Potrzebna rada do edytora skryptów[X3:TC]

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
KeyboardWarriorPL
Posts: 14
Joined: Sat, 4. Jan 14, 15:08
x3tc

Potrzebna rada do edytora skryptów[X3:TC]

Post by KeyboardWarriorPL » Wed, 26. Feb 14, 23:09

Nie sprawdzałem dogłębnie, czy ktoś już o to pytał, ale w takim przypadku przeszukam ponownie forum XUDB, Ego i Google.

Mianowicie jak wszyscy chyba wiedzą jest coś takiego jak edytor skryptów oraz co, również wszyscy chyba wiedzą, zdobycie eksperymentalnego elektromagnetycznego d. plazmowego jest trudne, ponieważ jest dostępne tylko na 2 stacjach w sektorze Aldrin i do tego nie ma ochoty się tam znaleźć. Chciałem stworzyć odpowiedni skrypt w grze, który dałby tej nieszczęsnej stacji rzekome działa (2szt.), ale jest to bardziej skomplikowane, a chciałbym je legalnie (no pół legalnie) kupić. Czy mógłby ktoś napisać, jak to zrobić?

Dla chętnych: to już prawdopodobnie gdzieś było, ale nie szkodzi zapytać. Czy można skryptem odkryć całą mapę? Przynajmniej te sektory połączone bramami.

P.S.: Wolne się przedłużyło to jeszcze trochę na forum posiedzę :D
Pewien mędrzec (zwykły Polak) kiedyś rzekł: Kto pyta, nie błądzi.

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 26. Feb 14, 23:54

Wszystko o czym mowisz oraz znacznie wiecej, mozna zrobic za pomoca poteznego narzedzia - Cheat Package http://forum.egosoft.de/viewtopic.php?t ... sc&start=0
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Re: Potrzebna rada do edytora skryptów[X3:TC]

Post by Yacek » Thu, 27. Feb 14, 04:31

KeyboardWarriorPL wrote: Dla chętnych: to już prawdopodobnie gdzieś było, ale nie szkodzi zapytać. Czy można skryptem odkryć całą mapę?
Można. Nawet kilkoma skryptami się to da.

PS. Nie pisz "szypko", nie wszyscy umieją czytać szybko. Pisz poprawnie.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

KeyboardWarriorPL
Posts: 14
Joined: Sat, 4. Jan 14, 15:08
x3tc

Post by KeyboardWarriorPL » Thu, 27. Feb 14, 09:17

Dzięki za pomoc, a wystarczyło zerknąć jeszcze na angielskie forum...
Szkoda, że plik jest w .spk trzeba XPluginManager zainstalować.
Yacek wrote:PS. Nie pisz "szypko", nie wszyscy umieją czytać szybko. Pisz poprawnie.
Jak sobie życzysz.

EDIT: Wprost idealny, mapa odkryta tak jak chciałem, mam dokładnie co na starym save i nie muszę się cackać, jeszcze tylko dodać stacji działka i to wszystko.
Pewien mędrzec (zwykły Polak) kiedyś rzekł: Kto pyta, nie błądzi.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”