Xtended-Mod Public Beta 0.7a Phase I "Revelations"

Moderator: DJ Die

Post Reply
Mecan
Posts: 49
Joined: Wed, 23. Nov 05, 17:29
x3

Xtended-Mod Public Beta 0.7a Phase I "Revelations"

Post by Mecan » Tue, 29. May 07, 09:40

Zaregistrovali jste release xtended módu 07 pro verzi X3 2.02 ? http://www.thexuniverse.com/viewtopic.php?t=3523 ... už to stahuji, má někdo zkušenost ať již dobrou nebo špatnou? Sem s ní ! :idea:
Quad Core 6600@3,33GHz ATI 4870Toxic 4GBRAM, raptor 70 + 3x500, Eizo 24"...

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Tue, 29. May 07, 10:00

zatim se mi nepodarilo nahrat ulozenou pozici, ale vesmir XTM0.7 je jeste o neco krasnejsi, nez ten v XTM0.6 :) a to je co rict!!!

prvni co me mile prekvapilo, ze zakladny jsou rozmisteny logicky po cele mape a ne jen mezi branami (takze jsou i "za" branami, jako jsou v normalni hre pouze piratske zaklany). cimz vzniklo mnohem vice prostoru.

hra je trochu vykonove narocnejsi, ale to je celkem pochopitelne, vzhledem k vyraznym efektum (pro nedostatek vyrazu "kondenzacnich") car za lodemi. a celkove vetsimu cvrkotu...

Mecan
Posts: 49
Joined: Wed, 23. Nov 05, 17:29
x3

Post by Mecan » Tue, 29. May 07, 13:47

Na domovské stránce píšou, že vzhledme k jinému vesmíru je nutno začít s čistým štítem (znovu) :cry: což mne tedy sere. S mou intenzitou hraní sjsem se k současnému - jakž takž slušnému stavu prokousával 6 měsíců. Měl by tam být i nový příběh, začínající podobně jako BalaGi - BBS oznámením... asi to zkusím.
Quad Core 6600@3,33GHz ATI 4870Toxic 4GBRAM, raptor 70 + 3x500, Eizo 24"...

GDAworm
Posts: 47
Joined: Thu, 10. May 07, 22:00
x3tc

Post by GDAworm » Wed, 30. May 07, 23:11

Mno, ja to zkouším, úžasná grafika vesmíru, loděnice,lodě, prostě super, ale ale, ale.
Je tam spousta moc hezkých efektu a navíc moc lodí a tak se to při střelbě mnění v 5 sekundový screeny :o((
Seta se nedá prakticky použít vůbec

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Thu, 31. May 07, 00:27

podarilo se Vam nekomu spustit/vybrat/najit ty, v manualu prezentovany, novy starty? ja je tam v CZ verzi 2.0.2 nemam. kdyz uz musim zacinat v XTM od zacatku, tak bych rad nejakym XTM zacatkem :)

Mecan
Posts: 49
Joined: Wed, 23. Nov 05, 17:29
x3

Post by Mecan » Thu, 31. May 07, 07:25

Ty nový starty najddeš v "custom" hře. POkud se Ti změnilo startovací menu, tak v poslední položce... jinak mně to chodí perfektně včetně SETA..žádný problém s rychlostí (DualCore 6600@3GHZ + ATI 1950XT) ATI1950XTX je na X3 momentálně nej volba :) (poměr/výkon)..v tom novém menu jsem zvolil "businnes enthusiast" nebo tak něco a začínáš start s vesmírem odhaleným na cca 75% , 250M na účtě a velmi slušnou letkou ( 6 korvet, 4 super frightery a asi 15 M3 + Boron Elephant) takže mne ani nevadí nový start. Vesmír je O MNOHO hezčí...kloubouk dolů před takovou prací, klidně bych za takový ad one něco zaplatil...
Quad Core 6600@3,33GHz ATI 4870Toxic 4GBRAM, raptor 70 + 3x500, Eizo 24"...

CubiCubi
Posts: 66
Joined: Wed, 25. May 05, 05:35
x3tc

Post by CubiCubi » Sun, 3. Jun 07, 15:04

Za rychlost může velikost RAM. Chce to opravdu 2 Giga. Já mam jenom jedno a jde to jakžtakž. Někde slideshow.A to mam SanDiego 3700+ s 7900GT a 2x512 DDR A-DATA 500MHz. Budu muset prikůpit. Jinak tenhle mod je supr :lol:

souky
Posts: 356
Joined: Sun, 20. Aug 06, 15:20

Post by souky » Sun, 3. Jun 07, 22:08

:lol: athlon 64 3000+ 512 ram geforce 6200 a nějak zvlášť si neztěžuju

CubiCubi
Posts: 66
Joined: Wed, 25. May 05, 05:35
x3tc

Post by CubiCubi » Mon, 4. Jun 07, 18:03

souky wrote::lol: athlon 64 3000+ 512 ram geforce 6200 a nějak zvlášť si neztěžuju
Chudák tvuj disk, ten se asi nezastaví. Muj začátek s X3 byl na Burtonu 2500+ 2x512 DDR 400Mhz a geForce FX5600. Bohužel to jenom jelo, nelítalo, tak jsem upgradnul. A asi málo :cry:

Jinak k Xtended, našel jsem Xenon sektor 258 a v něm starýho Argon Centaur mkI. Je bez pilota, ale nepodařilo se mi ho zabrat, nekomunikuje, nedělá nic, jen se tam líně válí :gruebel:. Nějaký zvláštní jméno taky nemá (možná souvislost s nějakým questem). Nevíte někdo, co s tim? Koordináty jsou ve spoileru :wink:
Spoiler
Show
Sektor je u Barren Shores. 1x dolu (Trader's Joy) 1x doprava (Haven) a 1x dolu (Xenon 258). Je na souřadnicích x:-24,7km; y:12,1km; z:-43,1km.

User avatar
Torgen
Posts: 286
Joined: Wed, 30. Nov 05, 11:08
x3

Post by Torgen » Tue, 5. Jun 07, 08:11

Tak jsem zjistil pro mě nemilou věc, a sice boroni, teda zejména jejich policejní hlídky, napadají mé bezbranné obchodníky pouze kvůli tomu, že mají v lodích zařízení na chytání much :( Dosud jsem hrál s módem D.D.R.S. a tam byly nelegální jen samotné chytlé mouchy, v xtendet je to i soft. Bylo tohle i v základní hře? Hraju tak dlouho s módama, že už si to nepamatuju :oops: .

Jo a jedna otázečka nakonec, prolít sem cca 20 nových sektorů, a zatím to byly jen samé boronské, paranidské...atd, prostě patřily rasám z původní hry. A po terranech ani vidu, ani slechu. Tak by mě zajímalo jsou tam vůbec teda někde terranské sektory? Předem se přiznám, že manuál jsem nečetl, takže jestli je tam zmínka, tak já ji nečtl, a to úplně z prostého důvodu, momentálně nemám na počítači nic, co by otevřelo pdf. :D

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Tue, 5. Jun 07, 12:34

Torgen wrote:Tak jsem zjistil pro mě nemilou věc, a sice boroni, teda zejména jejich policejní hlídky, napadají mé bezbranné obchodníky pouze kvůli tomu, že mají v lodích zařízení na chytání much :( Dosud jsem hrál s módem D.D.R.S. a tam byly nelegální jen samotné chytlé mouchy, v xtendet je to i soft. Bylo tohle i v základní hře? Hraju tak dlouho s módama, že už si to nepamatuju :oops: .
moje skromne zkusenosti nezaznamenaly zadne napadeni lodi (kterou jsem neridil) za jakekoliv nelegalni zbozi v zakladni hre. moc s nelegalnim zbozim neobchoduji (krome sem tam chyceneho otraka), ale co jsem koukal tak moji UT tam sem nelegalni zbozi vezli a nikdo je nikdy nanapadnul.
Torgen wrote:Jo a jedna otázečka nakonec, prolít sem cca 20 nových sektorů, a zatím to byly jen samé boronské, paranidské...atd, prostě patřily rasám z původní hry. A po terranech ani vidu, ani slechu. Tak by mě zajímalo jsou tam vůbec teda někde terranské sektory? Předem se přiznám, že manuál jsem nečetl, takže jestli je tam zmínka, tak já ji nečtl, a to úplně z prostého důvodu, momentálně nemám na počítači nic, co by otevřelo pdf. :D
urcite tam budou, ale trreba budou spojeny s pribehem, nebo BBS... dokoncil jsi misi se sohenskou lodi? v sektoru 'vodni vir' (Maelstorm)

souky
Posts: 356
Joined: Sun, 20. Aug 06, 15:20

Post by souky » Tue, 5. Jun 07, 12:37

abych se přiznal k překladu těchto věcí sem se nedostala ale tušim že ty se tí zpřístupní až po dokončení xtended misí. pokusim se na xtended foru udělat i českou sekci ale nevim jestli mi to adminé povolí

