EnglishGermanFrenchRussianItalianSpanish
Log inRegister

X3 TC: Komplexy - rady a tipy
Post new topic Reply to topic Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
View previous topic :: View next topic
Author Message
Moriak

Thank you for registering your game
PostPosted: Fri, 2. Apr 10, 00:44    Post subject: X3 TC: Komplexy - rady a tipy Reply with quote Print

Zdar,

nechcete sa podelit o Vase komplexy, ktore ste postavili a prosperuju Vam? Na X3R to bol vcelku podareny topic.

Ja som prave dostaval Space fuel complex v Hatikvahs fate:

Space fuel destilery L - 2x
SPP M - 2x
Wheat farm L - 2x
Silicon Mine L - 1x
Crystal fab M - 2x
Cattle ranch L - 1x
Cahoona Bakery L - 1x

Dava cca 500 000 - 700 000 cr na hodku.

Stano

ArboriusCZ

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Sat, 3. Apr 10, 10:14    Post subject: Reply with quote Print

Koukni sem http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=272731 Smile

Platón, 320 př.n.l.
Back to top
View user's profile Send private message
lubanus

MEDALMEDAL

PostPosted: Sat, 3. Apr 10, 12:29    Post subject: Complex Reply with quote Print

Complexů už mám 6. V Asteroid beltu jsem ted dokončil gigacomplex:

22x Wheat Farm L
22x Space fuel fab L
3x SP XL
3x SP M
10x Crystal fab L
1x Crystal fab M
6x Lasertower factory
2x Ore Mine (M+L)
8x Silicon Mine L
12x Cahoona bakery L
12x Cattle ranch L

dělá to něco kolem 7 500 000 za hodinu

Pak mám 4ři o něco menší :-)
Jeden v Tresure chest - kde vyrábím štíty,satelity a Argnu beef + Delaxian Wheat - a zásobuju všechny Cahoona bakeries v sousedních sektorech včetně fabrik na Space fuel v Nyana Hydouts. Jsem v těchto sektorech magnát s pšenicí :-)) Nese to krásně asi 3 - 4 000 000 za hodinu, jenom musím mít velké bojové flotili v Black hole sun a ve Scale plate Green.

Další mám v Ore beltu - kde produkuji silicon, krystaly a energetické články ve velkém :-)
V Home of light produkuji v komplexu rakety, které prodávám v TQ Headqouters, dále štíty, satelity, atd.

Konečně i Profit center alfa mám komplex s deseti Bliss place :-)) taky moc dobrý bussines a další a další :-)

Komplex má výhodu, je to velká produkce v jednom místě a rychle tak stoupá reputace, mám komplex u každé z ras, a mohu u každé z nich nakupovat co chci M1, M2, všechny zbraně, továrny i stanice.
Poslední kde mi to ještě chybí, kde to jde pomalu jsou Terrani, ale to se snad zlepší :-)))

Back to top
Moriak

PostPosted: Mon, 5. Apr 10, 12:53    Post subject: Re: Complex Reply with quote Print

Tak to je pekny "drobecek" v tom Asteroid Beltu. Pouzivas na stavbu komplexov FCC ( Factory komplex constructor ), alebo je to vsetko rucne?

Ja som mal v Reunione Megakomplex na Travu a Vesmirne palivo v "pramenu duvery". Teraz by som chcel postavit nieco podobne, ale desi ma predstava, ze postavim komplex za 100 000 000 cr a Paranidi mi ho napadnu. Chcem preto skor skusit umiestnit do sektoru iba jednu stanicu na Travu a Vesmirne palivo a pockat co sa stane.

Inak tu je ten komplex, akurat trosku upraveny:

3x Space Fuel L
3x Dream Farm L
3x Wheat farm L
3x Bliss Place L
1x Solar Power plant XL
1x Solar Power plant M
2x Crystal fab L
1x Crystal fab M
2x Cattle ranch L
1x cattle ranch M
2x Cahoona L
1x Cahoona M
1x Silicon L - je tam na kraji asteroid so 72 yieldom.

V reunione mi zarabal hafo milionov, tak dufam ze to pojde aj tu.

Stano

ArboriusCZ

MEDALMEDALMEDAL

modified
PostPosted: Mon, 5. Apr 10, 16:55    Post subject: Reply with quote Print

Tak se tedy taky pochlubím s posledním přírůstkem. Bohužel je zatím v "dostavbě" Smile

Savage Spur

Cahoona Bakery L 33x
Cahoona Bakery M 1x
Cattle Ranch L 33x
Cattle Ranch M 1x
Crystal Fab L 33x
Crystal Fab M 1x
Silicon Mine L 45x
Solar Power Plant L 1x
Solar Power Plant M 2x
Solar Power Plant XL 14x
Space Fuel Distillery L 86x
Space Fuel Distillery M 1x
Wheat Farm L 86x
Wheat Farm M 1x

Cena 1 301 407 304 Cr (Jen pro zajímavost - Complex construction kit 337x a jejich cena 87 517 552, Velikost celého komplexu v náklad. prostoru 6 611 250 jednotek)

Výnosnost za hodinu (Teoretická!) 23 671 226 Cr

//Nechci aby se tohle pěkně přehledný (jedno z mála Razz) téma zaspamovalo, takže Moriak: http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=167927&postdays=0&postorder=asc&start=45 tady najdeš odpověď a dokonce nějaký screeny 700M Cr komplexu. Jen jedno ještě napíšu, když dokážeš postavit tohle, už nikdy nepoznáš chudobu Twisted Evil

Platón, 320 př.n.l.

