Kampaňové ukoly

Moderator: DJ Die

Tighoc
Posts: 15
Joined: Wed, 9. Feb 11, 23:49

Kampaňové ukoly

Post by Tighoc » Wed, 9. Feb 11, 23:54

Zdravim, hraju Terran conflict už nějakej ten patek ale připadam si v něm stale jak dítě ve velkym městě. Nedavno jsem dokončil serii ukolů pro Terrany (hádám že to byli kampaňový) pak sem získal přístup na Zem a bezva ale pomalou lod Vidar. Od té doby se tu jen tak flakam po vesmíru zlepšuju si vztahy s kde kym a vylepšuju Vidar. Krom toho že bych začal vydělavat a kupovat další a větší lodě obchodovat a stavět stanice už nevim co dělat... Jsou ještě nějaky kaskadový ukoly treva pro ty Terrany? Nebo už sem jako na volný noze a hraj si... A po případě jak se k nim dostanu ;)

díky za rady ;)

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Thu, 10. Feb 11, 03:58

ne ne to je jen jedna z mala viz tady
http://www.egosoft.com/support/faq/faq_ ... nswer=1019
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

Tighoc
Posts: 15
Joined: Wed, 9. Feb 11, 23:49

Post by Tighoc » Thu, 10. Feb 11, 10:26

Děkuju za pomoc.. ale v tom co jsi mi odkázal se moc nevyznam... nevím co jsem splnil a kde a jak se dostano k dalším... :(

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Thu, 10. Feb 11, 12:40

podle toho co jsi napsal tak jsi staroval za Terrana tudiz ve FAQ na ktery jsme dal tady odkaz se to jmenuje Terran Conflict, takze dalsi budes mit Operation Final Fury na ktery bych doporucil uz nejakou silnejsi lod, zezacatku by ti mohl stacit jeste ten Vidar ale pak uz ne, pak uz radsi nejakou m2, jinak startuje v Omicron Lyrae, staci jen kdyz pohledas lod s nazvem Exterminator, Goner plot muzes vzit kdykoliv no a kdyz udelas OFF tak muzes delat Xenon Hub tam jsem zatim ja, startujes v kteremkoliv brononskem sektoru, jinak pak jeste muzes vzit mise co ti nabizi korporace to mas napsane dole ja mam rozdelane od Plutarch ale ted se snazim delat ty hlavni jinak DJ Die mi napsal kdyz jsem se ho ptal na to tak ze je i nejaka odmena za to nevim zrovna ci i u Plitarch ale on delal myslim pro Duke's a neco za to dostal, jinak k tomu FAQ mas tam rozepsane co ke kteremu plotu potrebujes tdiz kde startuje ten plot a jakou reputacku potrebujes popripade jeste u nekterych je ktere ploty potrebujes mit hotove abys mohl udelat dalsi

EDIT: pokud mas EN verzi, tak si muzes stahnout cestinu
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

Tighoc
Posts: 15
Joined: Wed, 9. Feb 11, 23:49

Post by Tighoc » Thu, 10. Feb 11, 22:03

Díky moc... :) Cz mam.. to je zaklad s moji Angličtinou :D

to sem potreboval vědět.. tu lod u ktery to dostanu.. nějakou dobu tam litam a furt sem nevěděl :) jinak k těm silnějším lodím.. ja si pravě nemužu vybrat do který pujdu.. moc mě neba takový co lítaj pod 100m/s a zas mi vadí když maj slabí štíty. A pokud moc neotravuju... daj se nějek nastavit střejný věže aby utočili sami? Mě občas vystřelej občas ne...

kdybych zas potreboval nějakou radu mam ti psát sem a nebo maš treba E.mail?

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Thu, 10. Feb 11, 22:53

tak co se tyce rychlosti lodi tak to moc nevim, mozna ze pythoon ma pres 100 ale to nevim jinak ja mam titana a ten lita 49 a vim ze teladska m2 lita 40 a co se tyce vezi tak jejich nastaveni mas v prikazove konzoli jednotlive lode a co se tyce kontaktu tak email mam ale nemas icq nebo skype?
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

Tighoc
Posts: 15
Joined: Wed, 9. Feb 11, 23:49

Post by Tighoc » Fri, 11. Feb 11, 00:25

Aha... takže řikaš že je pak s těma velkejma loděma otrava... :(
asi budu litat v malejch Rapierech :D

mam oboje ;) co maš radej? icq460333926 skype... stejnej nick jako tady ;)
Tighoc

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Fri, 11. Feb 11, 08:45

M2 sou sice dost pomalý, ale v bitvě dost účinný. Osobně ještě lítám v M1, který maj sice míň zbraní, ale sou rychlejší a (nečekaně) nesou stíhačky :)

