Red Bulll 2008 Flight

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Deady
Posts: 623
Joined: Tue, 22. Jun 04, 15:18
x2

Red Bulll 2008 Flight

Post by Deady » Mon, 2. Jun 08, 13:02

Wczoraj mialem przyjemnosc byc na tejze imprezie ;) Stonki co nie miara (ludzi), do glownej "skoczni" mozna by pewnie sie dopchac w tym zolwim tempie 20 cm/s ale mi weny zabraklo :)
Calos imprezy calkiem ladnie okraszona, z tym ze miedzyskoki zdecydowanie za dlugie ;) Czasem i 10-20 min sie czekalo, a czasem 4-5.
Macie tu ze 3 zdjecia, potem wkleje inne (zaczepilem goscia ktory fotografowal aparatem ze spooorym zoomem, obiecal podeslac na maila kilka fotek). Pewnie kolo 17.00 byly i inne atrakcje, ale zapas piwa (sztuk4) w plecaku sie skonczyl i trzeba sie bylo ewakuowac na z gory upatrzone pozycje na starym rynku z dozownikami zimnego tyskiego ;)

ET: jesli komus sie nie wysietlaja zdjecia - sio do profilu i wlaczyc: "obrazki wyswietlaja sie w postach" czy jakos takos.

[ external image ] [ external image ] [ external image ] [ external image ] [ external image ] [ external image ]

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Mon, 2. Jun 08, 13:24

Wygląda, że fajna impreza :). Ten co robił fotki to trochę daleko stał od tej rampy, ale na szczęście widać jednego clowna w akcji i jeden spsuty samolot na pomoście ;). A więcej było coś do oglądania? Tzn. kto i na czym latał, jak daleko, kto wygrał, jakie były nagrody? Rozdawali darmo Red Bulla? :roll:

Deady
Posts: 623
Joined: Tue, 22. Jun 04, 15:18
x2

Post by Deady » Mon, 2. Jun 08, 16:34

Nie mam bladego pojecia ;) Kto na czym latal, kto wygral. Nie bylem do konca, wiec nie bede rżnął glupa - informacjami ktore kazdy moze sobie w necie znalezc ;) I fakt, dosc daleko bylem od miejsca podestu, zoom w aparacie 16x (cyfr)... wiec lepszych na razie nie ma :P

Darmo? Moze przy samym podescie ;) We wszelkich mijanych budkach RB - mieli po 4zl. Piwo w innych po 9 :D

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 3. Jun 08, 13:34

A w tym czasie co byłeś, to nikt nie latał? ;) Wiem, wiem, byłeś towarzysko, a że piwko szybko się skończyło, to cel wycieczki musiał być inny :). Redbull po 4 zeta to tanio, choć nawet za te 4 złocisze nie warto się truć tym świństwem :roll: .

Deady
Posts: 623
Joined: Tue, 22. Jun 04, 15:18
x2

Post by Deady » Wed, 4. Jun 08, 11:45

Nie pilem, jakos nie mialem ochoty nawet sprobowac.
W czasie mojej tam obecnosci - latali, zdjecia Wam przedstawilem. Niestety nie bylo to az tak widowiskowe jak mi sie z poczatku wydawalo. Ide o zaklad ze gdybym stal z 50m od miejsca "startu" wrazenia bylyby o niebo ciekawsze :)
Jesli zas o wyniki idzie prosze:
Za nami 4. Konkurs Lotów Red Bulla. Do rywalizacji stanęły 43 drużyny. Najdłuższy lot, o długości 16,5 metra stał się udziałem ekipy Marzenie o Wolności Alcatraz. Tysiące poznaniaków i ludzi z całej Polski przybyło 1 czerwca na Maltę oglądać loty na byle czym.

Miejsca na podium zajęli: 1. Marzenie o Wolności Alcatraz z Bolesławia (Dolnośląskie) 2. Latający Holender z Bydgoszczy 3. Latający Patafian z Dąbrówki (Wielkopolskie) W jury zasiedli m.in. Misiek Koterski, Magda Szejbal, Mikołaj Komar, Tomasz Iwan, Jarek Hampel i inni. Sędziowie oceniali kreatywność lotu oraz jego styl. Trzecim elementem oceny była długość samego lotu. Nagrodę publiczności otrzymała drużyna Lord Patel. Źródło: www.epoznan.pl
Wiecej (lepszych zdjec i materialu) pod tym linkiem

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”