multiplayer RTCW Enemy Territory

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
Kerrick
Posts: 348
Joined: Fri, 30. Jul 04, 22:37
x2

Post by Kerrick » Fri, 5. May 06, 15:54

o kurde, nie widzialem tego wczesniej, sam chetnie czasem zagram, moge serwa postawic jak sie umowimy...
...wszystko przemija...
...a przyszłosć jest niepewna...
...zachować czyste sumienie...
...tego pragnę...

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Sat, 6. May 06, 19:24

Wczoraj na serwerze... to był serwer Neostrady chyba :) - spotkałem RAFIO. Mapa: start w wodzie, na brzegu jakiejś plaży (Normandia...?) i ostrzał z bunkrów niemieckich. Niestety, jestem tak kiepskim graczem w ET, że ginąłem raz za razem... RAFIO, potrzebuję paru lekcji! Widziałem, że zająłeś strategiczną pozycję jako snajper... Help!

PS. To co - może dzisiaj? Jest sobota, zbliża się wieczór... :roll:
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 6. May 06, 19:50

Ten serwer, a raczej te ograne niemiłosiernie mapy, jest nudny jak flaki z olejem :roll: ale jedyny bodaj na dzień obecny gdzie się można umawiać z forum 8)
Stalovy, ta mapa to pewnikiem jest Battery, Alianci startują z wody i przedzierają się na skałe, wszyscy powinni osłaniać inżynierów, którzy budują u podnóża skały pod bunkrem Niemców (którzy na początku zaczynają w tymże bunkrze, a gdy bunkier zdobęda Alianci - to Niemcy zaczynają w środku zabudowań i próbują bunkier odbić 8) ) drewniany pomost, po którym alianci mają wedrzec się na skałę i zając bunkier, a potem podłożyć dynamit pod baterię dział i otworzyc tym samym droge alianckim niszczycielom w tym niebezpiecznym miejscu 8) .
Jeśli masz celne oko możesz grać cov-opsem i zająć miejsce po lewej stronie za głazami na brzegu (przepłyń pod wodą poza zasięgiem wzroku Niemców, oni zwykle ostrzeliwują miejsce startu Aliantów, ściągając tam artylerię lub naloty) w dużym oddaleniu od bunkra, skąd możesz razić wojska osi zła wyskakujące co i rusz na skałę by rzucić granat lub puszkę na uwijających się poniżej inżynierów. Możesz tez stamtąd razic Niemców strzelających z szerokiego otworu bunkra lub ckm-u (który i tak na początku wysadza się granatem).
Jeśli wolisz paczkować innych amunicją to masz na wyposażeniu m.in. lornetkę, którą z oddala oznaczasz (klikasz raz po nacelowaniu na punkt) miejsce dla artylerii lub możesz podbiec do skały i rzucić puszkę dymną na skałę, gdzie zwykle czają się Niemcy i ściągnąc im na leb nalot dywanowy 8). Skuteczny jest też zwykły piechociarz z panzerfaustem - celnie przymierzysz i kilku kolesi naraz położysz, szczególnie celując w szeroki otwór bunkra. Grając z panzerem pamiętaj, że masz tylko 4 lub 5 pocisków na starcie.
A resztę doświadczenia zdobędziesz w walce 8)

PS. ja mogę wpaśc dziś na chwilkę.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Sat, 6. May 06, 20:03

Dzięki za info. Snajperka - to właśnie RAFIO wczoraj robił...
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 6. May 06, 21:11

No, i jakoś nikt inny na to nie wpadł, tylko ja tam leżałem, a później to każdy z tego bunkra jush się na mnie zaczajał, i dostawałem z kilku stron naraz :D ja tesh mogę zagrać dzisiaj.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Sat, 6. May 06, 21:35

Umówmy się na 22:00 na twoim serwerq. Podaj namiary!
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 6. May 06, 21:48

Tylko nie na moim! Mac coś z kompem, skubaniec bezprzerwy cośtam ściąga i zapisuje, więc łącze chodzi mi koszmarnie :( albo dobra, postawie nam serwer bo chyba coś wraca do normy serwer założe dziś o 22:00

Mój IP: 83.8.12.213 (zapiszcie go sobie gdzieś na kartce bo w ET nie działa ctrl+v)

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Sat, 6. May 06, 21:52

Toppra, to ja za 8 minut odpalam ET.
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 6. May 06, 21:58

Ok, to pokolei:

Mój IP: 83.8.12.213 (zapiszcie go sobie bo w ET nie ma opcji wklejania ze showka)

