Firefox 4, problem z Onet.pl

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
mr.WHO
Posts: 8573
Joined: Thu, 12. Oct 06, 17:19
x4

Firefox 4, problem z Onet.pl

Post by mr.WHO » Tue, 22. Mar 11, 23:55

Czołem ludziska, dzisiaj wyszedł FF 4 i wszystko byłoby cacy cacy, gdyby nie mały problem z Onetem.

Chodzi mi o ten interaktywny pasek boczny z prognozą pogody w danym mieście, notowaniami i walutami (plus masa bezużytecznych pierdół). Normalnie można ten pasek konfigurować, ukrywać niepotrzebne rzeczy i przesuwać w górę najpotrzebniejsze, a nawet przenieść cały pasek na druga stronę. Po dokonanych zmianach ulegały one zapamiętaniu.

Problem w tym, że po zainstalowaniu FF 4, pasek ten resetuje się do domyślnego ustawienia za każdym razem gdy odświeżę Onet, lub restartuję przeglądarkę.

Czy ma ktoś FF4 i taki sam problem?

Pytam bo nie wiem, czy to wina FF4, mojego kompa, czy Onet się gryzie z FF4 (mimo, że już od tygodnia Onet trąbił o nadchodzącej premierze FF4).

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 23. Mar 11, 22:03

Wlasnie lezy u mnie ten ff4 na pulpicie, ale po tym co piszesz troche sie wstrzymam z instalka :)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
mr.WHO
Posts: 8573
Joined: Thu, 12. Oct 06, 17:19
x4

Post by mr.WHO » Wed, 23. Mar 11, 22:32

Dobrze dla ciebie, ale mnie to niezbyt pociesza :(

Swoją droga jeśli to wina FF4 to gratulacje dla betatesterów :evil:

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Wed, 23. Mar 11, 22:56

Hmm, zajrzyj na forum oficjalne. Znalazlem tam podobny watek.

http://mozillapl.org/forum/viewtopic.php?f=15&t=41353
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

User avatar
mr.WHO
Posts: 8573
Joined: Thu, 12. Oct 06, 17:19
x4

Post by mr.WHO » Wed, 23. Mar 11, 23:38

Znalazłem, go ale nie pomógł. Za to pomogło stworzenie nowego, świeżego profilu w FF4. Dziwne jest to, że w starym profilu wyłączyłem wszystkie dodatki, wtyczki i wszystko do się dało a problem pozostał.

Cóż teraz mam nowy profil i wszystko działa jak należy.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”