Last edited by ArboriusCZ on Mon, 5. Apr 10, 17:16; edited 1 time in total
Back to top
Moriak

PostPosted: Mon, 5. Apr 10, 17:06    Post subject: Reply with quote Print

ArboriusCZ wrote:
Tak se tedy taky pochlubím s posledním přírůstkem. Bohužel je zatím v "dostavbě" Smile

Savage Spur

Cahoona Bakery L 33x
Cahoona Bakery M 1x
Cattle Ranch L 33x
Cattle Ranch M 1x
Crystal Fab L 33x
Crystal Fab M 1x
Silicon Mine L 45x
Solar Power Plant L 1x
Solar Power Plant M 2x
Solar Power Plant XL 14x
Space Fuel Distillery L 86x
Space Fuel Distillery M 1x
Wheat Farm L 86x
Wheat Farm M 1x

Cena 1 301 407 304 Cr (Jen pro zajímavost - Complex construction kit 337x a jejich cena 87 517 552, Velikost celého komplexu v náklad. prostoru 6 611 250 jednotek)

Výnosnost za hodinu (Teoretická!) 23 671 226 Cr

A to stavias "rucne", alebo s pomocou FCC? Inak dole klobuk, ten "komplexicek" je fakt zaujimavy Very Happy . Daj vediet az ho dostavias - ako "nesie", ci mas odbyt a podobne.

Moriak

PostPosted: Mon, 5. Apr 10, 17:08    Post subject: Re: Complex Reply with quote Print

Moriak wrote:
Tak to je pekny "drobecek" v tom Asteroid Beltu. Pouzivas na stavbu komplexov FCC ( Factory komplex constructor ), alebo je to vsetko rucne?

Ja som mal v Reunione Megakomplex na Travu a Vesmirne palivo v "pramenu duvery". Teraz by som chcel postavit nieco podobne, ale desi ma predstava, ze postavim komplex za 100 000 000 cr a Paranidi mi ho napadnu. Chcem preto skor skusit umiestnit do sektoru iba jednu stanicu na Travu a Vesmirne palivo a pockat co sa stane.

3x Space Fuel L
3x Dream Farm L
3x Wheat farm L
3x Bliss Place L
1x Solar Power plant XL
1x Solar Power plant M
2x Crystal fab L
1x Crystal fab M
2x Cattle ranch L
1x cattle ranch M
2x Cahoona L
1x Cahoona M

Stano

Takze presne ako som predpokladal mi Paranidi utocia na testovaciu ( pokusnu ) stanicu na Space Fuel a Travu Evil or Very Mad , takze tento illegal komplex budem musiet postavit v piratskom sektore.

willypokorny

PostPosted: Mon, 5. Apr 10, 17:34    Post subject: Reply with quote Print

TWL... SPÁCHAT něco TAKOVÝHO je až trestný Very Happy... prosimtě co máš za železo, stavět něco takovýho ručně musí bejt fakt sranda Very Happy... s timhle bude vesmír fakt šťastnější Very Happy

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
fanda serie X

PostPosted: Mon, 5. Apr 10, 21:46    Post subject: Reply with quote Print

Surprised tak to fakt cumim..... se svym drobeckem v podobe dvou psenicnych farm si pripadam tak.... zanedbatelne. Vynasi ale docela dost, neco okolo 20 - 50 tis. cca za hodinu, mozna i vic ted ma dve lode a skoro milion. (Teda, pro vas je to malo, ale pro maloobchodnika jako ja az az). Jak dlouho uz hrajete, ze mate neco takovyho????

Back to top
lubanus

MEDALMEDAL

PostPosted: Mon, 5. Apr 10, 22:57    Post subject: Reply with quote Print

[quote="Moriak"]
A to stavias "rucne", alebo s pomocou FCC? Inak dole klobuk, ten "komplexicek" je fakt zaujimavy :D . Daj vediet az ho dostavias - ako "nesie", ci mas odbyt a podobne.[/quote]

Co to je FCC?
Ja všechno stavím ručně, jde to nějak zjednodušit?

