřátelená" duše Boronů kam se poděla? Dokázal bych pochopit že asi někde lítá...

Ta rasa "Sohneni" myslím si že se snimi sektáme v X4R a podle ruzných doměnek počítám, že budou hrát jednu z "hlavních" rolí.
nevíte někdo něco víc o X4R ?

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 11. Mar 12, 00:32

TTenk wrote:Ona se dá zajmout?
krom video sekvencí jsem na ni nikde nenarazil
Když si ji (tu M3( hodím do hry přes script konzoli tak se ji nedobíjí lasery a munice se už taky použít znovu nedá.

Je pár věcí které by mě zajímali co se snimi dá setkat ve hře...

X2TT - ten split drak co pomuže v druhé misi (Terracorp) když Ti shodí štíty (nebo si je nachvíli vypneš) Elena říká, ž ezjistí co a jak, ale kde nic tu nic. Mě by třeba zajímalo proč Spliti, kteří se zrovna v X2 nechovají ze začátku příliž přátelsky proč pomohli.

X3R -Jesan nadina (nebo jak) mise se skenováním pirátské továrny na tuším ionové střely (nebo něco takovýho) to je tentýž co ho potkáme v X3TC jako "Exterminator"a ? Protože chápu hlavního hrdinu z piráta dostane šanci se napravit. Ale, že pirát (v X3R) se stane "milicí" (v X3TC) to mi moc dohromady nejde.
X3R - Maurader (nebo jak se to jmenuje) stanice ve Frhamově legendě. Mužeme se domnívat, že byla zničena. Kým? Kdyby ji zničili Argoni (nebo nějaká "přátelská" rasa) tak by sektor převzali (Argoni nebo Boroni by bylo pravděpodobný) ale sektor je porad pirátský.

X3TC - by mě například zajímalo kam se poděl BanDana, když v AP porad Argone One porad lítá, přitom je to vlajková loď.
X3TC - Elena Kho jako ředitelka TerraCorpu, proč není v dalších dílech? Chápu Kyle Brenanna, ten v X3R .... nebudu prozrazovat co dělal ... což chápu.
SayaKho "spřátelená" duše Boronů kam se poděla? Dokázal bych pochopit že asi někde lítá...

Ta rasa "Sohneni" myslím si že se snimi sektáme v X4R a podle ruzných doměnek počítám, že budou hrát jednu z "hlavních" rolí.
nevíte někdo něco víc o X4R ?
ano Sohnenska M3 Oriax se da zajmout v sektoru Maelstrom / Vodni vir /
u vychodni brany. nad ni a nebo pod ni, jak kdy. ale nesmite plnit ten ukol, ktery vam zada po priblizeni k ni na jeji opravu.
doporucuji si ulozit pred tim pozici, nez do ni zacnete strilet.
potom se priblizit z boku a schovat se do stinu trupu, protoze po tom co do ni zacnete strilet, aby se pilot katapultoval, se prepne do rudeho modu a bude z ni nepritel, zacnou po vas strilet horni a dolni veze / obe maji po 2 zbranich / proto je tak dobra.

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Sun, 11. Mar 12, 07:47

A pokud ji zničíš, tak po chvilce spawne o kousek dál a můžeš zkusit znovu :wink:

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Sun, 11. Mar 12, 23:45

Dewilish wrote:A pokud ji zničíš, tak po chvilce spawne o kousek dál a můžeš zkusit znovu :wink:
tak to jsem nikdy nezkoumal, ja loadoval pozici
ale pokud ji opravis, da se na cestu spodem az do sektoru Kingdom End, kde se ztrati.
pokud ji budes pozorovat, tak po vletu do tohoto sekktoru ti spadne hra.
musel jsem ji znicit.

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Mon, 12. Mar 12, 06:35

Někdy zkusím ;)

Pss1oner
Posts: 23
Joined: Sun, 29. Nov 09, 02:31
x3

Post by Pss1oner » Wed, 9. May 12, 21:37

V ciste hre X3 Reunion s bonuspackem 3.1.0.7 a s patchem 2.5 cz verzy rozhodne lod v sektoru Vodni vir neni a to uz jenom proto, ze se zde nachazi jenom 2 brany. Severni a zapadni.

Behem hrani jsem taktez nenatrefil na zadnou lod od ,,SOHENU,,

Litaji tu akorat tocici se talire, ktere sme mohli videt uz v X2 The Treat

Dewilish
Posts: 136
Joined: Fri, 13. May 11, 10:19

Post by Dewilish » Wed, 9. May 12, 22:23

Pss1oner wrote:V ciste hre X3 Reunion s bonuspackem 3.1.0.7 a s patchem 2.5 cz verzy rozhodne lod v sektoru Vodni vir neni a to uz jenom proto, ze se zde nachazi jenom 2 brany. Severni a zapadni.

