Off topic, protoze tu nejni search funkce.

Moderator: DJ Die

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Off topic, protoze tu nejni search funkce.

Post by plynak » Fri, 6. Jan 06, 15:59

Onlouvam se za off topic, ale toto jsou snad jedina fora be vyhledavaci funkce, co znam.

No ale chci se zeptat, kdysi jsem tu cetl od nekoho prispevek, ze u nas je obchod s hrami, kde onen dotycky koupil X2 English a meli tam i hry od Paradoxu. Co to prosim bylo za obchod?
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Fri, 6. Jan 06, 18:23

tady vyhledavaci funkce je (napravo v control panelu...), jen zalezi co chces hledat....

User avatar
Mr. M
Posts: 48
Joined: Tue, 16. Aug 05, 02:32
x3

Post by Mr. M » Sat, 7. Jan 06, 11:24

http://www.brloh.sk/pchra.php?id_hry=4273

i s postovnym by to mohlo byt levnejsi nez CZ verze zakoupena v CR

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Collectors Edition

Post by Marcus_de_Tycho » Sat, 7. Jan 06, 11:39

Ono je jedno, kterou verzi mate, protoze jazyk je prepinaci (jen se musi vedet jak). Stadardni verze obsahuje anglictinu, nemcinu, francouzstinu a italstinu.

Ja ted budu objednavat z nemecka X2 Collectors Edition a X3 Collectors Edition. Oboji nemecka baleni - anglicitna je ve hre!, pouze manual a knizky jsou nemecky a je u toho kopa bonusu jako napr. dalsi DVD. Anglicky manual se da stahnout v PDF. (napr. u X3 vysel aktualizovany manual jenom v PDF).

X2 je za 30 € a X3 za 60 € - cca 900 a 1800 korun. Kdyz si to objednate se mnou, usetri se na postovnem.

Puvodne jsem mel X2CE slibenou od HM, ale vysplouchli mne a dali mi misto toho vice krabic ceske X2, takze pokud ma nekdo zajem, mohu levne prodat (rekneme za 700,-Kc, coz je stale mene nez v Brlohu na Slovensku :-).

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Re: Off topic, protoze tu nejni search funkce.

Post by GiordannoG » Sat, 7. Jan 06, 13:20

plynak wrote:Onlouvam se za off topic, ale toto jsou snad jedina fora be vyhledavaci funkce, co znam.

No ale chci se zeptat, kdysi jsem tu cetl od nekoho prispevek, ze u nas je obchod s hrami, kde onen dotycky koupil X2 English a meli tam i hry od Paradoxu. Co to prosim bylo za obchod?
Zřejmě máš na mysli www.gameexpres.cz, najdeš u nich spoustu věcí...Od Paradoxu Victorii, měli i pár věcí od Matrix Games... Já teď u nich objednával kompilaci Freespace 1+2, sice stojí hodně, ale ve sbírce mi zatím chybí... :wink:
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Re: Collectors Edition

Post by Marcus_de_Tycho » Sat, 7. Jan 06, 14:54

Marcus_de_Tycho wrote:Ono je jedno, kterou verzi mate, protoze jazyk je prepinaci (jen se musi vedet jak). Stadardni verze obsahuje anglictinu, nemcinu, francouzstinu a italstinu.

Ja ted budu objednavat z nemecka X2 Collectors Edition a X3 Collectors Edition. Oboji nemecka baleni - anglicitna je ve hre!, pouze manual a knizky jsou nemecky a je u toho kopa bonusu jako napr. dalsi DVD. Anglicky manual se da stahnout v PDF. (napr. u X3 vysel aktualizovany manual jenom v PDF).

X2 je za 30 € a X3 za 60 € - cca 900 a 1800 korun. Kdyz si to objednate se mnou, usetri se na postovnem.

Puvodne jsem mel X2CE slibenou od HM, ale vysplouchli mne a dali mi misto toho vice krabic ceske X2, takze pokud ma nekdo zajem, mohu levne prodat (rekneme za 700,-Kc, coz je stale mene nez v Brlohu na Slovensku :-).
Kdo chce X2 Collectors Edition necht se ozve rychle, nebot se oficialne uz neprodava a na prodej je pouze par poslednich krabic! Jinak nechteji mi to z Nemecka poslat do CR, ale poslat do Finska neni problem...

Jeste k tem ceskym verzim. Kdyz mi poslete penize na ucet, postovne platim ja a mate to za tech 700.-Kc. Ale na dobirku platite postovne uz vy.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Re: Off topic, protoze tu nejni search funkce.