Tighoc
Posts: 15
Joined: Wed, 9. Feb 11, 23:49

Post by Tighoc » Fri, 11. Feb 11, 10:26

hele co tak koukam tolik peněz zas nemam :D sem zatim na 11M, tak nevim zda to ma smysl ale vyhlídl jsem si několik lodí z M7 nejlíp vypadaj ty od ATF ale nevim co to je :D to jenějaka konfederace? popřípadě kde bych je našel, abych si od nich mohl koupit nějakou tu M7? (sou o polovic levnější než m1a m2)

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Fri, 11. Feb 11, 16:33

Lode od ATF nejdou v zakladni hre koupit. Mozna s nejakejma scriptama, ale jinak je nekoupis. Maximalne zajmes, ale to pak pujde reputace dost dolu. M7 kdyztak jde koupit od Terranu, ale od ATF ne.

CubiCubi
Posts: 66
Joined: Wed, 25. May 05, 05:35
x3tc

Post by CubiCubi » Mon, 21. Feb 11, 17:20

Ahoj, osobně lítám s M7 od splitů (Tiger), uveze 32 stíhaček, má 4GJ štíty, max rychlost 121, je dost obratná na úhybný manévry před střelama z PPC (a ostatních hodně silných kanonů) a jako výzbroj mam dopředu 6x odpalovač zápalných bomb (daji se sehnat jenom u pirátů, nebo yaki, nebo zajmout s lodí - často je maji xenoni), ostatní jsem narval flakama. Přední věž mam nastavenou "útoč na můj cíl", nebo "útoč na velké lodě", to první mi ale vyhovuje víc, flaky jsou "útoč na nepřítele".
Občas sice dojde energie do zbraní (flaky žerou hodně), ale bez problémů se s touhle lodí daji udělat mise pro argony. Pokud nebudeš lítat moc blízko k khaakským destroyerům, tak je sundáš taky, aniž by ti shodili štíty pod 50% :P
Palubní stíhače jsem příliš nepoužíval, je to docela drahej špás, takže tam mam jenom osobní stíhačku (advanced Perseus), průzkumáka (teladskýho Kestrela) a pár pirátských Blastclaw prototyp jako zásobovací lodě (maji velkej nákladovej prostor). Do zbytku uklízím zajatý stíhače.
Na automatický hlídky do sektorů používám paranidský Deimose, protože asi jako jediná M7 sundá bez problémů xenon Q i s doprovodem. Tam, kde lítaj xenonský J a K mam Osaky.
Lodě od ATF se dají docela dobře zajmout, reputaci si srovnáš během pár misí nazpět. Dá se zajmout i Odin a Tyr (ten je nejspíš ze všech lodí nejsilnější) Bacha ovšem na projektory singularity - střílí strašně pomalu.
Co se týče vedlejších misí (Plutarch, Terracorp, Otas atd...) tak za splnění určitěho počtu misí (dosažení ranku) jsou opravdu dárky. Od Otas jsem dostal Solano (střední stíhač), Venti (ekvivalent k Nově, ale rychlejší, s více štíty a nedá se koupit) a jako poslední jsem dostal Otas M6-Skiron, která taky nejni k zahození jako hlídka v relativně čistých sektorech.
Od Terracorp jsem zatím dostal jenom vylepšený Express (rychlejší, víc štítů).

Tohle tedy používám já. Pokud to bude vyhovovat tobě, to nevím. Po vyzkoušení zjistíš :wink:

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Mon, 21. Feb 11, 19:16

Jo hele, to nejni spatny, ale M7 splitu, ktera unese stihacky, je Panther, ne Tiger. Tiger je taky bezva lod (vyzkouseno na vlastni kuzi), hlavne s Generatory narazu na hlavnich mistech. V klidu s tim pak sundas kteroukoliv Xenonskou lod, s Khaakama ma problem, ale nic, co by nespravilo nekolik mensich lodi jako navnada. A jinak, pravda, reputaci si napravis docela rychle, ale to jen za podminky, ze te za dobu obsazeni nesunda ta tuna M7 okolo nebo primo ta M1/M2/M7. Ale i s tema misema je to tezky, protoze je skoro tezsi narazit na terranskou misi nez na pirata v Argon Prime nebo v Omicron Lyrae. Dal muzu jen potvrdit, ze Skiron je dost dobra M6. Da se jinak sehnat za 14 mil. v Domove Legendy.

