Stan cywilny użytkowników forum ;)

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Czy jesteś żonaty/dzieciaty? ;)

1. Nie mam żony i nie chcę mieć
0
No votes
2. Nie mam żony ale chcę mieć
10
38%
3. Mam żonę ale na razie bez młodych
5
19%
4. Mam żonę i 1 młode
5
19%
5. Mam żonę i 2 młode
2
8%
6. Mam żonę i 3 młode
0
No votes
7. Mam żonę i 4+ młodych
0
No votes
8. Mam męża ale bez młodych
0
No votes
9. Mam męża i mam młode
0
No votes
10. Ale ozzzo chodzi? ;)
4
15%
 
Total votes: 26

User avatar
DYoda
Posts: 158
Joined: Mon, 10. May 04, 15:55
x2

Post by DYoda » Tue, 8. May 07, 12:23

no ja ten tego pkt.4

ale ankieta jest niepełna ...

- a co z młodymi ale bez żon/meżów
- no i najważniejsze co z heheh marzeniem każdego prawdziwego faceta ... czyli liczba mnoga żon :D

(pewnie ktos z LPR ja podyktował :twisted: )

MatrixPL
Posts: 163
Joined: Sat, 5. Jun 04, 15:39
x4

Post by MatrixPL » Tue, 8. May 07, 14:08

DYoda wrote:- a co z młodymi ale bez żon/meżów
Dla nas jest punkt ostatni. ;)
DYoda wrote:- no i najważniejsze co z heheh marzeniem każdego prawdziwego faceta ... czyli liczba mnoga żon :D
Eeee, poligamia jest nielegalna, a rozwodow wsrod naszej forumowo-X-owej braci nie uswiadczysz. :P

Lechu
Posts: 48
Joined: Mon, 12. Feb 07, 16:53
x3tc

Post by Lechu » Tue, 8. May 07, 17:34

Punkt 2.
Przy wieku 30,5 wypadałoby przejść do punktu 3 :wink: , a potem do punktu od 4 do 6 :D .
Kto obroni obrońcę ? ....

User avatar
Abandon All Hope
Posts: 144
Joined: Tue, 10. Apr 07, 15:47
x3tc

Post by Abandon All Hope » Mon, 28. May 07, 16:04

Punkt 3 zaliczyłem 6 lat temu, a na drugą część punktu 4 zapracowałem 4 lata temu (bo ileż to roboty? :D Zresztą cała przyjemność po mojej stronie). No i teraz mam dwie babeczki w domu, ale nie jest źle, bo ta młodsza broni mnie zawsze przed tą starszą :) .
Tak w ogóle to fajna sprawa. Cały dzień zabawa. Do wieczora przy komputerze i z córką, a wieczorkiem przy komputerze i z żoną :twisted: .

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 28. May 07, 22:18

Abandon All Hope wrote:Tak w ogóle to fajna sprawa. Cały dzień zabawa. Do wieczora przy komputerze i z córką, a wieczorkiem przy komputerze i z żoną :twisted: .
A co się dzieje w nocy? Też z komputerkiem? :roll:
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Abandon All Hope
Posts: 144
Joined: Tue, 10. Apr 07, 15:47
x3tc

Post by Abandon All Hope » Tue, 29. May 07, 10:22

Sauron11 wrote: A co się dzieje w nocy? Też z komputerkiem? :roll:
A w nocy w objęciach Morfeusza. Ale o komputerze :D .

koniczynka
Posts: 180
Joined: Mon, 22. Jan 07, 15:05

Post by koniczynka » Tue, 29. May 07, 11:30

;) w tle skandalu z TeleTubisiami to zabrzmialo 3znacznie ;) :P

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Tue, 29. May 07, 15:03

Jakiego skandalu?

