[X3] X3 Reunion - skrypty

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
Azakal
Posts: 27
Joined: Tue, 22. Apr 08, 12:43

Post by Azakal » Mon, 28. Apr 08, 10:11

Yacek nie zrozumieliśmy się troszkę. Żeby uaktywnić edytor skryptów musiałem wcisnąć najpierw caps lock + t oczywiście do domyślnego imienia pilota została dopisana literka t i z Julian powstało Juliant. Następnie usunąłem to imię i wpisałem Thereshallbewings (duze T z shiftem). Opisuje to tak dokładnie gdyż w niektórych wersjach gry wystarczy zmienić imie tak jak piszesz i wszystko jest git, ale istnieja tez wersje w których trzeba pokombinować.
Teraz już nikt nie powinien miec problemów z edytorem.
Nadejdzie dzień kiedy mury okalające gmach świata ulegną skruszone ruin.
Zwaliska spotka zatrata

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Mon, 28. Apr 08, 10:27

Kombinować?
Wystarczy backspace-em usunąć stare imię i wpisać nowe. To ludzie lubią kombinować, by utrudnić sobie życie.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
Azakal
Posts: 27
Joined: Tue, 22. Apr 08, 12:43

Post by Azakal » Mon, 28. Apr 08, 11:10

Yacek nie chodzi o utrudnianie sobie zycia.
Wystarczy backspace-em usunąć stare imię i wpisać nowe
Nie przesadzaj nie jestem idiotą i wiem jak usuwa sie tekst. Niestety to nie działało (sztuczka z caps + t pomogła). Nie chodzi mi tutaj o obalenie Twojego twierdzenia i przeforsowanie swojego. Po prostu u mnie zadziałał "taki" sposób i niekoniecznie musi on być właściwy dla wszystkich.

Pozdrawiam

P.S.
Ale tu przyznam Ci rację, że ludzie ogromnie lubia komplikować sobie życie.
Nadejdzie dzień kiedy mury okalające gmach świata ulegną skruszone ruin.
Zwaliska spotka zatrata

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Mon, 28. Apr 08, 11:35

OK. Dobra, skoro mówisz że tylko tak działało. Dobrze wiedzieć, może ktoś też będzie miał taki problem i Twoje rozwiązanie zadziała.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
LeWaR
Posts: 1472
Joined: Sat, 8. May 04, 16:33
x3tc

Post by LeWaR » Mon, 28. Apr 08, 12:11

Czasami userzy skarżą się na wolne lub bardzo wolne pojawianie się literek po wciśnięciu klawiszy. To też trzeba wziąść pod uwagę...
Skrypty i spolszczenia do skryptów dla X3 Reunion, TC, Albion Prelude >> http://www.mamuthq.net.pl
C2Q 6600@2,4GHz | 8GB@1066MHz Ram | GForce GTX 460 1GB | Win7 64bit
XTC+XRM | Albion Prelude

HoNer
Posts: 1
Joined: Tue, 18. Dec 12, 14:31

Post by HoNer » Tue, 18. Dec 12, 14:37

Nie wiem jak kazać transportowcom przenosic rudę z mojej kopalni do mojej fabryki (2 różne sektory)
proszę o odp
lol

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Tue, 18. Dec 12, 17:07

HoNer wrote:Nie wiem jak kazać transportowcom przenosic rudę z mojej kopalni do mojej fabryki (2 różne sektory)
proszę o odp
Bonus Pack i zawarty w nim skrypt Commodity Logistics Software.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”