Sterowiec Allegro

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Sterowiec Allegro

Post by Sauron11 » Wed, 13. Jun 07, 11:11

Zauważyłem wczoraj na niebie w Warszawie (Radiowo) ten sterowiec i tak się zastanowiłem z kumplem, ile trzeba mieć kaski, żeby sobie takiego sprawić. Jest tyle zamożnych firm ale takiej formy promocji nie widziałem jeszcze, a ze strony Allegro bym się nie spodziewał takiej rozrzutności :wink: .
Zauważyłem też, że na nomen omen Allegro handluje się nawet zdjęciami, jakie ktoś temu sterowcowi zrobił, ponoc unikalne :wink: . Oto tu jest taka ciekawa aukcja. Niektórzy to mają tupet :wink: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Wed, 13. Jun 07, 14:04

Hę, czyżby ożna już było linkować do aukcji na forum? ;)

IMHO wynajem sterowca nie jest jakiś super przedsięwzięciem, ale ta forma reklamy nie jest już zbyt popularna.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 13. Jun 07, 15:05

W tym przypadku linkownia ma za zadanie pokazać absurd sytuacji, a nie w jakiś sposób zachęcić do wzięcia udziału czy promowania aukcji, co właśnie jest niewskazane.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

koniczynka
Posts: 180
Joined: Mon, 22. Jan 07, 15:05

Post by koniczynka » Thu, 14. Jun 07, 08:48

No coz - na pewno jest to widowiskowa forma reklamy (sadze tez ze tansza od telewizyjnych spotow). I raczej sie rozwijajaca niz zanikajaca. W USA dosc popularna a i u nas spotykana np przy okazji zawodow balonowych (sterowcow ci u nas malo).
Co do aukcji - no coz ludzie rooozne rzeczy kupuja i sprzedaja - ponoc pieniadz nie smierdzi :/ kiedys widzialem aukcje na ktorej ktos sprzedawal wlasne i oczywiscie unikalne fekalia. Nie pochwalam czegos takiego ale jak to mowia mamy demokracje a demokracja boli :(.

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 14. Jun 07, 13:10

E tam, dla mnie ludzi mogą sprzedawać co chcą. Jeśli znajdą się chętni, to też im nie zabraniam kupna.
Wiecie ile śmiechu z tego powodu czasem jest :).

Np jedna z moich ulubieńszych aukcji kiedykolwiek, to było sprzedaż stroju Pikaczu (tego z Pokemonów :P ) + aparat. Rekomendacja na zarabianie w wakacje nad morzem, w górach, gdziekolwiek, gdzie ludzie będą chcieli zrobić zdjęcie z Pikaczu :D
Normalnie rozwaliła mnie taka aukcja :P

Polecam stronkę: allegrofun.pl - zbiór upamiętnionych co ciekawszych aukcji :)


A co do sterowców i reklamy, to według mnie bardzo finezyjne i ciekawe. Nigdy w życiu nie widziałem sterowca na oczy, więc pewnie bardzo bym się ucieszył, jakby takiego zobaczył na niebie :). A czy na nim reklama Allegro czy czegoś innego, nie ma znaczenia dla mnie :P.
Mało u nas takich oryginalności w kraju, a szkoda :|.
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

bufi
Posts: 1344
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Thu, 14. Jun 07, 18:32

Mani_Hc wrote: Np jedna z moich ulubieńszych aukcji kiedykolwiek, to było sprzedaż stroju Pikaczu (tego z Pokemonów :P ) + aparat. Rekomendacja na zarabianie w wakacje nad morzem, w górach, gdziekolwiek, gdzie ludzie będą chcieli zrobić zdjęcie z Pikaczu :D
Normalnie rozwaliła mnie taka aukcja :P
Śmiej się, śmiej. ;)
Jakieś 5 lat temu z kolesiem zamówiliśmy sobie u krawcowej aby uszyła nam taki strój.
Całość kosztowała ok. 150 pln.
Później chodziliśmy po promenadzie i po plaży żeby
ludzie se pstrykali fotki. Znaczy dzieci :))
Za jedno zdjęcie wołaliśmy 5pln.
Ten Pikaczu zwrócił nam się po 2h :D

Śmiechu było co niemiara :D A gorąco w środku było jak cholera no i wakacje były długie to i zarobiliśmy trochę.
Jakieś 200pln dziennie na głowę, przez 4-5h łażenia
po plaży i promce.

To były czasy :D

Pozdro

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 14. Jun 07, 20:03

Eee, żadna praca nie hańbi :)


Ale ogólnie śmieszna aukcja :P
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

koniczynka
Posts: 180
Joined: Mon, 22. Jan 07, 15:05

Post by koniczynka » Sat, 16. Jun 07, 20:22

Zgadzam sie ze zadna praca nie hanbi. Wracajac do sterowca to chetnie bym sie czyms takowym przelecial :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 17. Jun 07, 10:53

Niestety chyba nie ma lotów wycieczkowym tym cackiem. Na Wikipedii właśnie znalazłem ciekawą informację o tym i - całkiem bezpłatne w odróżnieniu od aukcji na Allegro :wink: - dobre jakościowo fotki :) .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sun, 17. Jun 07, 18:00

Miła fucha swoją drogą ;) Latasz sobie sterowcem nad miastem parę godzinek, i jeszcze ci za to płacą ;)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”