Síń slávy..a padlých hrdinů.

Moderator: DJ Die

Post Reply
Fox Trader
Posts: 97
Joined: Tue, 7. Nov 06, 20:55
x3

Síń slávy..a padlých hrdinů.

Post by Fox Trader » Tue, 11. Sep 07, 14:51

Hrdinové Argonské Federace a přidružených, takřka rovnocenných ras, předejte svoje dosažené výsledky - hodnosti, množství kreditů, stanic či lodí /včetně příslušných použitých skriptů a modů/ pro potřeby výchovy argonské mládeže ve vzory Vás, dobyvatelů chladného Vesmíru...

Frosty.ll
Posts: 34
Joined: Mon, 2. Apr 07, 09:39
x3

Post by Frosty.ll » Tue, 11. Sep 07, 20:43

Zdrc,

hraju za prostého obchodníka a vlastním tohle:

Tituly - Baron
Ozbrojenec

Postaveno 364 továren, které jsou zapojeny do 8 mega komplexů, ve kterých vyrábím téměř všechno.

V současné době mám na kontě 311mil. kreditů. 430 mil. kreditů jsem rozdal ostatním rasám, abych si zvýšil oblíbenost. Díky těmto věnovaným kreditům mám oblíbenost u všech ras na max. :D
Dalších 640mil. kreditů mě stál vlastní sektor, který je v podstatě na nic :shock:

Stavím si teď malou flotilu, abych mohl ůtočit na Xenony a Khaaky.
Vlastním teď : 5x Hyperion
3x Krajta
1x Mamut
28x UT různých tipů

To je tak asi všechno. Tak jdu pokračovat.
Čaute
Amd Athlon 5600+Box, 2GB Ram 800MHZ, Ati radeon HD 2900 512MB, 400GB HD, 19" LCD

solxiger
Posts: 130
Joined: Wed, 16. Aug 06, 21:23
xr

Post by solxiger » Thu, 13. Sep 07, 13:24

Moja momentalna letka:
Kentaur
[ external image ]
Xenon L
[ external image ]
Nova Utocnik
[ external image ]
Objavitel Utocnik
[ external image ]
3x Posol Tanker
[ external image ]

Casom to bude este lepsie /idem kupit slnecnu elektraren/
Ak niekoho pletie, ze do jachty /M6/ sa neda v povodnej verzii X3 zadokovat s M5 nech pouzije:
http://forum.egosoft.com/viewtopic.php? ... 19b49d02c3


[ external image ]


Na Novu hru funguje bez problémov /dokonca na CZverzii ma CZ popisky/
Ak má niekto uz Save ktorý chce, musí najst Neznamy sektor, tam hru sejvnut, vyjst z hry dat mod a spustit. /na M6tkach, ktore mal to nefunguje, proste predat a kupit novu M6tku/
EDIT: Terazky lietam a skacem s Kentaurom do sektorov, prepnem do M5ky /rychlost 463/ preskumam sektor, doknem do Kentaura a skumam dalej...
To dokovanie aj pekne vyzera /animacka/, ptroste je to unofficial patch...
EDIT2: Nedávno pribudla jachta, do nej idú docknúť až 2 lode :D
AB.INSOMNI.NON.CVSTODITA.DRACONE.
http://www.databaze-her.cz/uzivatele/sxg/

User avatar
StandaJunior
Posts: 189
Joined: Mon, 2. Jan 06, 10:29

Post by StandaJunior » Sat, 15. Sep 07, 20:05

Takže já :

Příběh na zkušenost X-Treme (dohraný)

Obchodník skill :X-Treme
Fighter skill :X-Treme

Cash: 1000MC

Továrny: 200 (samostatných)
5 Mega komplexů kde vyrábím všechno(hlavní část mých přijmů)
Headquaters kde mám blueprinty na všechny lodě kromě pár Kha'ackých exemplářů (terranské mám taky!! (bylo to docela vo hubu))

Lodě :(aspoň nejvýraznější flotily a exempláře)
Flotila ''Kha'ak Crusher'' 5x Odin
15x Thor
50x Valkyria

Flotila ''Stone Hammer'' 8x Mamut (uzpůsobení k drcení kamene)
15xPosel Supercargo (sberač)

Flotila ''Destroy Everything''(název navrhnul kámoš)
2x Splitský dravec
30x Nova Ut.
15x Nova Ob.
( a další)

potom asi 300 UT pro Space trade

Veškeré lodě jsou plně upgradované a zbraně na max
Veškeré terranské zbraně a lodě jsou tvrdě vybojované včetně blueprintů
(nedoporučuji zkoušet zelenáčům)
Také mám obsazeno pár splitských sektoru po zjištění žě se moc rozrůstají :lol:

Použité skripty : Anarkis Commands
Nividium mines
a další.......