CubiCubi
Posts: 66
Joined: Wed, 25. May 05, 05:35
x3tc

Post by CubiCubi » Mon, 21. Feb 11, 19:38

Jo, sorry, máš pravdu, lítám s Pantherem :oops:
A khaak destroyerů (i ostatních) se, s odpalovačema zápalnejch bomb v přední věži, bát opravdu nemusíš, jdou dolu, jako kachny :twisted:
A pokud chceš používat návnadu, tak jsem zkoušel drony MKII (s částicovým kanonem) a když jich vypustíš okolo 150-ti, tak jsou schopny skoro bez pomoci vyčistit xenonskej sektor (keris je na tom podobně, akorát se hůř trefuje do menších lodí) :lol:

A ano, Skiron se dá koupit. Co se koupit nedá, je Venti, který dostaneš před Skironem (někde jsem tu na fóru četl, že ho lidi sháněji a přivolávaji si ho cheatem, takže už nemusí, dostat se dá u Otas za úkoly)

PS: pokud chceš reputaci u Terranů, tak lítej se Springblossomem v Heretics End (Kacířův konec), je tam hodně přepravních misí, který se s touhle lodí daji zvládnout a jsou navíc dobře ohodnocený. Defenzivní mise jsou tamtaky docela často.
Be Quiet! E9 400W, GA-H97-D3H, i7-4790, 2x8GB 1600 DDR3, Zotac GTX1060 6GB, Transcend MTS800 256GiB SSD M2, Seagate 7400.14 2GiB, Dell U2415

Tighoc
Posts: 15
Joined: Wed, 9. Feb 11, 23:49

Post by Tighoc » Mon, 21. Feb 11, 23:19

Kuci díky za rady :D... už sem si koupil toho Deimose ... ale vzhledem k tomu že se dozvídám až ted že jdou postraní (vedlejší) věže programovat tak mi to s nim moc nešlo :D

ale už mam našetřeno na pulku M2 ale nevim do který mam jít spíš... Osaka(dost štítů a energie zbraní ale zbran na prd... slabí a pomalý) a nebo Titan (slabší štíty a energie zb. ale lepší zbraně k mání)

mam dilema :(

User avatar
ArboriusCZ
Posts: 195
Joined: Thu, 18. Feb 10, 16:50
x3tc

Post by ArboriusCZ » Tue, 22. Feb 11, 20:19

S Deimosem jsem začínal, super loď :) Až budeš kupovat M2, rozhodně se koukni na Boreas, pokud ti nebude vadit vzhled, tak lepší M2 ve hře nenajdeš, ostatně .. lodě od této frakce jsou nejlepší :)
"Hope Dies Last, But It Dies..."

Tighoc
Posts: 15
Joined: Wed, 9. Feb 11, 23:49

Post by Tighoc » Tue, 22. Feb 11, 21:22

mě se na něm líbí že má tech 6G štítů :) a že unese stihače... ale až ted zjišťuju že stihači sou na prd... :(... pokud je sam neřídim

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Tue, 22. Feb 11, 22:29

proto je taky ani nepouzivam :P lepsi je nekolik m2 nez hangar plny m3
Seasonic 500W, MSI Z77A-G45, Intel Core i5 3570K 3,40 GHz, 8 GB Dimm DDR 3 1600 MHz, NVidia GeForce GTX 560

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Wed, 23. Feb 11, 15:22

CubiCubi: Ti lidi, co si Ventiho privolavaj cheatem, jsem ja :lol: ale strhnul jsem si za nej poctive 3,5 mil. Cr. A co se M2 tyce, ja jsem si do hry dohodil nekolik lodi typu Star Wars atd., takze momentalne setrim na: Corellian Corvette, Executor a Star Destroyer. Ale jinak ja osobne bych nejspis sel radsi do ty terransky a napumpoval bych ji projektorem bodu singularity (nebo co to je) a EMP proti mensim lodim (do tech se s tema velkejma fakt hodne spatne strili). Pak dalsi variantu bych urcite bral Borease - silnej, rychlej (na M2) a celkem 10 GJ stitu.

Tighoc
Posts: 15
Joined: Wed, 9. Feb 11, 23:49

Post by Tighoc » Wed, 23. Feb 11, 17:09

ok, díky za rady... a k těm lodím z sci-fi filmů a serialů?... jdou stahnout treba i nějaky z SG? :D Odysea a pod ;)

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Wed, 23. Feb 11, 17:57

Podivej se sem - http://www.blackpanthergroup.de/, je tam toho hafo ke stazeni, ale bacha - musis mit stahnutej a nainstalovanej Plugin Manager Lite, kde se da stahnout atd. je popsany tady nekde na foru. Jinak jeste pozor, nektery ty lode jsou fakt hooooodne drahy. Treba fakt si rikam, jestli neni trochu zbytecny nabizet TIE Sentinel za cca 665.000.000 Cr, jako, kdo si koupi lod za temer miliardu? (Za stazeni lodi neplatis, to byl pouze popis lode ve hre)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”