Frontier na komórkę !!!

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Frontier na komórkę !!!

Post by BQB » Thu, 19. Jan 06, 15:55

http://www.getjar.com/products/327/Frontier
Jeszcze nie sprawdezałem jak działa, ale dam znać niebawem :o
Tego się nie spodziewałem :mrgreen:

Hmm... to jakaś mapa, ale niezabardzo rozumiem, Sau, może byś to zainstalował u siebie i sprawdził?

EDIT
Nie instalujcie tego, to poprostu jakaś denna mapa z planetami i gwiazdami
Last edited by BQB on Sat, 21. Jan 06, 20:37, edited 2 times in total.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Thu, 19. Jan 06, 16:56

BQB, help! Kupiłem sobie wczoraj adapter Bluetooth do kompa, żeby móc przerzucać pliki z/do komórki (Słony Eryk K700i), ale za :roll: nie potrafię tego zestawu zmusić do działania... PieC widzi komórę i vice versa, ale gdy chcę wysłać plik z komóry to pisze, że "nieudane połaczenie", zaś gdy udaje mi się wejść w komórę z poziomu PeCta, to mogę tylko oglądać zdjęcia/filmy, ale kopiować plików z komórki na dysk twardy nie da rady (kopiuj-wklej i drag'n'drop wg. instrukcji są obsługiwane). Pomóż waść...! Jakim programem zmusić komórkę i BlueTooth do posłuszeństwa?

EDIT: Już nieaktualne - problemy z BT odeszły w zapomnienie i wszystko śmiga, że hej!
Last edited by Stalovy on Fri, 27. Jan 06, 11:32, edited 1 time in total.
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Thu, 19. Jan 06, 17:34

A autoryzowałeś jedno z drugim kodem?

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 19. Jan 06, 17:39

Czy od tego Bluetootha nie lepszy jest zwykły kabel USB łączący komórę z kompem? Sam takiego używam :) Niestety do Sony Ericssona kosztuje coś ponad 100 zł.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Thu, 19. Jan 06, 17:49

Nie, nie jest lepszy, często nieoryginalne kable mają kiepską jakość wykonania i dzięki nim, prędkość na kablu, to max 115Kbit. BT ma ze 3 razy więcej - u mnie to średnio jakieś 32KBajty. No i telefon nie musi leżeć blisko kompa, brak kolejnego kabelka - teraz za moim kompem mam już ponad 20 różnych kabli i mnie szlag już trafia, jak podłączyć mam jeszcze jeden kabelek.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 19. Jan 06, 21:38

Racja co do kabli, staram się ich nie zauważać, ale nie zawsze się udaje.
Telefon blisko kompa i ekranu to tez chyba niezbyt dobrze :gruebel:
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Wou
Posts: 471
Joined: Tue, 25. Jan 05, 21:58
x4

Post by Wou » Thu, 19. Jan 06, 22:21

Strona podana nie otwiera mi się. Mam nadzieje, że to chwilowy problem. Czy gra była do pobrania za darmo, czy za opłatą, oraz czy posiadała jedną wersje na wszystkie telefony, czy kilka różnych. I czy jeśli gra jest za free, i uniwersalna, ew. jak ktoś ma wersje na siemensa, to mógłby mi ją wysłać na mail podany w profilu? Z góry dziękuje :)
Image

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Thu, 19. Jan 06, 23:20

Z poziomu telefonu przez wap wchodzisz na stronę wap.GetJar.com tam wybierasz Quick Download i wpisujesz nr 384, następnie wybierasz download i potwierdzasz install i to wszystko - gra jest za free, tzn ponosi się tylko koszt ściągnięcia danych przez wap, ale to jest zależne od taryfy i innych parametrów sieci- ale nie wiem o co chodzi, mam jakąś mapę systemów i mogę się po niej poruszać, zobaczyć jakieś układy, ale co więcej, to pojęcia nie mam, przydałby się ktoś obcykany z angielskim.

User avatar
Kerrick
Posts: 348
Joined: Fri, 30. Jul 04, 22:37
x2

Post by Kerrick » Fri, 20. Jan 06, 00:18

dziala na moim Simensidle s55 ale gra to to nie jest :(
tylko jakies mapsko do gry...

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Fri, 20. Jan 06, 09:42

BQB, czy istnieje możliwość ściągnięcia takich rzeczy za pomocą PC, a następnie przeniesienia ich na komórkę kablem lub IrDA lub BlueTooth'em? Przypominam sobie, że gdzieś czytałem/widziałem przeglądarkę stron WAP dla PC. Postaram się ją odnaleźć, ale może ty wcześniej będziesz już coś wiedział?
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Fri, 20. Jan 06, 12:04

Oczywiście, można tak zrobić, tylko nie każda komórka pozwala na wgranie javy przez kompa - u mnie niestety tak jest. Jaki program do tego - nie wiem, nie mogę używać żadnego, z powodów powyższych. Na tamtej stronie są dwa pliki - jeden jad i jeden jar. Jar, to właściwy program, jad - opis do niego, najczęściej wgrywa się używając plików jad.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”