To je snad všechno na požádání poskytnu další info a screen

User avatar
cajan
Posts: 18
Joined: Sun, 15. Jul 07, 09:40
x3tc

Post by cajan » Sun, 16. Sep 07, 19:52

:x3: hraju krátce a tady jsou moje lodičky :) + 1 komplex v sektoru Prezidentův konec.

M5
Chrt Útočník
Objevitel Útočník
Arrow

M4
Bourač => ALPHA 1
Pirat.Bourač => ALPHA 2
Pirat.Bourač => ALPHA 3

M3
Eclipse
Barakuda Nájezdník
Sokol Útočník
Nova Nájezdník
Nova 1
Nova 2

M6
Nemesis
Kentaur

M7
Hyperion => AGAMEMNON 8) :thumb_up: :star:

TL
Split Slon => COLUMBIA

TP
Tukan Přepravce

TS
Demeter Ťež.Loď => DEMETER I
Posel Nákladní Superloď
Kajman
Kajman Tanker => KAJMAN T II
Kajman Tanker => KAJMAN T III

3x laserová věž u HQ v sektoru PREZIDENTŮV KONEC

Cash : 30MC
Tituly : Velkoprůmyslník - Válečník
Použité skripty : žádne
Příběh dokončen na obtížnosti : normal
Tak to je vše huráá do hraní :P

Fox Trader
Posts: 97
Joined: Tue, 7. Nov 06, 20:55
x3

Post by Fox Trader » Wed, 19. Sep 07, 09:07

Frosty.ll wrote:Zdrc,

hraju za prostého obchodníka a vlastním tohle:

Tituly - Baron
Ozbrojenec

Postaveno 364 továren, které jsou zapojeny do 8 mega komplexů, ve kterých vyrábím téměř všechno.

V současné době mám na kontě 311mil. kreditů. 430 mil. kreditů jsem rozdal ostatním rasám, abych si zvýšil oblíbenost. Díky těmto věnovaným kreditům mám oblíbenost u všech ras na max. :D
Dalších 640mil. kreditů mě stál vlastní sektor, který je v podstatě na nic :shock:

Stavím si teď malou flotilu, abych mohl ůtočit na Xenony a Khaaky.
Vlastním teď : 5x Hyperion
3x Krajta
1x Mamut
28x UT různých tipů

To je tak asi všechno. Tak jdu pokračovat.
Čaute
Na prostého obchodníka jsi dobře zavedený. Jak dlouho hraješ tuto hru? :o

Frosty.ll
Posts: 34
Joined: Mon, 2. Apr 07, 09:39
x3

Post by Frosty.ll » Thu, 20. Sep 07, 13:23

Na prostého obchodníka jsi dobře zavedený. Jak dlouho hraješ tuto hru? :o[/quote]



No asi tak půl roku, ale velmi nepravidelně. Hraju ještě další hry. Ale když mě to chytne tak pařím 3 - 5 hod X3 v kuse.No a to se dá udělat dost velký pokrok.
Amd Athlon 5600+Box, 2GB Ram 800MHZ, Ati radeon HD 2900 512MB, 400GB HD, 19" LCD

User avatar
syk
Posts: 463
Joined: Mon, 6. Feb 06, 18:28

Post by syk » Fri, 21. Sep 07, 18:47

kdysi kdyz jsem se zminoval, ze jsem narazil na strop 2.000.000.000 creditu a dal uz to nejde... (jsou samozrejme alternativni reseni)
nekdo nadhodil, ze na X2 byl script, kterej dokazal spocitat aktualni bohatstvi (penize + stanice + lode + materialy... proste vse) a spocitat cifru...
to by se ted hodilo... nevi nekdo, jak se to jmenovalo a jestli je to i pro X3?
sledovat neprehledny vypis je na houby... rozhoduje cifra :D
Athlon 64X2 5000+ BE o/c 3.2GHz, 2x1GB DDR2 800, Asus 8800GTS 512MB, Ageia PhysX, cca 2TB in SATA2 HDD's, SBAudigy2, Thermaltake 450W