Post by DJ Die » Sat, 7. Jan 06, 15:07

GiordannoG wrote:
plynak wrote:Onlouvam se za off topic, ale toto jsou snad jedina fora be vyhledavaci funkce, co znam.

No ale chci se zeptat, kdysi jsem tu cetl od nekoho prispevek, ze u nas je obchod s hrami, kde onen dotycky koupil X2 English a meli tam i hry od Paradoxu. Co to prosim bylo za obchod?
Zřejmě máš na mysli www.gameexpres.cz, najdeš u nich spoustu věcí...Od Paradoxu Victorii, měli i pár věcí od Matrix Games... Já teď u nich objednával kompilaci Freespace 1+2, sice stojí hodně, ale ve sbírce mi zatím chybí... :wink:
no za 1299 FS1+2 neni nejhorsi mohli tam pridat i datadisk na 1 je to sice strasna slatanina ale jen tak pro uplnost :P
ale dival jsem se ze tam maji Haegomonii Legions of Iron za 499 pry je to dobra hra jestli ji tu nekdo hral tak pls poradte stoji za to nebo ne at nekupuju zajice v pytli......
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Sat, 7. Jan 06, 16:36

To DJ Die: Záleží na tom co od Hegemonie očekáváš, pokud hardcore 4X space strategy, pak budeš zklamán...Pokud si naopak chceš zahrát příběhovou a graficky líbivou story, založenou na basic managementu, pak ber všemi deseti... :wink:
To Tycho: Koukni se, dostal si pár kopií zadarmo a chceš je střelit v komunitě za 700 Kč,-, zamysli se trochu... :evil:
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Sat, 7. Jan 06, 16:45

Když už jsme u off-topiců...Tohle vypadá velice zajímavě, už mám předobjednáno...

http://www.gameexpres.cz/product_info.p ... bedfdc6339
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 7. Jan 06, 19:13

GiordannoG wrote:To DJ Die: Záleží na tom co od Hegemonie očekáváš, pokud hardcore 4X space strategy, pak budeš zklamán...Pokud si naopak chceš zahrát příběhovou a graficky líbivou story, založenou na basic managementu, pak ber všemi deseti... :wink:
To Tycho: Koukni se, dostal si pár kopií zadarmo a chceš je střelit v komunitě za 700 Kč,-, zamysli se trochu... :evil:
no ja bych chtel nejakou hru ktera je podobna Imperium Galactica kterou se mi nedari sehnat ani legalne ani legalni kopii :evil:
ale jinak mam rad oba typy her jak hardcore strategie tak managment no uvidime ted zrovna hraju Star Wolves coz je taky hodne o grafice i kdyz to neni nejhorsi hra :wink:
no Parkana jsem hral 1 a byla to dost dobra hra i pres nektere problemy a 2 je pry jeste lepsi :)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Post by Marcus_de_Tycho » Sat, 7. Jan 06, 19:49

GiordannoG wrote:To DJ Die: Záleží na tom co od Hegemonie očekáváš, pokud hardcore 4X space strategy, pak budeš zklamán...Pokud si naopak chceš zahrát příběhovou a graficky líbivou story, založenou na basic managementu, pak ber všemi deseti... :wink:
To Tycho: Koukni se, dostal si pár kopií zadarmo a chceš je střelit v komunitě za 700 Kč,-, zamysli se trochu... :evil:
Zadarmo? Chces rict jako odmenu misto penez! Proste chci prachy na zaplaceni X2 a X3 Collectors Edici, ktere jsem mel spravne slibene. Nic vic.

Jinak hodne zajimava Space strategie je Space Rangers 2 (Vesmirni kovbojove 2). Dvojka obsahuje zaroven i jednicku jako bonus zdarma.

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Sat, 7. Jan 06, 22:18

Marcus_de_Tycho wrote:
GiordannoG wrote:To DJ Die: Záleží na tom co od Hegemonie očekáváš, pokud hardcore 4X space strategy, pak budeš zklamán...Pokud si naopak chceš zahrát příběhovou a graficky líbivou story, založenou na basic managementu, pak ber všemi deseti... :wink:
To Tycho: Koukni se, dostal si pár kopií zadarmo a chceš je střelit v komunitě za 700 Kč,-, zamysli se trochu... :evil:
Zadarmo? Chces rict jako odmenu misto penez! Proste chci prachy na zaplaceni X2 a X3 Collectors Edici, ktere jsem mel spravne slibene. Nic vic.

