24 godziny

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
LeWaR
Posts: 1472
Joined: Sat, 8. May 04, 16:33
x3tc

24 godziny

Post by LeWaR » Wed, 15. Jul 09, 23:22

Przeniosłem dyskusje z tematu wydajności w TC tutaj.


Niektórzy wmówili sobie, że można używać program do 24 godzin (nielegalnie) bez ponoszenia konsekwencji. WG mnie jest to bujda na resorach.
Albo łamiesz prawo albo nie.

Jakieś rozważania?
Skrypty i spolszczenia do skryptów dla X3 Reunion, TC, Albion Prelude >> http://www.mamuthq.net.pl
C2Q 6600@2,4GHz | 8GB@1066MHz Ram | GForce GTX 460 1GB | Win7 64bit
XTC+XRM | Albion Prelude

User avatar
Urban
Posts: 674
Joined: Thu, 6. May 04, 19:58
x4

Post by Urban » Thu, 16. Jul 09, 08:48

Zamiast rozważać, przydałoby się zajrzeć do odpowiedniego kodeksu prawa i tam poszukać.

W czasie kiedy większość gier jest krótka (czasem nawet i 2-4h) i w sumie później zostają achievmenty wydaję się to nieco dziwne, ale nie od dziś wiadomo jaki jest polski system prawny :P

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 16. Jul 09, 11:26

No właśnie, pokaż mi w polskim prawie zapis o tych 24 godzinach...


Totalna bzdura wymyślona przez idiotów, którzy kiedyś zamieszczali nielegalnie empetrójki na stronach, a z kolei inni idioci, co to ściągali, podłapali mit i dalej już się rozeszło.

Ktoś kiedyś powiedział, że dobry mit, jest już trudniej obalić, gdyż naprawdę znajdą się osoby, co będą w niego wierzyli, ba, co więcej, będą starali się udowodnić, że mają rację. Więc, ja czekam. Ci, co w to wierzą, czekam na dowody...



Lewar ma rację, nawet, jakby w prawie było inaczej, albo kupujesz produkty i płacisz ludziom, za ich czas i wysiłek, albo kradniesz... Reszta, to tylko farsa i uspokajanie sumienia.
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 16. Jul 09, 13:12

Mani, wszystkich nazywasz idiotami (sam ściągałem Mp3, choć bez świadomości tematu "24 godziny"), zupełnie jakbyś sam był nieskalany grzechem i nigdy nie zrobił nic co wykracza poza ustanowione prawo. Przez ulicę też przechodzisz zawsze na pasach jak pan władza każe?
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

vonski1985
Posts: 36
Joined: Thu, 14. Feb 08, 09:13
x4

Post by vonski1985 » Thu, 16. Jul 09, 13:18

niektórzy egocentrycy wszystkich wokół nazywają idiotami..
Idiota – osoba dotknięta pewnym stopniem idiotyzmu , idiotyzm - termin medyczny oznaczający niedorozwój umysłowy znacznego stopnia.
Przepraszam bardzo ale ja już ktoś chce mnie obrażać niech użyje innego określenia bo to zdecydowanie nie jest adekwatne. Sauron11 może Mani_ jest księdzem i nie jest skalany grzechem...

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Thu, 16. Jul 09, 16:01

Ale przecież Mani nie pisał o tobie. Nazwał idiotami tych co zamieszczali pliki MP3 i tych co je ściągali, powtarzając mit i 24h.
No chyba że zaliczasz się jednej lub drugiej grupy. Bo fakt że uległeś potędze mitu o niczym złym o Tobie nie świadczy.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 16. Jul 09, 22:32

Tak, ściągałem piraty, korzystałem bezczelnie z nich i nie widziałem w tym nic złego. Byłem idiotą. Teraz natomiast jestem clean i staram się walczyć z "ułomnością", jak tylko mogę (oczywiście zachowując resztki kultury, co nazwanie złodziei idiotami, jest wg mnie naprawdę, naprawdę mało obraźliwe, a jak już, to znaczy, że te osoby są świadome swoich czynów, co mnie naprawdę cieszy :) ).


Wszystkich urażonych nie-złodziei przepraszam, jeśli ktoś poczuł się dotknięty.
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
Sorkvild
Posts: 3432
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Fri, 17. Jul 09, 01:28

To jakies brednie z tymi 24 godzinami. Prosze wkleic i powolac sie na odpowiedni paragraf i artykul kodeksu lub ustawy, nie zas na obiegowe teorie krazace w sieci.
Pierwsze slysze o regule 24 godzin, czyj to wymysl?
Jedyne co znam to serial telewizyjny o nazwie "24 godziny"
:D
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”