Czym się zajmujecie w prawdziwym wszechświecie :)

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

macca44
Posts: 84
Joined: Fri, 7. May 04, 00:52
x4

Post by macca44 » Thu, 23. Nov 06, 23:38

LoMAC też jest genialny. Może kiedys jakieś latanie online?

M

P.S. Sorry za offtopic

piotr11
Posts: 140
Joined: Wed, 5. May 04, 09:08
x4

Post by piotr11 » Fri, 24. Nov 06, 22:48

Mam 31 lat pracuje od 11 lat w branży poligraficznej zajmuje się drukami cyfrowymi i solventowymi od 10 lat żonaty :wink:

Zainteresowania :
Rpg, Książki, Muzyka elektroniczna i filmowa, whisky (jack daniels, forester) żona :D i oczywiście gry komputerowe ( symulatory kosmiczne i crpg)

I ciesze ze nie jestem odosobniony w graniu przy moim wieku :wink:
Pozdrawiam
Piotrek

User avatar
Robert L.
Posts: 27
Joined: Fri, 20. Oct 06, 08:31

Post by Robert L. » Thu, 30. Nov 06, 09:23

Ok, ja też się przyznam :D
29 lat, z wykształcenia mgr inż. elektrotechnik, pracuję w Dziale Głównego Energetyka w pewnej firmie lejącej wodę :lol: Poza tym uwielbiam książki, kocham góry, wszędzie gdzie się da chodzę pieszo - unikam komunikacji miejskiej itp. Pomimo miłości do literatury mam straszne problemy z ortografią :D . Uzależniony do serii gier Civilization, poza tym uwielbiam s-f więc klimat X jest jak najbardziej mi w smak :) Niestety (albo stety) coraz mniej mam czasu na granie. No to chyba byłoby tyle w skrócie:)
Jeżeli pirat to tylko w M5, ale i tak wolę ich łojić 8)

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 30. Nov 06, 14:40

O jej, Civilization. Jaka jest wg ciebie najlepsza odslona tej gry ? :>
Bo qrcze z wieloma osobami, ktore niby chwala sie, ze znaja klasyke wsrod gier PC, nie podzielaja mojego zdania co do civilization :|.
Moze znajde w koncu kogos takiego ? 8) :)
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

macca44
Posts: 84
Joined: Fri, 7. May 04, 00:52
x4

Post by macca44 » Thu, 30. Nov 06, 14:58

Ajaj, ja tez uwielbiam Civilization.... To jest klasyka przez duże K.Jako mały człowiek grałem w pierwszą część na Amidze, pamiętam ,że jakieś dziwne spolszczenie było na "rynku". Potem Dwójka na PCta , z boską muzyką w formie audio i kapitalnymi filmikami. Trójka też świetna, ostatnio sprawiłem częsć czwartą z dodatkiem...I trudno mi stwierdzić ,która jest najlepsza...Wszystkie są fajne:)

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 30. Nov 06, 16:15

Hm nio ja gralem w Civilization 1 na Unixach cos kolo roku 94-05 :D Mialem wtedy lat 7 :P i juz gierzy;lem u ojca w pracy :].

Ale wg mnie swoj klimat miala 1 - niepowtarzalny i w ogole, bo wprowadzala jako jedna z pierwszych tak skomplikowane zaleznosci w dzialaniu wszystkiego. Nie byla to gra latwa wbrew pozorom.
A potem Civ 2 - ulepszona 1, dodano wiele rzeczy, dodano Mplayer i w ogole. Takze milo mi sie gralo w 2.
Jednak 3 nie sprobowalem, bo czytalem, ze wtornosc objawiala, a w 4 pogrywalem tez z checia, choc najmniejsza. Dla mnie 1 i 2 byly najlepsze. :) :)
Hm, ale to rozwazania na inny topic :D. Taka tylko moja mala dygresja byla :) 8)
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

Mogget
Posts: 220
Joined: Sat, 13. Aug 05, 22:18
x3ap

Post by Mogget » Thu, 30. Nov 06, 20:52

Ech wracam na forum to i ja coś napiszę o sobię :D

Jestem uczniem I LO w Poznaniu im. Karola Marcinkowskiego w klasie matematyczno-informatyczno-angielskiej :)

Lubie komputer i gry z nim związne (jak każdy raczej na tym forum :P ).
Z rzeczy poza komputerem to lubię koszykówkę, książki fantastyczne (Vivat Sapkoski!) i historyczne oraz teraz zaczynam interesowac się D&D.