Jinak hodne zajimava Space strategie je Space Rangers 2 (Vesmirni kovbojove 2). Dvojka obsahuje zaroven i jednicku jako bonus zdarma.
Je mi jedno jestli se jedná o naturálie od Hypermaxu, je mi jedno, že si chceš nechat zaplatit Collectors edice, ale pokud kvůli tomu chceš natáhnout touhle "férovou" cenou zdejší fandy, tak si u mne sprosťák... :x
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Sat, 7. Jan 06, 22:25

DJ Die wrote:
GiordannoG wrote:To DJ Die: Záleží na tom co od Hegemonie očekáváš, pokud hardcore 4X space strategy, pak budeš zklamán...Pokud si naopak chceš zahrát příběhovou a graficky líbivou story, založenou na basic managementu, pak ber všemi deseti... :wink:
To Tycho: Koukni se, dostal si pár kopií zadarmo a chceš je střelit v komunitě za 700 Kč,-, zamysli se trochu... :evil:
no ja bych chtel nejakou hru ktera je podobna Imperium Galactica kterou se mi nedari sehnat ani legalne ani piratskou kopii :evil:
ale jinak mam rad oba typy her jak hardcore strategie tak managment no uvidime ted zrovna hraju Star Wolves coz je taky hodne o grafice i kdyz to neni nejhorsi hra :wink:
no Parkana jsem hral 1 a byla to dost dobra hra i pres nektere problemy a 2 je pry jeste lepsi :)
Když to hodně zjednoduším, pak Hegemonia je v podstatě první díl Imperium Galactica ve 3D kabátku...Star Wolves, Space Rangers, Parkan aj. jsou vynikajícím příkladem síly ruských vývojářů, 1C prostě v poslední době chrlí výborné hry...
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Post by Marcus_de_Tycho » Sat, 7. Jan 06, 22:36

GiordannoG wrote:
Marcus_de_Tycho wrote:
GiordannoG wrote:To DJ Die: Záleží na tom co od Hegemonie očekáváš, pokud hardcore 4X space strategy, pak budeš zklamán...Pokud si naopak chceš zahrát příběhovou a graficky líbivou story, založenou na basic managementu, pak ber všemi deseti... :wink:
To Tycho: Koukni se, dostal si pár kopií zadarmo a chceš je střelit v komunitě za 700 Kč,-, zamysli se trochu... :evil:
Zadarmo? Chces rict jako odmenu misto penez! Proste chci prachy na zaplaceni X2 a X3 Collectors Edici, ktere jsem mel spravne slibene. Nic vic.

Jinak hodne zajimava Space strategie je Space Rangers 2 (Vesmirni kovbojove 2). Dvojka obsahuje zaroven i jednicku jako bonus zdarma.
Je mi jedno jestli se jedná o naturálie od Hypermaxu, je mi jedno, že si chceš nechat zaplatit Collectors edice, ale pokud kvůli tomu chceš natáhnout touhle "férovou" cenou zdejší fandy, tak si u mne sprosťák... :x
Da se to nekde sehnat levneji? Ne. Da ti nejaky prodejce lepsi support nez ja? Ne. Takze v cem je probelm, kdyz ty si to stejne nekoupis.
Jakou cenu bysis predstavoval? Ja to vlastne prodavam za 640 plus balne a postovne, coz je akorat 700. Ale to ty nevidis, co?

User avatar
Mr. M
Posts: 48
Joined: Tue, 16. Aug 05, 02:32
x3

Post by Mr. M » Sat, 7. Jan 06, 22:51

mno, ja koupil origo X2 za 300Sk .. ale je pravda, ze to bylo od rozmazlenyho kluciny, kterymu kupuji hry rodice a (nejspis) nema prehled o cenach her :)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sat, 7. Jan 06, 23:05

GiordannoG wrote:
DJ Die wrote:
GiordannoG wrote:To DJ Die: Záleží na tom co od Hegemonie očekáváš, pokud hardcore 4X space strategy, pak budeš zklamán...Pokud si naopak chceš zahrát příběhovou a graficky líbivou story, založenou na basic managementu, pak ber všemi deseti... :wink:
To Tycho: Koukni se, dostal si pár kopií zadarmo a chceš je střelit v komunitě za 700 Kč,-, zamysli se trochu... :evil:
no ja bych chtel nejakou hru ktera je podobna Imperium Galactica kterou se mi nedari sehnat ani legalne ani piratskou kopii :evil:
ale jinak mam rad oba typy her jak hardcore strategie tak managment no uvidime ted zrovna hraju Star Wolves coz je taky hodne o grafice i kdyz to neni nejhorsi hra :wink:
no Parkana jsem hral 1 a byla to dost dobra hra i pres nektere problemy a 2 je pry jeste lepsi :)
Když to hodně zjednoduším, pak Hegemonia je v podstatě první díl Imperium Galactica ve 3D kabátku...Star Wolves, Space Rangers, Parkan aj. jsou vynikajícím příkladem síly ruských vývojářů, 1C prostě v poslední době chrlí výborné hry...
no presne to jsem chtel slyset ja jsem si uz dlouho chtel zahrat IG1 ale to nemuzu sehnat
souhlasim rusove maji rozhodne co nabidnout stejne jako cesti vyvojari skoda ze tyto hry nejsou vetsinou moc zname ale treba Operace Flashpoint je rozhodne nejlepsi vojenska hra co znam
u Star Wolves me jen vadi ze nejde hrat do nekonecna jinak by to byla jedna z nejlepsich her no mozna se u 2 dockame :wink:
to Mr.M gratuluju ke skvelemu obchodu :twisted:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
Marcus_de_Tycho
Posts: 176
Joined: Thu, 14. Jul 05, 20:05
x3tc