Back to top
fanda serie X

PostPosted: Tue, 6. Apr 10, 11:03    Post subject: Reply with quote Print

To FCC by me docela zajimalo taky, zda se mi, ze rucne to je zdlouhavy. Ale vsimnul jsem si, ze nikdo z vas nestavi tovarny na zbrane. Vzdyt zbrane vam zaruci slusnej prijem, reputaci (ale jen v pripade, ze prodate v servisnim doku, kde nejsou k mani) a muzete je sami vyuzit. Me osobne nebavi furt prolitavat vesmir s tim, kde sezenu tu a tu zbran.

Back to top
Moriak

PostPosted: Tue, 6. Apr 10, 11:37    Post subject: Reply with quote Print

lubanus wrote:
Moriak wrote:

A to stavias "rucne", alebo s pomocou FCC? Inak dole klobuk, ten "komplexicek" je fakt zaujimavy Very Happy . Daj vediet az ho dostavias - ako "nesie", ci mas odbyt a podobne.

Co to je FCC?

Da sa pouzit "Factory complex constructor". http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=219504&highlight=

Ja ho prave testujem, ale popravde nieje to vobec user friendly a vyzaduje to ozaj nastudovat manual, ktory je samozrejme iba v EN. Prave s nim staviam "Illegal complex", ktory popisujem vyssie. Bolo by dobre ak by tu bol niekto zdatny v pouzivani FCC.

willypokorny

PostPosted: Tue, 6. Apr 10, 16:30    Post subject: Reply with quote Print

Moriak wrote:
lubanus wrote:
Moriak wrote:

Co to je FCC?

Da sa pouzit "Factory complex constructor". http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=219504&highlight=

Ja ho prave testujem, ale popravde nieje to vobec user friendly a vyzaduje to ozaj nastudovat manual, ktory je samozrejme iba v EN. Prave s nim staviam "Illegal complex", ktory popisujem vyssie. Bolo by dobre ak by tu bol niekto zdatny v pouzivani FCC.

podle mě je FCC na dvě a více věcí Very Happy , protože stejně ty stanice musíš stavět "ručně" jestli se nepletu. Akorát to dává možnost upravovat stávající komplexy a stanice, ale jinak by se spíš hodilo tohle

Back to top
View user's profile Send private message Send e-mail
ArboriusCZ

MEDALMEDALMEDAL

PostPosted: Tue, 6. Apr 10, 17:15    Post subject: Reply with quote Print

http://www.imagebanana.com/view/bq1cjo8/CC_Test_1.jpg Tak to je maso Very Happy
Moriak wrote:

A to stavias "rucne", alebo s pomocou FCC? Inak dole klobuk, ten "komplexicek" je fakt zaujimavy . Daj vediet az ho dostavias - ako "nesie", ci mas odbyt a podobne.

Ručně ručně, hraju čistou hru. Když se dá do sektoru Advanced Sattelite a staví se podle kamery (defaultně "k"), tak to jde dobře, jen dostrkat k sobě asteroidy je piplačka. Ponese určitě, ale sklady budou plný, už mám zkušenost s jedním o půlku menším, a pak už jsem neměl nikdy nouzi o kredity. A děkuju Razz

fanda serie X wrote:

tak to fakt cumim..... se svym drobeckem v podobe dvou psenicnych farm si pripadam tak.... zanedbatelne.Jak dlouho uz hrajete, ze mate neco takovyho????

Každej nějak začínal ne Smile Jinak pár týdnů, dá se vydělávat snadno (celkem)

Platón, 320 př.n.l.
Back to top
Moriak

PostPosted: Tue, 6. Apr 10, 23:10    Post subject: Re: Complex Reply with quote Print

Moriak wrote:
Moriak wrote:

3x Space Fuel L
3x Dream Farm L
3x Wheat farm L
3x Bliss Place L
1x Solar Power plant XL
1x Solar Power plant M
2x Crystal fab L
1x Crystal fab M
2x Cattle ranch L
1x cattle ranch M
2x Cahoona L
1x Cahoona M

Stano

Takze presne ako som predpokladal mi Paranidi utocia na testovaciu ( pokusnu ) stanicu na Space Fuel a Travu Evil or Very Mad , takze tento illegal komplex budem musiet postavit v piratskom sektore.

Takze komplex je postaveny v "Gunnes Crusade" ( Gunovo tazeni ) na Silikon mine yield 72. Zaraba pekne milionky aj ked prvu hodku som si myslel ze snad odomna nikto nic nekupy, nakoniec sa to rozbehlo a sklady su takmer prazdne. FCC ja vazne k nicomu, takze som ho dostaval klasicky. Skoda akurat ze teraz mam na 9 dni dovolenku a k X3TC sa nedostanem, ale po navrate sa pustim do nejakeho dalsieho, snad tu najdem nejaky dalsi dobry navrh Wink . Tie co tu uz su su cool, ale zatial na nich niesu lupeny. Mojich cca 100 milionov nato nestaci Very Happy .

Post new topic Reply to topic Goto page 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Control Panel
Login Data
The time now is Tue, 20. Feb 18, 13:47

All times are GMT + 2 Hours