User avatar
Cirrus CZ
Posts: 150
Joined: Sun, 13. Aug 06, 16:16
x3

Post by Cirrus CZ » Sat, 22. Sep 07, 20:49

Na tomhle odkazu http://forum.egosoft.com/viewtopic.php?t=96340 je nekde na to link... ale uz nevim, kterej to je... se mi to nechce hledat :)
:: AMD Athlon 64 X2 5600+ (@3GHz) Windsor AM2, AC Freezer 64 Pro, 2x1GB + 2x512MB DDR2 667MHz A-Data, Asus M2R32-MVP PCI-E, Gigabyte Radeon HD4850 512MB GDDR3 + Accelero S1, 2x250GB Western Digital SataII 16MB, Xilence Power 600W ::

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Fri, 15. Jun 12, 12:09

Vím, že je to trochu starší téma (trochu)
ale napadlo mě to trochu oživit.
Dneska je jednoduché (díky operačním systémům)udělat výstřižky (Vista i Win7 to mají)
tak snad mě neukamenujete za dva "větší" obrázky (to je také relativní při dnešních rychlých internetech)

udělal jsem několik výstřižků a v gimpu jsem to spojil do dvou větších obrázků, nijak jsem to neupravoval, takže přesný jako ve hře. (statistiku jsem vyjížděl ale asi tím, že hru nemám reglou, mi nejde uploadovat statistika (nebo jsem to nenašel)

Prvně statistika
[ external image ]

A majetek
[ external image ]

Tuhle hru jhraju s modem X-Tra Ship pack, který do hry přidá něklik desítek lodí, pár nových laserů, možnost nakoupit si Ústředí a trochu graficky upraví pár loděnicí. Jak mužete i vidět nemám zaplou konzoli "Thereshalbewings" protože by ě to lákalo poruznu podvádět :)

Jak jsem toho dospěl?:
1) PODVOD, letěl jsem si pro opuštěnou Iguanu
2) vozil jsem NPC za prašule
3) jakmile bylo možné, pořídil jsem obchodníka
4) když byli slušný prašule, kašlal jsem na vození, koupil Slona a stavěl stanice pro NPC (většinou mezi rasami co se nesnášejí - klidně i 5x přeplatili cenu stanice)
5) postavil první komplex v Modrý zisk (tuším) na bažinatku
6) našetřil na Pantera a pustil jsem se do Xenonů (asi víte kolik se prodávají zbraně)
7) tak nějka se to nashromždilo a tuším při cca 200mega jsem začal stavět MEGA komplex (tuším, že v tomto save má 74 stanic, ale od doby co jsem odletěl kvuli lagům se prostě nejde a nejde vrátit aniž by hra spadla, hold pak až bude zpátky PC a budou save kompaktibilní tak to dostavím - vzhledově jsem to stavěl do piramidy.
Majetek se snažím mít halvně Splitský, až bude vlastní HQ z Balagiho mise přesunu tam tu Argonsko-paranidskou techniku.
Pirátskou, Boronskou, Teladskou používám jako "ochranu" stanic rozesetých po sektorech.
Splitská (a něco málo toho je) je narvaná v HUBu, protože tam porad lítaj ty retardovaní Xenoni.
No a já si vesele lítám v Anacondě (momentálně kvuli výstřižkům aby nevadila loď na pozadí sedím v Zephyrovi)

Jak dlouho hraju ? ://
cca 14 dní před registrací tohoto učtu tady na foru. Mezitím jsem ale stihl zahrát 1x Venetica, 3x mass Effect, 2x MassEffect2, 1x Fable3.