Post by Marcus_de_Tycho » Sat, 7. Jan 06, 23:25

Mr. M wrote:mno, ja koupil origo X2 za 300Sk .. ale je pravda, ze to bylo od rozmazlenyho kluciny, kterymu kupuji hry rodice a (nejspis) nema prehled o cenach her :)
Tak to je trochu neco jineho. Ja nabizim nepouzitou original zabalenou hru primo od vyrobce. Klidne dodam i danovy doklad, pokud to nekdo vezme za 600,-Kc (bez postovneho).

User avatar
GiordannoG
Posts: 757
Joined: Wed, 30. Mar 05, 15:46
x4

Post by GiordannoG » Sat, 7. Jan 06, 23:50

To DJ Die
Taky upřednostňuju hry nelineární, kde je možnost znovuhratelnosti daleko vyšší...Je to lepší investice než u 3D stříleček s typickým nešvarem cena 1500,-, doba hraní max. 10 hodin...Právě hry typu X-série, Freelancer, I-WAR 2. atd. atd. umožňují "nekonečnou" hratelnost, nemluvě o aktivních modařských komunitách...
Verum, sine mendacio, certum et verissimum: Quod est inferius est sicut quod est superius, et quod est superius est sicut quod est inferius, ad perpetranda miracula rei unius. HT

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Sun, 8. Jan 06, 01:30

GiordannoG wrote:To DJ Die
Taky upřednostňuju hry nelineární, kde je možnost znovuhratelnosti daleko vyšší...Je to lepší investice než u 3D stříleček s typickým nešvarem cena 1500,-, doba hraní max. 10 hodin...Právě hry typu X-série, Freelancer, I-WAR 2. atd. atd. umožňují "nekonečnou" hratelnost, nemluvě o aktivních modařských komunitách...
jj jedine strilecky u kterych jsem vydrzel dyl je Call of Duty Half Life 1 a 2 Operace Flashpoint a to hlavne diky multiplayeru
jj nelinearni hry jsou super tesim se az vyjde v anglictine hra The Fall to je postapo RPG ktere je stejne dobre jako legendarni Fallout a navic jde hrat porad dal diky tomu ze se generuji stale nove mise
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Sun, 8. Jan 06, 14:11

Wow, vy jste se ale rozjeli. Pritom stacilo mi odpovedet www.gameexpres.cz.

Hegemonia (ci Haegemonia) je podle mne dost slusna vesmirna strategie. Dohral jsem ji asi 4x (2x za obe strany). Graficky dost dobra, mise taky ujdou, je tam i urcita moznost volby. Nebyt toho, ze ji mam palenou a dohranou, asi bych ji za ty prachy bral.

A o Parkanovi take vazne uvazuji. Na XZONE maji predobjednavku za 499,- v cestine (coz vezmu-li v potaz ze original je rusky je dobre :). Ale maji datum vydani az v unoru.

Star Wolves mam dohrano 3x a mam original uz asi rok. Uz se pracuje na dvojce. Jo a kdo to dohraje na nejezsi obtiznost, tak je dobrej. To se mi povedlo jen jednou.

Jinak jeste doporucuji Nexus: The Jupoter incident. Super strategi, kde jde jen a jen o tatiku.

Ale je fakt, ze rusove se rozjeli. Jen tak dal. Uz mi ty "zapadni" vyhypovane slataniny lezou krkem. Treba HL2 jsem projel na jeden zatah a nakonec si pomyslel "To je jako vsechno?" Takze asi tak.
Intel Core i5 4590, 2 x 8GB DDR3 1600, MSI GTX 1060 Armor, Asus H97 Pro, Asus Xonar DG, Crucial MX100 128GB SSD + 1TB WD Caviar Blue, Seasonic S12G 550W, Corsair 550D, 22'' LG

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”