[OFF-TOPIC] DOOM w kinach od 21.10.2005

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 25. Oct 05, 12:42

Hmm, mi ten opis wystarcza jako zachęta, tylko poszukam towarzystwa :)
BTW jak ktoś zakupi Quake'a 4 to niech opisze wrażenia :roll:

Edit: Osiągnęliśmy właśnie granicę 16000 postów.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Tue, 25. Oct 05, 14:34

Queq 4??? heh, gdyby nie to że jestem Cedekowcem, to kupiłbym sobie F.E.A.R :( Ponoć klimat wgniata w fotel,a ja lubię takie klimaciki

User avatar
Kerrick
Posts: 348
Joined: Fri, 30. Jul 04, 22:37
x2

Post by Kerrick » Tue, 25. Oct 05, 17:57

FEAR jest niezle naprawde, gralem w demko, klimat miodzio, ale tez wymagania sprzetowe wprawily mnie w mala depresje, a przeciez dopiero co zlozylem sobie mega wypas kompa :cry: Musialem zjechac z detalami i rozdzielczoscia. :evil:

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Wed, 26. Oct 05, 08:31

Kerrick: detale nie są ważne. mogę grać nawet na ultra low, nie stanowi to dla mnie problemu. Kiedyś grałem w AvP 2 na Celeronie 450 i voodo bashee :) a klimat nadal wgniatał w fotel. BTW: Sau, DOOM we Wrocławskim Heliosie jest od 15 lat :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 3. Nov 05, 22:41

Noo, we Wawce DOOm też chyba jest od 15-stu lat. Przetestowaliśmy film wspólnie z Kerrickiem w zeszłą sobotę w CH Arkadia Wawa i muszę powiedzieć, że film całkiem całkiem :) .
Dla maniaków ciężkiego klimatu a'la Quake3 czy Resident Evil (zombie, gore) pozycja obowiązkowa. Tylko nie ma wątku piekielnego z Doom3 - zamiast tego numer z 24-tym chromosomem czy jakoś tak - co imo jest nieco obok historii ale od biedy ujdzie.
Pokazanie przez dłuższą chwilę (jatka) widoku z oczu bohatera (FPP) - dokładnie sceny ściągnięte z DOOM3 - widać giwerę trzymaną w łapie tak jak w grze i dokładnie to co widzi koleś strzelając czy padając na glebę - wyraźny ukłon dla miłośników Dooma3 :D

Odpaliłem znów tę gierkę na drugi dzień po filmie (niedziela) i zaczałęm od początku. Fajnie się grało, choć klimat na dłuższą metę mocno przygnębiający. Trzeba mieć fazę, żeby grać długo w DOOM3 :roll:
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Arleonenis
Posts: 38
Joined: Thu, 5. May 05, 18:38
x3tc

Post by Arleonenis » Tue, 8. Nov 05, 21:44

Cóż ktoś prosił o opisanie quake4 to opisze (pożyczyłem od kumpla)

Gierka graficznie fajna na geforcie fx5700 chula w max detalach choć momentami leciutko zarwie jednak zbyt mało aby odczuwalne było podczas walki nawet

Super motywy z marines towarzyszącymi fajnie walczą, wrogowie też, miodzio

Misje dobrze dopracowane, fabuła całkiem całkiem jak na fpp typowe. Niestety gdzieś od połowy mapy od czasu do czasu hmmmm robią się nie w moim stylu, może niektórym się podobać choć jak dla mnie masa rur, niezbyt przemyślane korytarze itd to nie dla mnie, pierwsza połowa gry wgniatała jednak w fotel (grałem gdzieś do 4 w nocy)

Niestety gra zrobiona na nowoczesną modłę czyli strasznie krótka (gra na 2 wieczory, ewentualnie więcej jak się podkręci poziom trudności) choć jak zwykle w wielu grach poziom trudności powoduje tylko że wroga ciężej ubić (opancerzony taki) a gracza to byle komarek uciupa więc save/load co 2 metry, więc aby mieć przyjemną grę to standardowy poziom jest chyba najlepszy


edit: byłbym zapomniał replay value raczej mizerniutki, multiplayer też

User avatar
Reel Mixer
Posts: 496
Joined: Fri, 22. Oct 04, 20:15
x2

Post by Reel Mixer » Wed, 9. Nov 05, 00:29

Dodam, że Q4 w wersji angielskiej można kupić za jedyne 249 zł... :roll:
[ external image ] X3 - gram legalnie.
[ external image ]
Błękitny Grom znów na posterunku :).

bufi
Posts: 1344
Joined: Wed, 3. Dec 03, 23:49
x4

Post by bufi » Wed, 9. Nov 05, 08:29

Reel Mixer wrote:Dodam, że Q4 w wersji angielskiej można kupić za jedyne 249 zł... :roll:
Spokojnie :D Niedlugo dodadza ja do jakiejs gazety komputerowej ;) CDA albo cos :D:D

Pozdrawiam
bufi

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Wed, 9. Nov 05, 10:38

to chyba w promocji :)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”