[OT] Nowy w X Uniwerse...

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
DRACOOL
Posts: 611
Joined: Tue, 5. Apr 05, 17:30
x3tc

Post by DRACOOL » Mon, 6. Mar 06, 11:02

:headbang: :headbang:
sorki...myślałem że to X2...o X3 jeszcze nic powiedzieć nie potrafie... :oops:
X3, ponad 40 "baniek" na koncie i 15 x M3 ,15 universe traderów, 4xM6,1x TL 5xM7,troche zdobycznego śmiecia, ok 20 szpiegowskich m5 w różnych stoczniach, osiadłem w Rhy's Desire, zbieram na M2
[ external image ]

Ankuz
Posts: 17
Joined: Thu, 2. Mar 06, 12:24
x3

Post by Ankuz » Mon, 6. Mar 06, 11:05

Tak, gra jest spatchowana do wersji 1.3. Problem juz czesciowo rozwiazalem, tzn, np. energy cels znajdowaly sie w zakladce surowcow fabryki, wiec pewnie dla tego ie chca ich sprzedawac. Pozostaje problem dostepu do broni, fabryka/dok ma je na liscie produktow tylko najwyrazniej nie produkuje...strajk czy co? :D
Ps. czy znacie jakis skuteczny sposob obrony przed rakietami? Czasem odnosze wrazenie ze moje rakiety nic nie robia przeciwnikowi (podobny statek a mimo to po trafieniu nie spadaja mu nawet oslony ) natomiast moj czasami sklada sie po 1 strzale (mowa o rakietach typu dragonfly)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 6. Mar 06, 11:10

Ankuz: Jeśli próbowałeś kupić surowce w fabryce powinieneś był usłyszeć głos mówiacy: Products are not sold :roll:
Dok nie produkuje broni, czeka, aż jego dostawcy mu je dostarczą z fabryk.
Fabryki nie produkują gdy mają za mało surowców by rozpocząć lub kontynuować produkcję. Inna sprawa, że do wyprodukowania jednej sztuki dużej broni potrzeba sporo czasu, a jak już jest może być szybko wykupiona np. przez doki
Last edited by Sauron11 on Mon, 6. Mar 06, 11:18, edited 2 times in total.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
DRACOOL
Posts: 611
Joined: Tue, 5. Apr 05, 17:30
x3tc

Post by DRACOOL » Mon, 6. Mar 06, 11:13

No tu sie akurat wiedza zX2 może przydać :D
Fabryka może nie mieć na składzie danego produktu ponieważ brakuje jej surowców do jego produkcji (sytuacja w X2 nawet częsta - okazja do zarobku)
Natomiast co do rakiet, może przeciwnik używa ECM i rakiety eksplodują tuż przed celem nie wyrządzając mu krzywdy :?
X3, ponad 40 "baniek" na koncie i 15 x M3 ,15 universe traderów, 4xM6,1x TL 5xM7,troche zdobycznego śmiecia, ok 20 szpiegowskich m5 w różnych stoczniach, osiadłem w Rhy's Desire, zbieram na M2
[ external image ]

Deleted User

Post by Deleted User » Mon, 6. Mar 06, 14:43

Ankuz, moze twoje rakietki maja self-destructa?
Ja wladowywalem sie nowom solo do xenon sektorow i wszystko padalo po paru salwach z rakietek ;) Rakiety w X3 maja juz duzo wieksze znaczenie. Tylko trza miec fuksa. No i czasem zdaza sie wrogom zrobic po prostu jakis niespodziewany zwrot (czasem) i rakietka zawracajac moze walnac w ciebie xD.

Ankuz
Posts: 17
Joined: Thu, 2. Mar 06, 12:24
x3

Post by Ankuz » Mon, 6. Mar 06, 15:11

el_Mario wrote:Ankuz, moze twoje rakietki maja self-destructa?
(...).
Chmm, moze gdzie to ewentualnie sprawdzic/ustawic? Takie komunikaty pojawiaja sie czasem podczas walki niemniej ciezko wyczuc czy dotyczal rakiet moich czy przeciwnika. Niestety puki co nie wiem za wiele o dzialaniu rakiet w X3, manual i opisy w grze zasadniczo pod tym wzgledem nie nadaja sie do niczego :). Na razie jedyna skuteczna metoda prowadzenia walki z uzyciem rakiet wydaje sie byc strzal z odleglosci ok 400 m. Inaczej szanse trafienia sa marne. Byc moze nie wiem w jaki sposob nakierowac rakiete na cel??? W kazdym razie moje obecne "sukcesy" w walce z piratami sklaniaja mnie ku pacyfizmowi i zajeciu sie handlem (bleee)....

@Sauron11 fakt, zdazylem juz taka prawidlowosc zauwazyc, ale na bogow, zeby w tak duzym wszechswiecie byly takie problemy z zaopatrzeniem....Zupelnie jak w polskich sklepach komputerowych: "wie pan no nie mamy tego na skladzie ale za tydzien sprowadzimy" :D

Deleted User

Post by Deleted User » Tue, 7. Mar 06, 14:15

Ankuz, nie wiem czy to juz mowilem, ale wiekszosc mojego EQ to sprzet zdobyczny ;) No i powalcz najpierw dla sportu z zenonskim m6, jest cienki i mozna na nim ladnie testowac rakietki. Ja raz na jednego sie uwzialem przez ponad 2 godziny, zanim zczailem ze tech 1 swarmy sa do d*py 8)

[OP] PS. Strasznie u mnie leje teraz :/

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”