Behem hrani jsem taktez nenatrefil na zadnou lod od ,,SOHENU,,

Litaji tu akorat tocici se talire, ktere sme mohli videt uz v X2 The Treat
Samozřejmě, Sohneni jsou součástí Xtended :wink:

Pss1oner
Posts: 23
Joined: Sun, 29. Nov 09, 02:31
x3

Post by Pss1oner » Thu, 17. May 12, 19:32

Jeste je o nich zminka pri hrani pribehove linie.

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Wed, 30. May 12, 21:53

Pokud se nepletu tak Sohneni figurují ve hře už od X2TT, kde jak už tady padlo jejich loď vypadá jako Splitský drak. Ale jen vypadá. Zkoumal jsem ji na tý sekvenci dlouho a všimněte si že má víc jak jednu zbraň (ještě k tomu to neni ani PPC jakou mlže mít Drak a jaká je jeho největší výhoda) a má je i jinde umístěné. A řekl bych že Sohneni mají něco společného s Julianem Gardnou, protože kdykoliv se objeví je on u toho a pokaždé mu pomohou. Jinak už se nemůžu dočkat na překlad X3AP a hlavně na X4R.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 31. May 12, 15:17

Solier.Trix wrote:Pokud se nepletu tak Sohneni figurují ve hře už od X2TT, kde jak už tady padlo jejich loď vypadá jako Splitský drak. Ale jen vypadá. Zkoumal jsem ji na tý sekvenci dlouho a všimněte si že má víc jak jednu zbraň (ještě k tomu to neni ani PPC jakou mlže mít Drak a jaká je jeho největší výhoda) a má je i jinde umístěné. A řekl bych že Sohneni mají něco společného s Julianem Gardnou, protože kdykoliv se objeví je on u toho a pokaždé mu pomohou. Jinak už se nemůžu dočkat na překlad X3AP a hlavně na X4R.
nevim uz ted, ve ktere verzi je sohnenska M6 v sektoru neznamy sektor na zapad z Proxima Centauri / rekl bych ze X3R a jeste mozna az s modem XTended / , ale i kdyz je to jen M6, tak s prehledem rozseka vse a to vcetne Terranske M2

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Thu, 31. May 12, 15:47

Tzn. že v X3R je s modem možnost vlastnit Sohnenskou M6? A Terranskou M2 myslíš Valhallu? Jestli ano tak ji musim mít. :D

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Thu, 31. May 12, 20:38

no nekde jsem mel navod, jak tu sohnen M6 ziskat, ale bylo to slozity a Valhalla neni nic moc

Solier.Trix
Posts: 106
Joined: Wed, 25. Jan 12, 07:24

Post by Solier.Trix » Thu, 31. May 12, 21:50

Teď v X3R jsem to už vyřešil: pomocí skript editoru jsem si přidal všechny Sohnenské lodě (samozřejmě s XTM) a jsou tam i nové Sohnenské M2 i M1 i s novým typem štítů a zbraní. Mimochodem Valhalla v X3R je fakt nic moc a v X3TC je sice nejsilnější loď ve hře (úplně jiná než v X3R) ale je tak velká že se do brány nevejde :( . Docela mě to mrzí, protože s ní by bylo vyhladit Xenony i Khaa´ky jedna radost.

Mira CZ
Posts: 763
Joined: Sun, 5. Jul 09, 10:05
x3tc

Post by Mira CZ » Fri, 1. Jun 12, 14:59

na to ti bude stacit ta Sohnenska M6

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Mon, 4. Jun 12, 15:10

Solier.Trix: Vytáhni si Valhalu z X-Tra packu, je upravená, že se bránou protáhne.
Ikdyž už tam nemá tak pěkně udělaný venkovní dok pro M6/TP/TS
Hodnoty jsou sice upravený, ale ty si případně změníš.

A to bych nebyl já :)
z Xtra packu spíš než Valhalu nebo podobné lodě doporučuju Anacondu (Splitská M1, generátorem laseru se vyrovná ATF křižníkům, takže fakt nářez)
Pokud jde o Xenon nebo Khaak sektory
Xenon cca 5-10 minutek (podle lodí)
Khaak sektory jsou trochu problém, ale když se na Tebe nesesypou 2x M1 a M2 tak to jde taky v pohodě.


Mira.cz
nevim uz ted, ve ktere verzi je sohnenska M6 v sektoru neznamy sektor na zapad z Proxima Centauri / rekl bych ze X3R a jeste mozna az s modem XTended / , ale i kdyz je to jen M6, tak s prehledem rozseka vse a to vcetne Terranske M2
to by šikli souřadky :) mě se co do designu jejich technologie dost líbí.
jen mě štve, že když si scriptneš jejich M2/M1 tak jsou bez zbraní a během pár minut v XTM se tam respawnou (kldekoliv ve vesmíru když jsi) Sohneni ajdou těžce po svý technologii :D s nějakou hláškou, že mé lodě přestali být akceptovány (nebo něco takovýho, nebyl čas studovat co to psalo, jejich lasery jsou učinný jako blázen :D)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”