Konkrétnější multiplayer v TC

Moderator: DJ Die

Post Reply

Chcete do X3 TC multiplayer?

Ano - v patchi
17
40%
Ano - v datadisku
14
33%
Ne
12
28%
 
Total votes: 43

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Konkrétnější multiplayer v TC

Post by fanda serie X » Sat, 12. Jun 10, 16:08

Toto je hlasování o tom, jestli chceme multiplayer do X3 TC. Pište prosím i ohledně toho, co všechno chcete, aby se v multiplayeru případně objevilo (v rámci možností Egosoftu). Nejpozději do konce roku 2010 odešlu návrh Egosoftu, pokud tedy nebudete nic namítat a pukud bude většina lidí pro. Jejich odpověď poté nějak přeformuluju sem.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 16:39

tak ja jsem radsi pro patch

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 16:45

já bych byl radši pro datadisk, protože MP v TC by dost radikálně změnil nejen engine hry, ale také její HW nároky.

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 16:58

no doufam ze ne nic kvuli cemu bych musel kupovat drahe veci ramka by nevadila ta neni draha ale na lepsi grafiku bych nemel

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sat, 12. Jun 10, 17:01

Ja bych asi radsi ten datadisk, mam pocit, ze patch by se stahoval dost dlouho. Co kdyztak chcete pridat do MP? Treba ze by ste si mohli vybrat, ke ktere rase chcete, muzete si navzajem nabizet placene ukoly, nejake valky, specialni centralni sektory....? Trochu fantazie, ne? :-D

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 17:04

no tak urcite bych chtel neco podobneho jako je v cod 2 to znamena tady aby slo vybrat si za jakou rasu chci byt pak bud ze bych si mohl vybrat lod i vybaveni zdarma nebo ze by byla urcita vychozi lod a pak bych treba nicenim nepratel ziskaval kreditu na vybaveni a na novou lod a mozna by nebylo spatne udelat specialni sektory pro MP to je muj navrh piste dalsi

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 17:07

a nebo me jeste napada kdyby byla mapa a v urcitych sektorech by bylo zakazane utoceni a kdo by chtel tak by tam si zaletel a obchodoval a byly by samozrejme sektory ve kterych by se samozrejme bojovalo tam by ani zadnbe tovarny byt nemusely je to zkoro stejne v dark orbit ze u stanice a kousek od stanice je zakaz utoceni a u bran ale tady by to nemelo zadny smysl takze radsi rovnou rezervovat par sektoru pro obchodovani

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 17:17

Nebo lepší nápad - žádné brány, jenom Jumpdrive, s kterým by se dalo skočit nejen bez energetických článků, ale také do jakéhokoliv sektoru a na jakoukoli pozici v tom sektoru. Pak by to chtělo udělat takovýho autopilota, kterej by po zapnutí automaticky udělal takový kurz, že by se přímo vyhnul všem překážkám, a ne jako teď, kdy ste pár desítek metrů od stanice ve stíhačce a on teprv se otáčí, navíc dost krkolomě a u terranských staic to většinou končí game over, jen kvůli šikovnosti autopilota. Ten se nezměnil od dob X2, možná dokonce X, to nemohu posoudit. Pak by to chtělo možnost přistávat na planetě, stanice s normálními hangáry typu SW, s manipulovatelnými podvozky, a také když už jsme v tom možnost vytvořit si postavu pilota, procházet se po lodích, stanicích atd.

já vím, fantazii mám dobrou :D

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 17:22

no tak pristavani na planetach by urcite neslo to uz tu na foru nekdo psal ptz ta hra by mela snad tisice TB takze to bys urcite na zadne DVD nebo HDD nestrcil ale prochazeni se po stanicich nebo lodich to by se mi taky hrozne libilo :) jo a k tomu autopilotovi zkousel jsem start v tc za obchodnika chtel jsem zakotvit u nejake tovarny myslim ze to byl masozavod a hned u pristavacich svetel byl asteroid ja dal autopilota a snad 2 min tam krouzil kolem asteroidu a svetel tak nakoinec jsem musel pristat rucne ptz kdybych ho nevypl tak by tam krouzil snad milion let :lol: :evil: letel jsem tam proto ze tam byly docela levne rizky ale kvuli nemu mi je nejaka npc "vzala" atak jsem mel po ptakach :D :(

