X2 - mapovani Joysticku

Moderator: DJ Die

Post Reply
User avatar
JXP
Posts: 165
Joined: Fri, 17. Mar 06, 18:43
x3

X2 - mapovani Joysticku

Post by JXP » Sat, 20. May 06, 21:02

poridil jsem si novy Joy a chtel jsem se zeptat jake ovladaci prvky mate kdo na Joyi namapovany.

koupil jsem velmi vyhodne Saitek 3D GOLD, ktery ma celkem moznost namapovat 9 tlacitek. stahl jsem si sice profil, ale nejak se mi to uplne nepozdava.

dejte mi nejake tipy, ktere funkce je dobre mit namapovany primo na pace, vsechno se tam stejne nevejde ;).

btw. v ceskem manualu, jak jsem zjistil, neni cele ovladani popsano (napr. SHIFT+J=aktivace skokoveho pohonu), takze si to doplnim na zaklade tehle vyborne stranky http://argonopedia.ppcis.org/keys.php (vhodne hlavne pro zacinajici vesmirne dobyvatele ;))

User avatar
JXP
Posts: 165
Joined: Fri, 17. Mar 06, 18:43
x3

Post by JXP » Fri, 1. Sep 06, 11:51

protoze se nikdo nepodelil, jak ma udelane mapovani Joy tak to udelam prvni ja. Stale s tim experimentuju, protoze nektere veci mi po ruce vzdy chybi a nektere skoro nepouzivam, takze tady je moje verze k X2 v3.

[ external image ]

Jupik
Posts: 11
Joined: Thu, 31. Aug 06, 07:16
x3

Post by Jupik » Wed, 6. Sep 06, 10:28

já bych se s tebou podělil,kdybych měl nějaký udělaný,mám týden saitek x52 a teprve zkoumám jeho možnosti ,mapovat zatím nepotřebuji,jde to lehce nastavit ve hře který čudlík nadefinovat :P ,ale nejdou mi fšechny samozřejmě ty ruddle,vzhledem k tomu že chodím do práce a pak hned zasednu k X3 tak nemám časový prostor na mapování,kdyby někdo tady dal mapování pro saitek x52 na hru X3 ,to by bylo super.. :)

User avatar
JXP
Posts: 165
Joined: Fri, 17. Mar 06, 18:43
x3

Post by JXP » Wed, 6. Sep 06, 11:35

Jupik wrote:já bych se s tebou podělil,kdybych měl nějaký udělaný,mám týden saitek x52 a teprve zkoumám jeho možnosti ,mapovat zatím nepotřebuji,jde to lehce nastavit ve hře který čudlík nadefinovat :P ,ale nejdou mi fšechny samozřejmě ty ruddle,vzhledem k tomu že chodím do práce a pak hned zasednu k X3 tak nemám časový prostor na mapování,kdyby někdo tady dal mapování pro saitek x52 na hru X3 ,to by bylo super.. :)
to ti muzu nabodnout jedine Saitek X52 profil na X2, ale predpokladam, ze ovladani je stejny, takze se na to koukni ...

X52 Flight Controller Game Profiles X2: The Threat

tady mas stranku se vsemi profily ... http://www.saitek.com/row/down/x52pro.htm

Jupik
Posts: 11
Joined: Thu, 31. Aug 06, 07:16
x3

Post by Jupik » Wed, 6. Sep 06, 13:03

na to X2 má ovladání,bylo to dodané standartně v instalačním menu a jde tam jen pár nepotřebných tlačítek co jsou nakonfigurované,ale ty ruddly atd. tam stejně nakonfigurované nejsou...jinak díky...

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”