EnglishGermanFrenchRussianItalianSpanish
Log inRegister

[X3 TC mod]XTC 2.0 wydany + patch 2.2 / Xperymentalna wersja XTC dla AP
Post new topic Reply to topic Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5
View previous topic :: View next topic
Author Message
marcx

Thank you for registering your game
PostPosted: Sat, 28. Jun 14, 03:26    Post subject: Reply with quote Print

Yacek wrote:

(...)
Natomiast co do przedstawionej listy skryptów (przy okazji dzięki za zacytowanie mojej listy plików txt skryptów, szkoda tylko że bez podania źródła i autora) to zgadzam się z Sorkvildem. O ile dla czystej gry AP ta lista ma może jakiś sens...........Nie chodzi tu o NPC Bail, bo to skrypt i może on działać niezależnie od rozwiązań tego typu oferowanych przez mody (XTC, XRM). Sam go używałem w obu tych modach, bo lubię NPC Bail.

Sorkvild wrote:
Jedynym twym skryptem powinna byc mapa Scorpa.

Zgadzam się. Na początek nowej gry z nowym modem. Dopiero wtedy można ocenić jakość danego moda i poznać jego możliwości. Potem dopiero można dodawać inne skrypty, ale z umiarem, aby to w co gramy, nadal był mod, a nie na powrót podstawowa gra ze skryptami.

marcx wrote:

[ A mówię to po wcześniejszym przejrzeniu / czyli przed postem w tym temacie / s.t.r.o.n , które sam podałeś oraz forum http://www.thexuniverse.com/forums/142-X-Tended-Terran-Conflict-for-X%C2%B3-Terran-Conflict . ]

Kiepsko przejrzałeś, bo właśnie tam autorzy moda wyraźnie napisali że EMP jest nie kompatybilny z XTC.

A czy ja gdzieś napisałem , że używam XTC/AP ?
Wyraźnie napisałem
marcx wrote:

"pytanie dodatkowe - skrypty dla TC/AP pewnie nie bardzo są kompatybilne z tym modem, jest gdzieś jakiś wykaz/spis ? "
i przekaz był jasny - pytałem o kompatybilność skryptów dla AP z połowy roku 2014 / czytaj dziś używanych / pod ewentualną instalację XTC dziś.
W głównej mierze dlatego , że X-Tended - Albion Prelude Experimental Version to najmłodsze dziecko . Sorry, że ktoś nie zrozumiał pytania. NPC Bailing Addon lubi każdy Smile / no ...prawie każdy jak widać / czyli tak jak napisałem - 90% .

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Przy okazji MOJEJ listy skryptów - Drogi kolego Yacku o co ci chodzi z tym cytowaniem ? uzurpujesz sobie prawo i autorstwo do nazwy skryptów np. :
" Ekonomiczny Handlowiec (Economy and Supply Trader) Wirtschaftshaendler X3TC 3.4.04 " czy może " 8005-L048 "
" Yalamandis Shipyard ship.trader-v0.71 (Bullwinkle Edit) " - " 8367-L048 "
" ECC LV Enhanced Combat Commands.1.0 " - " 8802-L048 " [ to z mojego wykazu! ]

"0010-L048.xml - Bonus Pack 5.1.0.0 AP tłumaczenie" jest z Twojej listy plików txt skryptów
a
"Bonus Pack 5.1.0.0 AP PL - 0010-L048.xml lub
"BP 5.1 AlbionPrelude spolszczenie - 0010-L048 już nie ???

....... itd , itd , itd . Jak miałem sporządzić ten wykaz , po chińsku bo po polsku jest twój ? O co kaman kolego ? wpisz sobie w googlach Yalamandis Shipyard ship.trader-v0.71 (Bullwinkle Edit) .... i cóż ci tam wyrzuciło na 1miejscu? Nie podałem źródła i autora ?
Źródło i przy okazji autor skryptu , na życzenie :
http://code.google.com/p/x3tcscripts/downloads/detail?name=Yalamandis%20Shipyard%20ship.trader-v0.71%20%28Bullwinkle%20Edit%29.zip&can=2&q=
Autor wykazu używanych skryptów - marcx. TO jest moja lista, moich plików z katalogu 't' z ID, zaznaczeniem że chodzi o L048 i w miarę pełną nazwę /nooo, może mogłem być bardziej dokładny/

Zadowolony ?
Doprawdy, szkoda słów.Evil or Very Mad
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Sorkvild wrote:

Jedynym twym skryptem powinna byc mapa Scorpa.

Yacek wrote:

Zgadzam się. Na początek nowej gry z nowym modem

Też się zgadzam. O ile pamiętam moje pierwsze boje z tego typu modami [X3:R/XTM] tak było. Przy TC/XTC wyglądało to już trochę bardziej 'bogato' przy uwzględnieniu faktu iż była to wczesna , niedopracowana wersja moda. W tym temacie moje pytania dotyczyły wersji mada dla AP do osób które go używają w tej konfiguracji. Czytać każdy umie. Szukać chyba też, przynajmniej ja problemu z tym nie mam.

Spoiler

[ A mówię to po wcześniejszym przejrzeniu / czyli przed postem w tym temacie / s.t.r.o.n , które sam podałeś oraz forum http://www.thexuniverse.com/forums/142-X-Tended-Terran-Conflict-for-X%C2%B3-Terran-Conflict . ]
Spoiler

Yacek wrote:
Kiepsko przejrzałeś, bo właśnie tam autorzy moda wyraźnie napisali że EMP jest nie kompatybilny z XTC.
Laughing

No wiem i co ??? raczej rzekłbym kiepsko przeczytałeś co napisałem.
Znów jakieś nieporozumienie. Trawestując, powiedziałem - 95% skryptów z mojej listy jest kompatybilna z modem TC/XTC . EMP2.7 mieści się w pozostałych 5%.

[tylko, proszę nie licz mi teraz tych procentów]

ps

proszę o wypowiedzi kolegów grających w X-Tended - Albion Prelude Experimental Version.
Od gdybania, domysłów jestem ja i tacy jak ja. [...czyli ci którzy z wymienioną wersją moda nie mieli jeszcze okazji się zapoznać . ]

Sorkvild

MEDALMEDALMEDAL

Thank you for registering your game
PostPosted: Fri, 4. Jul 14, 10:37    Post subject: Reply with quote Print

Niestety, ale na tym forum nikt nie gra w wersje AP moda XTC. Musialbys popytac na forum angielskim bo z tego co widzialem, pojawiaja sie tam podobne zapytania.
Natomiast moje zdanie co do gry ze skryptami wyrazilem w poprzednich postach.

View user's profile Send private message
Post new topic Reply to topic Goto page Previous  1, 2, 3, 4, 5

You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum
You cannot vote in polls in this forum
You cannot attach files in this forum
You cannot download files in this forum
Control Panel
Login Data
The time now is Tue, 25. Sep 18, 11:46