Kupno Programu Kartą

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
MARMUR243
Posts: 371
Joined: Thu, 9. Sep 04, 19:04
x2

Kupno Programu Kartą

Post by MARMUR243 » Tue, 27. May 08, 17:30

Mam problem z kupnem programów , przez internet . Sprawa prozaiczna , bo nie posiadam odpowiedniej karty. Mam małą prośbę , czy koledzy spotkali się z takim problemem i czy jest jakiś Polski usługodawca , jest skory załatwić płatności w dewizach za mnie ??? Bardzo proszę o pomoc , góry dziękuje.
:wink:
P.S. Porada zmiany banku nie wchodzi w gre.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 27. May 08, 21:42

Nie podałeś z jakiego banku nie chcesz rezygnować :). W sumie dziwne, bo dziś banki oferują przecież karty kredytowe typu Visa czy MasterCard, którymi spokojnie można płacić w innych krajach, także przez net.

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Tue, 27. May 08, 22:01

Marmur, możesz dokonać płatności przez paypal, z tego co się orientuję można zasilić sobie konto poprzez zwykły przelew, ale ktoś kto sprzedaje rzecz w internecie musi udostępniać płatność właśnie przez paypal'a.

Ew jeśli nie chcesz/nie możesz mieć karty kredytowej, zwykłe karty visa electron w banku pko-inteligo działają wszędzie tak jak karty kredytowe, z tym że do kwoty środków na koncie ... :) Jest to chyba jedyny bank internetowy w Polsce którego karty debetowe maja dokładnie takie same gwarancje i są w ten sam sposób obsługiwane jak karty kredytowe :)

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Tue, 27. May 08, 22:12

Na dzien dzisiejszy jesli chodzi o serwisy aukcyjne czy wieksze sklepy to spokojnie mozna placic paypalem i podobnymi tworami jak moneybookers czy inne. Jesli karta to najprosciej visa classic. Zawsze mozesz skorzystac z uslugi takiej jak western union.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
MARMUR243
Posts: 371
Joined: Thu, 9. Sep 04, 19:04
x2

Post by MARMUR243 » Wed, 28. May 08, 23:22

Dzięki za podpowiedz , tylko w jakim banku załatwię taka kartę i czy taką
kartą paypal'a , zapałce dewizami ? Wygląda na to , że trochę jestem nie doinformowany. Zawsze mam dylemat , jak biorę w obcym mieście kasę z bankomatu. Po prostu nie mam zaufania i przekonania podawania numeru karty w internecie. Wielkie Dzięki Koledzy.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Thu, 29. May 08, 00:08

MARMUR243 wrote:Dzięki za podpowiedz , tylko w jakim banku załatwię taka kartę i czy taką
kartą paypal'a , zapałce dewizami ?
Paypal jest serwisem posredniczacym w przekazach pieniężnych przez internet. Oni nie udostępniają kart.

User avatar
MARMUR243
Posts: 371
Joined: Thu, 9. Sep 04, 19:04
x2

Post by MARMUR243 » Fri, 30. May 08, 08:13

Rozumiem , dzięki za pomoc. Jeszcze raz dzięki.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”