x2 asi bug

Moderator: DJ Die

Post Reply
cps
Posts: 2
Joined: Sat, 14. Jan 06, 17:26

x2 asi bug

Post by cps » Sat, 21. Jan 06, 09:15

Zahchranil jsem AP Gunner pak me dosla zprava ze jsem ziskal psenicnou farmu,
Pak dosla dalsi od Ban Danna ze ziskal nejake informace z pocitace a zistil neco o mem otci ale rekne me to az osobne na jeho lodi Argon jedna.
Ale ja neletel hned k nemu ale napred jeste zlepsil svou ekonomiku, nasetril na prvni M6 pak sem letel do sektoru Argon Prime a lod Argon Jedna nikde :cry:

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Re: x2 asi bug

Post by DJ Die » Sat, 21. Jan 06, 15:38

cps wrote:Zahchranil jsem AP Gunner pak me dosla zprava ze jsem ziskal psenicnou farmu,
Pak dosla dalsi od Ban Danna ze ziskal nejake informace z pocitace a zistil neco o mem otci ale rekne me to az osobne na jeho lodi Argon jedna.
Ale ja neletel hned k nemu ale napred jeste zlepsil svou ekonomiku, nasetril na prvni M6 pak sem letel do sektoru Argon Prime a lod Argon Jedna nikde :cry:
zkus jeste jednou a poradne prohledat cely sektor Argon 1 ma totiz tendenci pronasledovat nepratelske lode mimo dosah senzoru
no a pak je tu jeste jedna moznost podivej se jestli jsou nejake jine velke lode(M1,M2 nebo TL) protoze jsem cetl o nejakem bugu pri kterem vsechny zmizi a uz se neobjevi pokud tam nejakou velkou mas tak jen prohledej ten sektor nekde by tam mel byt
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

cps
Posts: 2
Joined: Sat, 14. Jan 06, 17:26

Post by cps » Sat, 21. Jan 06, 17:26

Takze cely sektor jsem prohledal i rozmistil ke kazde brane vyspele druzice a porad nikde nic :cry:
Jine velke lode tam furt jsou kentaur a mamut

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”