Jest praca w gierkach - dla poszukujących

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Jest praca w gierkach - dla poszukujących

Post by Sauron11 » Wed, 9. May 07, 22:18

Natrafiłem przypadkiem, może się ktoś załapie, powodzenia :) .
Ogłoszenie z JobPilot.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Thu, 10. May 07, 00:08

Łe, redkarzyna. Niezbyt to gierkowe, musisz przyznać ;)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 10. May 07, 01:59

Dla wielu młodych to dobry start. A co, masz coś lepszego? :wink:

Taka praca to sobie grasz i o tym piszesz, o tym co lubisz, i jeszcze Ci za to płacą. Tylko musisz wpierw spełnić ich wymagania :wink: .
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Thu, 10. May 07, 02:39

Na podstawie własnego doświatczenia powiem ci jedno: Najlepszym sposobem na znienawidzenie swoich zainteresowań, jest zaczęcie zarabiania na nich.

To wydaje sie fajne: Gram w gry, czasem cos o nich napisze i dostaje za to kasę!

A potem sie zaczyna: terminy, deadliney, utknelismy gdzieś w grze, a termin tekstu tuż tuż, gra jest straszna, a ty musisz ją przejść i napisać jakąś sensowną recenzję, albo masz trzy gry do opisania, a czasu tydzień.

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 10. May 07, 11:17

Rozumiem RAFIO, że piszesz to z własnego doświadczenia, tzn. pracowałeś juz w podobnym środowisku, gdzie zarabiałeś na tym co lubisz robić i robisz? :wink:
Bo z mojego doświadczenia (10 lat realnej pracy dla firm o różnych profilach) wiem, że najlepsza praca to ta, która sprawia przyjemność, lubi się robić to za co dostaje się pieniądze i robi się to dobrze, zna się na rzeczy, jest sie w niej fachowcem. Praca polegająca na czerpaniu zysku z tego co nas najbardziej kręci, naszego hobby, to połowa sukcesu w pracy.
Na przykład nie miałbym nic przeciwko zarabianiu na tłumaczeniach gier, bo jest to moje hobby i wiem, że jestem w tej dziedzinie niezgorszy, albo na sprzedaży motocykli, bo są one moim drugim hobby oczywiście jeśli miałbym z tego pokaźny dochód, pozwalający się utrzymać i jeszcze zaoszczędzić na siebie i rodzinę.
Praca takiego redaktora jest dla młodych np. gimnazjalistów czy studentów, którzy grają i chcą zarobić pierwszy pieniądz. To dobra propozycja i gdybym miał z 15 lat mniej to pewnie bym się zastanowił, bo wtedy nie było takich propozycji pracy na rynku. Żadna praca nie jest łatwa, ma swoje plusy i minusy, trzeba godzić się z różnymi ustępstwami.
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Thu, 10. May 07, 13:46

Sauron11 wrote:Rozumiem RAFIO, że piszesz to z własnego doświadczenia, tzn. pracowałeś juz w podobnym środowisku, gdzie zarabiałeś na tym co lubisz robić i robisz?
A tutaj cię zadziwię:

Robię w Webmasterce - projektuję i wykonuję szaty graficzne, strony, seriwsy informacyjne, bąć całe systemy zarządzania treścią. Co prawda dziś niewiele moich kreacji jest wciąż on-line, ale wkrótce to się może zmienić (xnteam.pl).

Czasem też robię drobne flashe dla Mayday Group.

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 10. May 07, 15:47

Rafio, ale jednak, to nie to samo, co pisanie recenzji gier :).


Ja na przykład nie miałbym nic przeciwko robieniu w pracy tego co lubię i jeszcze kasę za to dostawać :). Np. zarabiać na muzyce, mógłbym spokojnie i nie miałbym żadnych wyrzutów sumienia i braku chęci :P.
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”