Space Rangers 2 Rebelia

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Westert
Posts: 1
Joined: Tue, 27. May 08, 18:56

Post by Westert » Tue, 27. May 08, 22:48

Ceasar Of Rome wrote: ps do nagłego zakończenia gry to chyba nie trzeba non stop likwidować Dominatorów prawda??
Można polatać, poszwędać się po okolicy
Nawet nie musisz latać tam gdzie Dominatorzy. Masz całkowitą wolność.

1. Jak pisali. Najezdzasz kursorem i widzisz. Jest to równe wytrzymałości.
2. Mikromoduły, artefakty, ulepszenie w bazie naukowej (kosztuje tyle co kadłub)
3. Broń energetyczna, miałem do niej jakiś artefakt. Za rakietami i torpedami nie przepadam, czasem w hiperprzestrzeni się pobawię nimi, ale to rzadko.
4. Znajdujesz odpowiedni statek, gadasz z pilotem, proponujesz kasę i masz skrzydłowego. Nie jest on niewolnikiem, ma wolną wolę, zanim kogoś zaatakujesz, skoczysz omów to z nim, aby nie zgubić.
5. Wiele zależy od tego jaka rasa go stworzyła. A co do podobnych parametrów- wystarczy lekka zmiana aby znacznie podrożało.
6. Nie. Punkty pancerza to to co ma Twój kadłub. Dodatkowo może jakiś mikromoduł, artefakt i generator tarcz. Co do drugiej części pytania- po części. Większy kadłub= wolniej, ale bezpieczniej.
7. Nie da się zakładać kolonii.
8. W bazie wojskowej dajesz kasę, jak masz pecha to Ci niemal całą zwracają, i mówią, że nie da rady. Jak szczęście- dostajesz który układ i gdzie zbiórka. Walka turowa w kosmosie.
9. Zamiana na mikromoduły w stacji pionierskiej.

Troszkę siedzę w tej grze, z chęcią pomogę nowym pionierom i po odpowiadam na pytania... Może zdradzę kilka przydatnych myków i jak pokonać jednego z głównych Bossów, nawet się nie męcząc... Choć to w sumie tajemnica...

Ceasar Of Rome
Posts: 5
Joined: Wed, 11. Jul 07, 06:58

Post by Ceasar Of Rome » Tue, 27. May 08, 23:24

z chęcią posłucham

mam już doświadczenie w grze ale tylko kilka razy udało mi się ich spotkać :D

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”