Terran Conflict...zakup online ver Eng

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply

Czy bedziesz chcial kupic Terran Conflict wersje Eng?

Poll ended at Thu, 22. May 08, 12:55

Tak, bylbym zainteresowany
8
38%
Nie, poczekam na polskie wydanie
9
43%
Nie wiem, moze podejme decyzje w zaleznosci od zgloszen.
4
19%
 
Total votes: 21

Deady
Posts: 623
Joined: Tue, 22. Jun 04, 15:18
x2

Terran Conflict...zakup online ver Eng

Post by Deady » Thu, 1. May 08, 12:55

Ankieta ma za zadanie sprobowanie okreslenia ilu chetnych by sie znalazlo - na zakup online gdzies poza granicami polski tejze wersji w angielskim wydaniu. Kilka osob jest chetnych. Zakladamy ze przy wiekszej ilosci jakis rabacik by nam dali. Bo prawde piszac, czekac az sie znajdzie polski wydawca - mozemy dluuugo. Wiec po zakupie... klawiatury w dlon i za spolszczenie sie wezmiemy.
Wiec sie okreslac ;)
/Edit. Ankieta ma termin przydatnosci do spozycia 21 dni.
/Edit 2. Osobe chetne - niech sie wypowiedza. Wiadomo potem bedzie z kim trzeba sie dogadywac odnosnie zakupu ;)
Last edited by Deady on Thu, 1. May 08, 13:11, edited 3 times in total.

Deady
Posts: 623
Joined: Tue, 22. Jun 04, 15:18
x2

Post by Deady » Thu, 1. May 08, 12:55

Jestem za. Z wiadomych przyczyn.

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Thu, 1. May 08, 12:58

Ja również jestem za. Zbierzmy się do kupy, złóżmy zamówienie zbiorcze, może rabat jakiś wyszarpiemy.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

adam00
Posts: 333
Joined: Sun, 9. May 04, 12:03
x4

Post by adam00 » Thu, 1. May 08, 15:42

Zagłosowałem Tak - ale jeżeli pojawi się wersja Steem to pewnie ją właśnie kupię - tak zrobiłem z aktualnym X3

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 3. May 08, 01:05

Zagłosowałem na "nie wiem", grę będę chciał mieć, jeśli będzie tego warta :). Stałem się wybredny, wymagam produktu wyrastającego ponad przeciętność, nie klona XTM :).

User avatar
Sorkvild
Posts: 3431
Joined: Thu, 8. Jun 06, 14:07
x3tc

Post by Sorkvild » Mon, 5. May 08, 13:13

Wstepnie jestem za, aczkolwiek bywam na wyspie i byc moze kupie sobie TC juz na miejscu.

Pewnie pierwsze wersje moga byc zabugowane i bedziemy musiali czekac z roczek na jakies solidny patch, choc mam nadzieje ze ego podejdzie do sprawy fachowo i nie popelni takiej ilosci bledow jaka miala miejsce w pierwszym wydaniu x3.

Jak znam zycie to topware zastapi oryginalny voice acting na polski. Juz sobie to wyobrazam: "Jestesmy atakowani przez piratow, lepiej wymysl cos szybko" (wypowiedziane w sztuczny sposob)
Elite Dangerous| I survived the Dragon Incident ... then I took an arrow to the knee
We want the Boron back!

Deady
Posts: 623
Joined: Tue, 22. Jun 04, 15:18
x2

Post by Deady » Mon, 5. May 08, 16:07

No.. nie wiem czy to "tw" (celowo z malej litery - w moich oczach stracilo wszelkie znamiona aby pisac z wielkiej - na szacunek trza se zasluzyc) bedzie chcialo spolszczyc do tego stopnia by bawic sie w spolszczenie nawet glosow.
Pic polega na tym, ze TC bedzie mozna tlumaczyc (zanim wyjdzie). Jesli sie okaze - ze iles tam osob chcacych kupic wersje Eng w necie - bedzie iloscia dajaca jakas znizke - to czemu by nie :) Majac na uwadze ze spolszczenie juz bedzie. Do wydania.. dobrych kilka miesiecy. Wiec bez dwoch zdan spolszczenie (tekstow) bedzie zrobione.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”