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 18:06

tak sem vymyslel, jak by to s tim jumpem dělaly malý stíhačky - jump ring. V zásadě by mohlo jít o zařízení, kam by se zadokovala stíhačka, která by neměla Jump drive, a pomocí tohoto zařízení by mohla skočit. Princip by byl podobný Světelným prstencům z filmové ságy SW :D

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 18:07

willypokorny wrote:tak sem vymyslel, jak by to s tim jumpem dělaly malý stíhačky - jump ring. V zásadě by mohlo jít o zařízení, kam by se zadokovala stíhačka, která by neměla Jump drive, a pomocí tohoto zařízení by mohla skočit. Princip by byl podobný Světelným prstencům z filmové ságy SW :D
to by taky bylo dobre :)

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sat, 12. Jun 10, 18:18

No ja mam taky par napadu: rozdeleni - 5 ras: Sever, Vychod, Jih, Zapad a Stred, vsichni maj lode odpovidajici vsem rasam, vsichni maj stejne sektoru. 2 moznosti: 1) Vsechno se to udehrava uvnitr velkeho asteroidu nebo planety. Stanice je jen jedna od kazdeho druhu a je zabudovana v necem jako centralni dutina. Propojeny jsou sektory pouze tunelama, ve kterych ma kazda rasa laserove veze, lode.... pouze spojenecky lode proplujou. Souhlasim s pristavanim, prochazenim se po stanicich, lodich... 2) Normalni vesmir, moznost prochazet se po stanicich, lodich, moznost zajimat stanice, trvam na centrale v nejakym stredu obr. asteroidu/planety, kam vede jedna brana, najezdy na vybrana uzemi, sance ucastnit se vyprav za penize......
Nezni spatne, co? S tim, ze kdyz se vam nekdo pokusi zajmout lod, muzete ho zkusit vlastnorucne sejmout bud nejakou pistoli nebo strelnou zbrani, kdyztak svetelnym mecem (jestli teda Egosoft bude ochoten zajit az sem...)

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 18:23

o světelným meči sem taky přemejšlel, ale na to by museli mít autorský práva, což taky něco stojí. Určitě by ale neměly chybět laserové pistole s nastavitelnou intenzitou výstřelu, iontové karabiny proti droidům a disruptory, možná i nějaké projektilové zbraně ála kanon Pekelná střelba z Trader's Tales :D

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 18:24

taky dobry ale nevim urcite jsi chtel napsat tras nez "5 ras: sever, vychod.atd" ale nejak jsem nepochopil a to je co se bude odehravat uprostred planety nebo asteroidu a nevim co myslis tim "centralni dutina"? ale jinak dobry napad jen tem dvoum vecim nerozumim jestli bys mi to mohl vysvetlit?

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 18:25

jo souhlasim autorska prava nejsou zrovna nejlevnejsi ale co ze je Trader's Tales? nazev te zbrane nebo co?
Last edited by Rosta on Sat, 12. Jun 10, 18:27, edited 1 time in total.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 18:26

asi jako frakce, ne rasy, ale to s tou dutinou sem taky nepochopil, a u mě už to je co říct :D

User avatar
Rosta
Posts: 527
Joined: Fri, 8. May 09, 15:39
x3

Post by Rosta » Sat, 12. Jun 10, 18:28

aha tak to jo asi by ta frakce byla spis orientovana podle nazvu na obchod hlavne ne?

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 18:33

jinak k MP jedno řeknu: Bylo by mi ctí stanout po vašem boku v bitvě. :D

fanda serie X
Posts: 654
Joined: Fri, 21. Aug 09, 21:01
x3tc

Post by fanda serie X » Sat, 12. Jun 10, 18:34

JJ, myslel jsem frakce. A s tou "dutinou": Mate treba asteroid nebo tak neco. Dejme tomu, ze je dutej, a v te dutnie uvnitr proste bude lodenice, tovarny atd.

willypokorny
Posts: 607
Joined: Fri, 28. Aug 09, 09:27
x4

Post by willypokorny » Sat, 12. Jun 10, 18:35

něco jako asteroidy v X2: tam mě vždycky bavilo u těch větších lítat skrz :D

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”