Co dalej?

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

bufi
Posts: 1340
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Tue, 28. Jan 14, 20:01

Sorkvild wrote:Ja bym uwazal, to juz pod hakerstwo podchodzi! ;)
Mam nadzieje, ze nie sformatowal sobie 'twardziela' bo cos sie nie odzywa ;)


P.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 28. Jan 14, 21:16

Nie odzywa się z innych powodów.
Prawa admina, oczywiście :gruebel: . Nie przywykłem jeszcze, że w siódemce na każdym kroku trzeba używać praw admina... i pewnie już nie przywyknę bo stale rozumuję xpekowo :).

Edit 29.01: tak po prawdzie to głosy w X2 mi niepotrzebne do szczęścia, znam je na pamięć, więc wielokrotne odsłuchiwanie tych samych komunikatów stacji przy dokowaniu nie będzie już irytować.

Przy okazji grania w X2 przypomniałem sobie, że kiedyś narzekano na małą ilość opłacalnych misji handlowych dostępnych w BBSie, tymczasem moje zarobki w X2 bazują teraz właśnie na BBSie. Jak gdzieś jest np. brak ogniw energetycznych albo innego surowca na stanie stacji, to jest duża szansa, że w BBS czeka zlecenie na ich dowóz z solidną premką. Stale łowię takie gorące oferty. Zdarza się wlecieć do stacji z ładunkiem ogniw, przed ich sprzedażą przejrzeć BBS i trafić akurat na zadanie ich dostarczenia z premię. Przyjmuję, wylatuję ze stacji, nawrotka i z powrotem do środka, bo inaczej nie wyładują :). Wczoraj przed końcem sesji, mając nówkę borońskiego delfina i 200 tys. na koncie, trafiłem w BBS taki transport towarów spoza standardowych (jakieś organizmy biologiczne) pomiędzy zaledwie 2 sektorami wart 100 tys kr i premia 12 tys kr - złapałem byka za rogi :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

mezdej
Posts: 7
Joined: Tue, 20. Aug 13, 06:56

Post by mezdej » Sun, 2. Feb 14, 15:21

dzięki bufi za opis działania silnika gry, jeżeli faktycznie tak jest z tymi stoczniami i innymi produktami, to dużo ich pracy zostało niedocenionej...

ale mam nadzieję, że albo to poprawią i za jakiś czas kupię w promocji albo zrobią wszystko lepiej w kolejnej wersji X ;)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”