User avatar
Torgen
Posts: 286
Joined: Wed, 30. Nov 05, 11:08
x3

Post by Torgen » Tue, 5. Jun 07, 13:37

gomecz wrote:
moje skromne zkusenosti nezaznamenaly zadne napadeni lodi (kterou jsem neridil) za jakekoliv nelegalni zbozi v zakladni hre. moc s nelegalnim zbozim neobchoduji (krome sem tam chyceneho otraka), ale co jsem koukal tak moji UT tam sem nelegalni zbozi vezli a nikdo je nikdy nanapadnul.
No ono je to právě zajímavé v tom, že nelegální zboží, jako třeba miny, trávu atd. mi obchodníci vozí běžně a zatím je nikdo nehamoval, ale ten soft jim prostě vadí. Přišel jsem na to jen náhodou, protože u obchodníku jsem nikdy nevysledoval kdy k tomu došlo, jen prostě strohé oznámení, vaše loď byla napadena v sektoru ........ lodí ........ atd. Až když sem letěl osobně, tak najednou hlídka, a klasická hláška skenujeme váš náklad a náhle ouha - pilote zastavte motory a zahoďte nelegální zboží, tak mrknu do nákladového prostoru a nic nevezu, říkám si hrome tady něco nehraje, no a tak sem zkoušel postupně vyházet všechno co se mi nezdálo, a bylo to právě zařízení na přepravu much. Když sem ho vyhodil i obchodníkům, už mě nikdo nenapadnul. :roll: trochu nelogické, možná drobná chybka od autorů, nevim


gomecz wrote:urcite tam budou, ale trreba budou spojeny s pribehem, nebo BBS... dokoncil jsi misi se sohenskou lodi? v sektoru 'vodni vir' (Maelstorm)


No zatím sem nedokončil, právě scháním Nvidium, jenže asteroidy, kde bylo i v normální hře tam jaksi nejsou, asi budu muset někam ke khaakům.

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Tue, 5. Jun 07, 15:32

Torgen wrote: No ono je to právě zajímavé v tom, že nelegální zboží, jako třeba miny, trávu atd. mi obchodníci vozí běžně a zatím je nikdo nehamoval, ale ten soft jim prostě vadí.
puvodne jsem te hlasce 'zarizeni na chytani much' nevenoval pozornost (zarizeni pro podporu zivota a iontovej distruptor prece nejsou nelegalni). ale kdyz mluvis o softu, tak ten musi byt pridan v ramci nejakeho scriptu. no a ten script nemusi mit tu chybu, ze hlidky se soustreduji pouze na Tvoji (primo Tebou ovladanou) lod.
Spoiler
Show
btw: v pripade ze by hlidka v zakladni hre kontrolovala i lode ve kterych se nenachazi hrac, tak by nefungoval ten trik s vyskocenim z lodi behem skenovani...

User avatar
Torgen
Posts: 286
Joined: Wed, 30. Nov 05, 11:08
x3

Post by Torgen » Tue, 5. Jun 07, 15:43

gomecz wrote: puvodne jsem te hlasce 'zarizeni na chytani much' nevenoval pozornost (zarizeni pro podporu zivota a iontovej distruptor prece nejsou nelegalni). ale kdyz mluvis o softu, tak ten musi byt pridan v ramci nejakeho scriptu. no a ten script nemusi mit tu chybu, ze hlidky se soustreduji pouze na Tvoji (primo Tebou ovladanou) lod.
Blbě sem to napsal, omlouvám se, ale jedná se opravdu o zařízení na chytání much, stejně jako třeba zařízení pro podporu života atd. nikoli o soft.

Apropo, on opravdu jeden soft na to chytání much je, ale teď nevim jestli to je od cycrowa nebo koho, každopádně koupit lze tuším u splitů ve vybavovacím doku :D, nebo jak je to česky správně, zkrátka tam, kde se kupují ostatní serepetičky, jako zbraně, štíty atd. Jenom teď netuším, jestli je i přímo součástí xtendet. Nicméně ten moji obchodníci stejně v lodích neměli, ale na druhou stranu já ano. A teď aby se v tom čert vyznal :D . Ještě to doma otestuju a když tak upřesním. :roll:

farmer
Posts: 62
Joined: Tue, 26. Sep 06, 13:15
x3ap

Post by farmer » Thu, 7. Jun 07, 09:48

prosim vás, nevíte, kde je brána na zemi v xtended? V heretic's end neni a nemuzu ji najit. hraju jeden profil ve vlastní hře z xtended. dejte to radsi do spoileru. Dik
Zrovna nejsem ve forme (Far Cry)
________________________________

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Fri, 8. Jun 07, 09:35

Muzu mit blby dotaz? Muzu MOD nainstalovat, i kdyz u mam ve hre par scriptu, nebo musim udelat cisty install? Nerad sice prijdu o sve peclive budovane imperium, ale zmena je zivot.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

souky
Posts: 356
Joined: Sun, 20. Aug 06, 15:20

Post by souky » Fri, 8. Jun 07, 15:25

mno s některými to je kompatibilní musíš se mrknout na thexuniverse.com

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Fri, 8. Jun 07, 21:49

plynak wrote:Muzu mit blby dotaz? Muzu MOD nainstalovat, i kdyz u mam ve hre par scriptu, nebo musim udelat cisty install? Nerad sice prijdu o sve peclive budovane imperium, ale zmena je zivot.
na starou hru zapomen, nerad to rikam, ale XTM vyzaduje novou hru a stary savy jsou k nicemu

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 11. Jun 07, 08:05

No jo, s tim bych se smiril. Spis mi jde o to, estli to mam instalovat cele znova.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”