User avatar
Urban
Posts: 674
Joined: Thu, 6. May 04, 19:58
x4

Post by Urban » Tue, 29. May 07, 15:16

taa drobny offtopic, ale czego się nie robi dla moda. heh oczywiście tekst chyba trochę przesadzony (głównie chodzi o sam wytłuszczony fragment na samej górze... no ale cóż wszystkie media robią tak. Sprawa prosta : Teletubiś mówiący męskim głosem nosi damską torebkę. Rządowi spece sprawdzą czy ta bajka nadaje się dla dzieci i puszczania w publicznej TV

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Tue, 29. May 07, 22:27

I cała Europa się z nas śmieje :/

Ehh teraz jak się jedzie za granicę, to się jest kojarzonym od razu z jakimiś zwierzakami, kaczkami, czy co tam, z homofobią, z uganianiem się za czarownicami .... Ehh
Mam o tyle dobrze, że w miarę mówię po angielsku, więc wcale nie muszę się przyznawać, że akurat z tej Polski pochodze.
Przepraszam, ale, jak ktoś mi powie, że władza, wybrana przez naród, nie robi obrazu WSZYSTKIM Polakom, to zmienię narodowość na Eskimosa chyba ...

Ehh, a miało nie być politycznie, ale jak tu się nie przejmować takimi #$^$%^ sytuacjami, dziejącymi się codziennie...
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 29. May 07, 22:50

Prawda, na tematy polityczne lepiej rozmawiać na innym forum :wink: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Tue, 29. May 07, 23:10

Teletubisie płci nie mają, więc... C:
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
Abandon All Hope
Posts: 144
Joined: Tue, 10. Apr 07, 15:47
x3tc

Post by Abandon All Hope » Wed, 30. May 07, 13:39

Sauron11 wrote:Prawda, na tematy polityczne lepiej rozmawiać na innym forum :wink: .
Ale jak tu nie wrzucić kilku uwag w tym topiku, skoro stan cywilny jest bezpośrednio związany ze stanem emocjonalnym, a z tymże u niektórych naszych naczelnych osłów - przepraszam - posłów jest nie najlepiej. Niedługo nawet Smerfów nie będzie można obejrzeć, bo burzą jedyną słuszną wizję związku "jedna kobieta-jeden mężczyzna" i trzeba to już wpajać 2 lub 3 letnim dzieciom. Litości!!!
A pan od edukacji wprowadzi niedługo na ekrany nową bajkę - "TeleGiertysie". Kto mu da na to zgodę? Wiadomo, Pis da :D .
Pozdrawiam żonatych, dzieciatych, singli i gej...sze.

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Wed, 30. May 07, 13:47

Sauron11 wrote:Prawda, na tematy polityczne lepiej rozmawiać na innym forum :wink: .
ale dlaczego nie, MÓJ BOŻE, dlaczego to ma być zakazane?

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Wed, 30. May 07, 13:53

sonen, nie to, że zakazane, ale tematy polityczne zawsze kończą się kłótniami, niepotrzebnie skłócają ludzi... To jest najważniejsze, by nie psuć dobrej atmosfery na forum, bo ile jest ludzi, tyle opinii o polityce itp...
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
Abandon All Hope
Posts: 144
Joined: Tue, 10. Apr 07, 15:47
x3tc

Post by Abandon All Hope » Wed, 30. May 07, 14:59

Mani_Hc wrote:sonen, nie to, że zakazane, ale tematy polityczne zawsze kończą się kłótniami, niepotrzebnie skłócają ludzi... To jest najważniejsze, by nie psuć dobrej atmosfery na forum, bo ile jest ludzi, tyle opinii o polityce itp...
Ale o co tu się kłócić. Pracuję w handlu i ostatnio przyszła do mnie pani w moherowym bereciku i płacze " Panie, co ja najlepszego zrobiłam, a chciałam mieć lepiej. A żeby to Ptactwo powystrzelali..." Koalicja rządząca pogodziła nawet naszych byłych prezydentów.
Więc " Proletariusze wszystkich forów, łączcie się!"
A ja sobie życzę tylko więcej tekścików imć Shnupke, tudzież zawsze dobrego humoru Mani'ego :)
I jak zwykle pozdrawiam

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Wed, 30. May 07, 15:50

Hehe :P

Czy aż tak promienieje optymizmem ? :oops:


A to, że Wałęsa i Kwachu mogą mówić w jednym pomieszczeniu, że mogą stać obok siebie nie kopiąc się, jeszcze 2-3 lata temu nikt by się nie spodziewał :P. Wtedy to by się do kabaretów i dowcipów roku nadawało :|, a teraz w świetle naszej władzy, te kwestie już przestają być śmieszne. Ehh


Jestem ciekaw, na ile te becikowe, tak naprawdę polepszyło sytuacje rodzin w Polsce i kwestie ich dzieci... To już w Afryce daaaawno stosuje się strategię: dać wędkę zamiast ryby, jednak widać Polska jeszcze musi podrosnąć troszkę (i chodzi mi tu w dużej mierze o mentalność ludzi, którzy naprawdę, mimo WIELKIEJ niechęci do ubiegłego systemu, wierzą w cuda i państwo socjalidarne :/.
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 30. May 07, 23:04

Po pierwsze polityka jest off-topic w tym wątku. Nie widzę związku jej ze stanem cywilnym użytkowników forum. To dwie różne sprawy.
Po drugie jak słusznie zauważył Mani, polityczne wątki skłócają ludzi jak nie wiadomo co, i dlatego na naszym forum nie rozmawiamy o polityce.
Wyjaśnię:
Osobiście mam szacunek do pań z moherowymi beretami i jestem głęboko wierzącym katolikiem. Ze swej strony nie chcę czytać obraźliwych, czy też złośliwych czy też prześmiewczych tekstów pod adresem ludzi, których szanuję. Tak samo nie chcę być przekonywany do czyjejś racji i wolę pozostać przy swojej. Bo musiałbym zareagować, wyrazić swoją opinię. A nie mam na to ani czasu ani ochoty. Tak samo ktoś z innymi poglądami politycznymi nie chce czytać jak ktoś szkaluje osoby, które on darzy szacunkiem, albo nie chce by go przekonywano do innych racji niż wyznaje. Bo musiałby zareagować. I robi się kocioł.
Nie ma co się łudzić, że dyskusje polityczne będą przypominały sielankowe partyjki brydża. Od dawna to najbardziej drażliwy temat rozmów wśród ludzi, niezaleznie czy nieznajomych czy też przyjaciół, a nawet niestety wśród rodzin.

Dlatego na forum nie poruszamy tych tematów.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

koniczynka
Posts: 180
Joined: Mon, 22. Jan 07, 15:05

Post by koniczynka » Thu, 31. May 07, 11:00

Heh to ja tak offtopikowo (sorry :oops: ) - grywacie w brydza ? a u posiadajacych Pania Zone i Pociechy zdarza sie w parach rodzinnych zrobic roberka ? :) Moze jakas Ankieta ? ;)

User avatar
Abandon All Hope
Posts: 144
Joined: Tue, 10. Apr 07, 15:47
x3tc

Post by Abandon All Hope » Mon, 4. Jun 07, 15:44

Sau! O w MOrDERATORZE! Aleś nam (mi?) dowalił. Teraz już nikt nie przyzna się do swojego stanu cywilnego. A na pewno do sympatii politycznych :) . Ale oczywiście jak zwykle masz rację. Chociaż troszkę szkoda. Osobiście lubię posłuchać i porozmawiać o polityce. W ramach przyzwoitości rzecz jasna. Nie lubię zabaw w Pana Boga ( jestem najmądrzejszy i tylko ja mam rację ). Lubię otwarte opinie i konstruktywne wypowiedzi ( jak u pani Olejnik :D ). W końcu wszyscy żyjemy w tym kraju i chcielibyśmy, żeby było w nim jak najlepiej.
To moja ostatnia politycznie niepoprawna wypowiedź. A skoro nie możemy pokłócić się na tematy polityczne, proponuję, żebyśmy pokłócili się komu jest lepiej : żonatym i dzieciatym, czy kawalerom ( bez względu czy dzieciatym, czy nie ) :D .
Taka już moja przekorna natura :twisted:
Pozdrawiam

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”