Steam i nie tylko - promocje, dyskusje i komentarze

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

bufi
xr

Post by bufi » Thu, 14. Aug 14, 15:52

Sorkvild wrote: A co masz na mysli, ze gra sie latwiej? Ze poziom trudnosci jest obnizony, a gra niczym bulka z maslem,
Nie. Wraz z dodatkiem przychodzi troche sprzetu do exterminacji obcych i troche wynalazkow do ulepszania zolnierzy (jakies labolatorium genetyczne etc.)
czy raczej chodzi o ulepszenia interfejsu i przyjemniejsza obsluge? Mam nadzieje ze to drugie, bo lubie wysrubowany trudnosci w takich turoweczkach :)
Dla hardcorowców sa specjalne opcje do wlaczenia przed gra ktore zmieniaja sporo w statystykach np. walki albo inne rzeczy. Z pewnoscia mozesz sobie ustawic poziom trudnosci pod swoje preferencje.
Ja nie gram na jakis wysokich ustawieniach, wole sobie gre przechodzic relaksujac sie, a nie wnerwiajac sie, ze co chwila mi kogos zabijaja :)

P.

bufi
xr

Post by bufi » Sat, 16. Aug 14, 19:18

Na stimie jest promo na Tropico 4 collection za 0,27€ (dwadziescia siedem centow).
Lepiej szybko kupujcie poki sie nie kapną ;)

P.

Sorkvild
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 16. Aug 14, 19:38

O kurde , ale pojechali -99% :O

Gra jest naprawde zajebista, jeden z lepszych tytulow w jaki gralem w ostatnim czasie.

Edit: okazalo sie ze to pomylka, cena wrocila do -85% To troche jak te pomylki przy biletach lotniczych ;)
Mimo, jesli ktos chce kupic gre dla siebie to wciaz warto.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Sorkvild
x3tc

Post by Sorkvild » Sat, 16. Aug 14, 23:35

W Kolonii trwa Gamescom. Rozdano nagrody z serii najlepsza gra

http://www.gry-online.pl/S013.asp?ID=87156

W sumie nic szczegolnego tam nie ma, a po tym jak wygooglalem co to jest Super Smash Bros - czyli najbardziej wyczekiwana przez publicznosc gra to normalnie SKISŁEM.
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

bufi
xr

Post by bufi » Sun, 17. Aug 14, 08:00

Sorkvild wrote: W sumie nic szczegolnego tam nie ma,
StarWars: Battlefront 3 bedzie! Zwariowalem :)

P.

Sorkvild
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 17. Aug 14, 09:38

A czy udało się Tobie zakupić Tropico, gdy było za grosze? Ja akurat oglądałem mecz i gdy miałem zamiar dokonać zakupu cena została zamieniona na 3 euro.
We want the Boron back!

bufi
xr

Post by bufi » Sun, 17. Aug 14, 10:38

Udalo sie mi kupic 5sztuk po 0.27, ale dzisiaj rano patrze, ze 4 sztuki mi stim zniknął, a kasy nie zwrocili. Wiec mam jedna sztuke kupiona za 1.35.

[edit] Ha! a jednak zwrocili mi zakupione pakiety! Mam 5 sztuk po 0.27 :)

P.

Sorkvild
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 17. Aug 14, 12:55

bufi wrote:Udalo sie mi kupic 5sztuk po 0.27, ale dzisiaj rano patrze, ze 4 sztuki mi stim zniknął, a kasy nie zwrocili. Wiec mam jedna sztuke kupiona za 1.35.

[edit] Ha! a jednak zwrocili mi zakupione pakiety! Mam 5 sztuk po 0.27 :)

P.

Wow niezle, dobrze ze steam sie zlitowal i zostawil juz te gry szczesciarzom ktorzy kupili ja za prawie darmo ;)
We want the Boron back!

Sauron11
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 17. Aug 14, 15:11

Nie wiem o co tyle krzyku, to Tropico4 nie wygląda specjalnie zajebiaszczo, a i oceny też nie za wysokie.

A StarWars: Battlefront 3 - mniam, będzie co robić gdy się nieco znudzi SWTOR.
Choć na razie 3 miesiąc subskrypcji i jak dotąd nie mogę się od SWTORA oderwać i w nic innego nie grałem, gra wciąż wciąga na długie godziny. Za kilka dni dodatek w którym gildie będą mogły zakupić własny gildyjny okręt wojenny, za pomocą którego będzie można robić eventy z najazdem na planety, a oprócz tego każdy gracz będzie mógł zakupić własny kąt - w pełni ponoć upgrade'owalny pałac na Tatooine, apartament na Coruscant itp. Gra fantastycznie zaprojektowana i wszystko co trzeba w temacie gwiezdnych wojen... tylko czasu wciąż za mało :).

Z drugiej strony, SWTOR nie jest za ciekawy od strony symulacyjnej, misje Starfightera PVP nie są zbyt atrakcyjne. Mam nadzieję, że Battlefront 3 wpisze się jako dodatkowy element świata symulacji GW, a nie będzie konkurancją dla SWTORa... Animacje wsiadania do kokpitu myśliwców - piękne, aby tylko walka w kosmosie nie była zbyt uproszczona...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sorkvild
x3tc

Post by Sorkvild » Sun, 17. Aug 14, 16:28

Sauron11 wrote:Nie wiem o co tyle krzyku, to Tropico4 nie wygląda specjalnie zajebiaszczo, a i oceny też nie za wysokie.
Nie oceniaj książki po okładce. Patrząc na grę też mówiłem, średnio wygląda. Bufi mówi, bierz dobra gra etc. No dobra, myślę ze wie co mówi. Wsiąkłem na dobre pare tygodni.
We want the Boron back!

