I. w Polsce Przegląd Filmów Animewanych :)

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

I. w Polsce Przegląd Filmów Animewanych :)

Post by Sauron11 » Fri, 28. Sep 07, 14:37

Fajna sprawa, anime na dużym ekranie :D

http://www.przegladanime.pl/

Jakby ktoś jeszcze o tym nie wiedział, a lubi anime.
Ja niestety rozchorowałem się na weekend, ale może w następnym tygodniu wybiorę się do Kinoteki :).
Z podanych pozycji znam jak na razie tylko Spirited Away, więc resztę chętnie obejrzę. Dopuszczam też grupowe wyjścia, jak mi się uda kogoś namówić :roll: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

boto
Posts: 324
Joined: Tue, 25. Jan 05, 19:25
x3tc

Post by boto » Sat, 29. Sep 07, 00:04

szkoda że ja będę we Wrocławiu 1 i 2 października, a nie 9 :(

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 29. Sep 07, 00:58

Ani jendego filmu nie widziałem, ale to "nie moje klimaty". Gdyby puszczali seineny, to pewnie bym poszedł ;)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Sun, 30. Sep 07, 13:16

Seineny? Masz na myśli mangę wysmakowaną czy tę dla dorosłych? Jak dla Ciebie, z racji młodego wieku to lepiej by pasowały shoneny ;) .

Natomiast filmy Miyazakiego, w rodzaju Spirited Away, to filmy dla osób w każdym wieku, na które moim zdaniem równie dobrze można się wybrać z kumplem jak i z dziewczyną.
Ze strony Przeglądu wynika, że twórczość reżysera cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem - w Wawie, Krakowie i Poznaniu wyprzedano już wszystkie karnety na seanse, zostały tylko pojedyńcze bilety do kupienia w kasach kin :).
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sun, 30. Sep 07, 15:57

Sauron11 wrote:Seineny? Masz na myśli mangę wysmakowaną czy tę dla dorosłych? Jak dla Ciebie, z racji młodego wieku to lepiej by pasowały shoneny ;) .
Ja oglądam właściwie wszystko jak leci. Od Fruits Basket, do Elfen Lied ;)
Ale większość Anime, które mi się podobały, to były właśnie Seineny (vide Elfen Lied)
Sauron11 wrote:Natomiast filmy Miyazakiego, w rodzaju Spirited Away, to filmy dla osób w każdym wieku, na które moim zdaniem równie dobrze można się wybrać z kumplem jak i z dziewczyną.
Ze strony Przeglądu wynika, że twórczość reżysera cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem - w Wawie, Krakowie i Poznaniu wyprzedano już wszystkie karnety na seanse, zostały tylko pojedyńcze bilety do kupienia w kasach kin :).
Co tu dużo mówić. To naprawdę miłe w oglądaniu Anime jest ;)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”