Pomocy plik tylko do odczytu w windowsie;(

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
MaxDyner
Posts: 93
Joined: Sun, 25. Nov 07, 12:36

Pomocy plik tylko do odczytu w windowsie;(

Post by MaxDyner » Sun, 24. Feb 08, 18:44

AAAA i czytać uważnie temat nie PRZEMOCY tylko pomocy więc się nie znęcajcie na mnie ale nie za bardzo mam się gdzie zapytać i poprosić o pomoc w moim Windowsie wszystkie FOLDERY zmieniły się w tylko do odczytu ale nie z "ptaszkiem" tylko zielonym kwadracikiem i nie mogę ich zmienić na do odczytu i zapisu. po wprowadzeniu zmian we właściwościach danego folderu klikałem zastosuj i ok ale wracając do właściwości dale jest plikiem tylko do odczytu. Próbowałem przywracania systemu ale nic to nie dało. Jak ktoś z was miał podobny problem i go rozwiązał to proszę o pomoc. Kiedyś miałem podobny problem ale reset załatwił sprawę teraz nic nie daje rady ;( mam Windowsa XP sp2 i wszystkie uaktualnienia. AAA i skanowałem dysk to nie wirus skanowałem Avastem i Kasperskim bo nic innego nie mam a wolał bym reinstalki nie robić ;( (nienawidzę reinstalki większość zdjęć filmów i tak dalej mam na dysku c ;( na d mam gry)
Głupiec narzeka na ciemność , mędrzec zapala świecę.
Dużo ludzi nie wie, co z czasem robić. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu .
MY BEST FRIEND GOOGLE ;)

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Mon, 25. Feb 08, 06:47

Zielony kwadracik oznacza, że nie wszystkie pliki i podfoldery wewnątrz danego folderu mają ustawiony atrybut "tylko do odczytu". Zielony ptaszek oznacza zaś, że wewnątrz danego folderu wszystkie pliki i podfoldery mają ustawiony atrybut "tylko do odczytu".
Moją radą jest kliknięcie na tym zielonym kwadraciku (zniknie) i potwierdzenie zmiany kliknięciem w OK. Powinno wyskoczyć okienko z zapytaniem czy "zmiany zastosować tylko do tego folderu", czy też "do tego folderu, podfolderów i plików" - wybierz opcję "folderu, podfolderów i plików". Po zakończeniu operacji zmiany atrybutów wszystkie pliki i podfoldery w danym folderze powinny mieć usunięty atrybut "tylko do odczytu".
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”