Sorkvild
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 18. Aug 14, 12:28

https://www.youtube.com/watch?v=LSBBlGI ... vhvCZREhTA

Rock w temacie Wiedzmina 3, parę smaczków odnośnie fabuły i gameplaya. Można posłuchać.

Kurcze, ale co jak co, oglądając te wszystkie promo i trailery mam wrażenie jakby gra wyświetlana była pomiędzy 18-20 fps. Jakieś takie zwolnienia, przycinki. Wiadomo przecież ze na prezentacjach maja komputery z najwyższej polki. Zakładam, ze prace optymalizacyjne jeszcze przed nimi.
We want the Boron back!

Sauron11
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 18. Aug 14, 19:24

Sorkvild wrote:
Sauron11 wrote:Nie wiem o co tyle krzyku, to Tropico4 nie wygląda specjalnie zajebiaszczo, a i oceny też nie za wysokie.
Nie oceniaj książki po okładce. Patrząc na grę też mówiłem, średnio wygląda. Bufi mówi, bierz dobra gra etc. No dobra, myślę ze wie co mówi. Wsiąkłem na dobre pare tygodni.
Jeśli o mnie chodzi drugi raz nie popełnię błędu brania gry tylko na wiarę, że się komuś innemu podoba, raz tak zrobiłem z CywilizacjąV i do dziś żałuję - gra leży i kwiczy ;).

A Wiesiek, owszem ładnie wygląda, Skyrim też ładnie wygląda i miał super klimat, pytanie jaki klimat będzie miał wiesiek. Wolałbym mniej orgii wizualnej a więcej klimatu i ciekawych rozwiązań. W szczególności coś więcej niż dwa nagie miecze i parę czarów :).
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Sorkvild
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 18. Aug 14, 21:42

A jak czytasz tą recenzję i w oparciu o nią wygłaszasz swą opinię - że coś jest słabe bądź dobre, to tez przecież dajesz wiarę w to co mówi ktoś inny, tym bardziej nie próbując osobistego doświadczenia ;)

A Cywilizacja po prostu nie jest grą w twym typie. Ale nie znaczy to że innym nie podejdzie :) Ja o Wieśka się nie martwię, podobnie jakem się nie martwił czekając na kolejne książki sagi o Wiedźminie, aczkolwiek z takim nastawieniem to nie wydaje mnie się, by Tobie spodobał się świat gry Wiedźmin i może lepiej jest nie zawracać sobie gitary :) Wszak Wiedźmin to fechmistrz, a topora tknie się tylko by odrąbać łeb jakiejś bestyi.
We want the Boron back!

Sauron11
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 22. Aug 14, 10:26

Na dzień dzisiejszy każdą grę sprawdzam przed zakupem przynajmniej na YouTube na długo zanim podejmę decyzję, więc opinia nie jest tylko w oparciu o jedną recenzję ;).

Świat Wieśka mi się ogólnie podoba, bo lokacje podobne nieco do Skyrima, nie podoba mi się tylko bieda w uzbrojeniu, ale przecież gry jeszcze nie skreśliłem. Jak nie będzie nic Skyrimo-podobnego w klimacie TES, to od biedy będzie Wiesiek.

Oby tylko nie był za szybko, bo nowy dodatek do SWTOR spowodował, że znów zarywam nocki :). Galactic Stronghold jest extra - dostajemy w ramach subskrypcji jedną w pełni modyfikowalną posiadłość na NarShadda z 3 pustymi pokojami (domek wisi w przestrzeni miasta z widokiem z okien na nocne życie stolicy hazardu). Opcjonalnie za małe pieniądze do kupienia są też posiadłości na Tatooine (wbudowana w skały pustyni twierdza) i Coruscant (apartament na szczycie drapacza chmur z widokiem na budynek Senatu). Twórcy oddali nam do rąk potężne możliwości niemal dowolnego kształtowania przestrzeni wewnątrz naszego lokum - do wyboru dziesiątki mebli i innego rodzaju materiałów, wszystko co spotykaliśmy dotąd w grze można w ten czy inny sposób umieścić w prawie dowolnym miejscu naszych pokoi, przesuwać, przekręcać, kombinować, niektóre przedmioty można kupić, inne trzeba craftować, a całość prezentuje się wyśmienicie. Niemal idealny balans kosztów do tego co dostajemy w zamian :). Na koniec spraszamy znajomych z możliwością podarowania im kluczy do naszego domku, o różnych poziomach dostępu, i oprócz splendoru gdy kumple przechadzając się po domku wyrażają swoje zachwyty, dostajemy punkty, które stawiają nasz domek na odpowiedniej pozycji w globalnym rankingu posiadłości. Istny szał projektowania i chwalipięctwa - konkurs próżniactwa ale jak wciąga... Wczoraj cały wieczór osoby z mojej gildii zapraszały się nawzajem do oglądania swoich domków - zajedwabisty wieczór :D .

Sorkvild
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 22. Aug 14, 13:11

Grajac w tego Swotora to grasz w wersje darmowa czy oplacasz abonament? Moze wez sie zastanow i zrob sesje polaczona ze streamingiem na twitchu, gdzie pokazalbys troche rozgrywki w swym wykonaniu:)

A swoja droga to skoro jestes takim milosnikiem Skyrima to nie kusilo cie by pograc w TESO?
We want the Boron back!

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”