Haslo serwera: xudb

nazwa serwera: Polish x-fans server

zeby nie przedłużać: we opcji plaj online na ekranie z serwerami wybierzcie connect ip i wpiszcie mój ip, a potemhaslo: xudb

ja lece stawiać!!!

stalovy: rozeslij do kogo mozesz info o tej grze :D

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sat, 6. May 06, 22:02

Ja więcej już dziś nie mogę. Ze Stalovym już dziś trochę pogralismy na neo TPSA :roll: 8)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Sat, 6. May 06, 22:07

Sauron11 wrote:Ja więcej już dziś nie mogę. Ze Stalovym już dziś trochę pogralismy na neo TPSA :roll: 8)
Taa jest! Znaczit: Jawohl!! Ale i tak nie wiedziałem, o co chodzi w tych kilku rozgrywkach. :roll:
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 6. May 06, 22:14

to ide popykać sobie w et, jak coś to znajdziecie mnie na serwie neo :D

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Sat, 6. May 06, 22:18

Znalazło mi twój serwer, poprosiło o hasło, ale potem czekałem i czekałem... i nic. :(
Trudno - do zobaczenia w Neo.
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 6. May 06, 23:16

ja jush się nagrałem :D

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 7. May 06, 00:54

Stalovy wrote:Taa jest! Znaczit: Jawohl!! Ale i tak nie wiedziałem, o co chodzi w tych kilku rozgrywkach. :roll:
Widziałem pewną bezradność w ruchach Twego ludzika, wystawianie się na koole przeciwnika, chowanie się przed drzewem zamiast za nim i takie tam :roll: . Na szczęście po ochoczym "let's go" i "follow me" biegłes we właściwym kierunku :roll: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Sun, 7. May 06, 09:41

Sauron11 wrote:Na szczęście po ochoczym "let's go" i "follow me" biegłes we właściwym kierunku :roll: .
Pierwszy raz widziałem te mapy i nie wiedziałem, skąd spodziewać się wroga. W ogóle pierwszy raz (no, poza X-zlotem w Wa-wie) uczestniczyłem w prawdziwej rozgrywce online... Ale przyznam, że było fajnie, choć trochę zbyt chaotycznie (to moje wrażenie!) i za szybko (wolę bardziej strategiczne podejście do takich gier).
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 7. May 06, 13:27

No , Stalovy, jeśli ET jest dla Ciebie chaotyczne i szybkie to nawet nie próbuj odpalac Quake'a III Arena :wink: Tam to dopiero jest chaos, szybkośc i brutalność.
A ET jest prosty i latwy w opanowaniu, trzeba obserwowac co robią inni, gdzie biegną i w którym kierunku strzelają. Najlepiej w trybie podglądu (L- wybierasz OKO).
Jestem zdania, że chaos jest wtedy gdy ludzie grają nie po to by cały team zaliczył wygraną i wykonał zadanie, a głownie dla szybkiego podbicia punktów, dających nowe umiejętności albo żeby sobie powalczyc jeden na jednego. Osobiście nie lubię graczy-punktowców, bo ET to gra zespołowa i po to są prośby - o wsparcie, o amunicję, o zdrowie czy wyleczenie - żeby sobie nawzajem pomagać. Dlatego dobrze walczy się na serwerach klanowych, bo tam ludzie znają się na rzeczy 8)

Btw Stalovy - całkiem nieźle Ci szło, jeśli to początki to możesz być z siebie zadowolony, trochę praktyki i będzie git :)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sun, 7. May 06, 14:31

A ja się pochwalę jaką grę zspołową odwaliliśmy wczoraj na Goldrushu. trocę od drzwi rozłożyło się 3 gości z mg'mami, a reszta za nimi ich supportowała, i siedzieliśmy tak do końca mapy :D

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 7. May 06, 15:38

To musialiście mieć zupełnie mientkich przeciwników 8)
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
Kerrick
Posts: 348
Joined: Fri, 30. Jul 04, 22:37
x2

Post by Kerrick » Sun, 7. May 06, 15:46

kurde, wogole nie moglem was wczoraj znalezc, serwer rafio nie dzialal, a jak wszedlem na Neostrade TP to zadnego znajomka :(
dzis ja stawiam serwer o 22.00, 15 minut wczesniej podam namiary tu na forum, mapy standardowe, bo narazie sprawdzimy jak dziala i jaka frekwencja..
Do ustrzelenia :)
...wszystko przemija...
...a przyszłosć jest niepewna...
...zachować czyste sumienie...
...tego pragnę...

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”