Škoda, zkusil jsem to hodit do spoileru, ale neschová se to.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Fri, 15. Jun 12, 14:26

1. Máš špatné odkazy na obrázky, takže se nezobrazujou
2. Ve hře jde screenovat klávesou Printscreen a nebo pokud chceš tak můžeš použít Fraps
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Fri, 15. Jun 12, 14:45

Tak to musí být chyba někde u Tebe, nebo Tvého poskytovatele netu (obrázky jsou na US serveru)
zkusil sem to u souseda a i z mobilu a obrázky se načetli bezproblému.
U mě z mozily, IE9, Opery12 taky bezproblému.
Integrovaný prohlížeč ve Winampu je teda nezobrazil :(

ale případně

http://s15.postimage.org/dkjqy79vt/hlavni.jpg

http://s9.postimage.org/sugpyspql/majetek.jpg

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 16. Jun 12, 12:11

Ano, mám sice problém s netem ale že by se mi špatně najely obrázky to pochybuju, protože vždy se načte celá stránka v pohodě, jinak ty 2 odkazy co jsi dal tak ty už jdou
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

TTenk
Posts: 281
Joined: Sun, 2. Oct 11, 08:05

Post by TTenk » Sat, 16. Jun 12, 13:58

Je to divné, tak alespoň, že ty odkazy.

Tak co na to říkáš? Nic moc co?
Nejlepší je to kvantum miktročipů z questu. To že v komplexech mam (netuším, odhad) 20 továren na Miktročipy (a převážím je sám) mnic moc.

Pár lodí taky pomřelo když k HUBu vlítli dvě K, než jsem tam stihl vlítnout stihli sundat Dravce a Taipana a pár desítek stíhačů (viz. nákup lodí a počet lodí co zbyl) Kdyby nebyli tak drahý Anacondy (tuším 121mil, a dalších několik destíek/stovek mil. do vybavení a stíhačů) možná by ztráty nebyli takové, nebo větší.
Jednou se po mě projeli i Khaakové (a to bylo děsný i pro mě) než jsem stihl odvolat nosiče padla tam 1/4 celého loďstva.
(prakticky závěrečná bitva v X3TC v Kacířově konci byla proti téhle procházka ružovouzahradou.)

Bitka probíhala v Neznámým sektoru nad tím "vláčkem" Xenon sektru (tuším že to je vedle Zyarth dominium) co nesejmuli Khaakove, se poničilo o asteroidy nebo "taktick yustoupilo".
Poslední pruzkumná loď která tam letěla, jen po zmizení ze sektoru oznámila informaci o svém zániku. Sám tam nepolezu :D (jasný mohl bych save a alespoň kouknout, ale zase by mi to zkazilo pocit ze hry, nebo něco podobného.

Nemám na to věhlas (a blbě se shání zbraně) ale občas mám "choutky" koupit Valhalu (několikrát) a nechat je hlídkovat v pár Xenon sektorech.

Alf Daemon
Posts: 5
Joined: Sun, 5. Aug 12, 11:22
x3tc

Post by Alf Daemon » Sun, 5. Aug 12, 11:46

Tady pár údajů o mé hře :

Scénář - Terranský obránce

Počet stanic 629, téměř vše v několika velkých komplexech

Hotovost - cca 58 miliard kreditů

Hlavní loďstvo :

10x M1 Aran
01x M1 Kolos vybaven 60x Nova
01x M1 Kolos vybaven 40x Arrow, 10xEclipse, 10x Solano
01x M1 Tokyo

70x M2 Boreas
11x M2 Titán

17x M7 Cerberus
01x M7 Cobra
01 x M7 Minotaur

17x Mamut

67x Mistral

Vše maximálně vylepšeno, včetně kompletní výzbroje atd.

Má osobní loď, ze které vše řídím je prozatím M6 Hydra, chystám se někde sebrat Hyperiona. Doposud se mi to nepovedlo i přes výsadek 40 mariňáků s 5*.

Ostatní lodě, které aktivně nevyužívám nemá smysl vyjmenovávat, celkový počet mých lodí je 494.

Použité scripty - Complex Constructor, Trade SW_ST1.

Právě jsem dokončil HUB misi a chystám se na HQ, alorát jsem trochu zamrznul, neboť mi tu misi hra nedovolí zahájit.

X3:TC Hraji nepravidelně, třeba i s několikaměsíčními přestávkami cca 1,5 roku.

User avatar
Earth Ultimatum IV.
Posts: 5280
Joined: Mon, 3. May 10, 14:39
x4

Post by Earth Ultimatum IV. » Fri, 1. Feb 13, 15:18

X3TC:
Maximálny Combat aj Trade rank.
Max reputácia zo všetkými civilizovanými rasami.
Splnené všetky príbehové línie okrem Aldrin Expansion a Balance of power

žiaľ, preinštaloval som hru a stratil som save.
Myslel som si, že ako pri ostatných hrách sa save uloží na steam cloud.
ale neuložil sa. :x

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”