Ot to hyba wszystko :)

Chociasz może dorzucę jeszcze spis ulubiony gire:
-Dungeon keeper 2 i populous 3 do gry w sieci
-Enemy territory
-Civilisation
-seria total war
- i pewna gra na X :P

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Thu, 30. Nov 06, 21:16

Mogget wrote: Lubie komputer i gry z nim związne (jak każdy raczej na tym forum :P ).
Zacznij kombinować z programowaniem\grafiką\tworzeniem, a już się nie odkleisz ;)

To mój 2000 post ;)

Mogget
Posts: 220
Joined: Sat, 13. Aug 05, 22:18
x3ap

Post by Mogget » Thu, 30. Nov 06, 21:24

Zacznij kombinować z programowaniem\grafiką\tworzeniem, a już się nie odkleisz
Wiem :) Tylko ten brak czasu, belfry uwziely się akurat na moją klasę, zwłaszcza "małpa" od fizyki :P

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Mon, 4. Dec 06, 22:09

uuuuuu... fizyka w X-ach to podstawa :P

User avatar
sonen
Posts: 796
Joined: Fri, 22. Apr 05, 13:05
x2

Post by sonen » Thu, 7. Dec 06, 23:02

Imię: Piotr
Zawód wyuczony i wykonywany: Konstruktor budowlany
Najlepsze gry: Freespace, Jagged Alliance, Sabre Team, Civilizacja, X2 no i oczywiście Galactic Civilizations 2
Gram w dwóch zespołach heavy-metalowych, Amerhon i The Jack, produkuje i sprzedaje dodatki do gier RPG (przedewszystkim mapy), dużo czytam, bardzo różnej literatury, kocham ambitne kino (Almodovar, Loach, Spike Lee, Mike Leigh,Allen...itd, itp...dużo by wymieniać)

pozdr

User avatar
General Tatarin
Posts: 686
Joined: Tue, 1. Jun 04, 17:49
x4

Post by General Tatarin » Sat, 9. Dec 06, 21:06

hmm to może ja :) Nazywam się Tomasz Targiel, moje ksywy to
KajtomatO -> Kajtek (pochodzi od śląskiego "kaj som tomaty" czyli gdzie są pomidory ;)
Generał Tatarin -> Tatarin
Filozof
Saper

Uczę się w 2 klasie technikum informatycznego, jestem najlepszy (w klasie) z programowania, (a w mojej grupie) z angielskiego, grafiki i fizyki :D

Moje ulubione gry:
Total Annihilation (trudno uwierzyć, ale moją przygodę z grami komputerowymi rozpocząłem od Total Annihilation w wieku około 10 lat i udało mi się to przejść, wcześniej grałem ale to był "DOSOWY syf" :P i tego nie liczę ) , Earth 2150, X2, Hearts of Iron (i pokrewne "z tej paczki") Diablo 2, StarCraft, Gothic 2 (może 3, narazie przechodzę i mam mieszane uczucia) Red Alert 2, Ancient Conquest (hihi, moja pierwsza gra na MOIM kompie ;) Twierdza I,

Ulubione anime:

Niegdyś:
(jak byłem mniejszy, za czasów RTL 7 )

Dragon Ball, Slayers, Yaiba: Legendarny Samuraj ;), Rycerze Zodiaku,

Obecnie:
(w dobie youtube)

Naruto (mam 2 tomy mangi, planuje zakup kolejnych), FullMetal Alchemist, Full Metal Panic, Hellsing, Chorno Crusade, Neon Genesis Evangelion

Książki jakie przeczytałem: (z własnej woli)

Opowieści o pilocie Pirxie (faaaajne, ale nie zebrałem swoich sił na więcej)
Połowę jakiegoś syfu po tym odechciało mi się czytać książek :/
Książkę o runach (rotfl)
jakąś książkę filozoficzną

to chyba tyle....

ps. Zna ktoś jakieś fajne anime?
:)

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 9. Dec 06, 21:38

General Tatarin wrote: ps. Zna ktoś jakieś fajne anime?
>Final Fanatsy: Advent Children
>Fate: Stay Night

EOT ;)

Pozatym fajnie masz. Programowanie. Ja chodzę do informatycznej, a wszystko co z programowania zrobiliśmy, to składanie klocków w ELI :/. Zapewne wynika to z nauczycielki, która nie potrafi programować, lub jest do tego zrażona. Zato mamy kółko na którym rysujemy obrazki, krecimy i montujemy filmy, blablabla.

User avatar
General Tatarin
Posts: 686
Joined: Tue, 1. Jun 04, 17:49
x4

Post by General Tatarin » Sat, 9. Dec 06, 21:50

RAFIO wrote:
>Final Fanatsy: Advent Children
>Fate: Stay Night
pierwsze widziałem, a drugie... hmmm zainteresuję się tym, to serial czy film pełnometrażowy?
:)

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sun, 10. Dec 06, 01:03

Serial, liczy sobie 24 odicnki. Jedno z fajniejszych anime jakie widziałem.

User avatar
General Tatarin
Posts: 686
Joined: Tue, 1. Jun 04, 17:49
x4

Post by General Tatarin » Sun, 10. Dec 06, 12:16

widziałem pierwszy odcinek, jakoś mnie do siebie nie skłonił :P
:)

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Sun, 10. Dec 06, 16:01

Tatarin, wiesz co, mnie Dragonball tez odrzucil, jak obejrzalem kilka jego odcinkow (z serii Z z Fryzjerem jak walczyli, wtedy akurat po raz pierwszy obejrzalem DB na RTL 7 ;) ;) ).
Ale potem jak sie wciagnalem, to juz nie wyszedlem dlugo :>.

Wiec moze trza obejrzec kilka odcinkow, by sie przekonac lub nie :). Jeden to za malo, chyba, ze byl totalnie nudny, to nie wiem :o
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

Mogget
Posts: 220
Joined: Sat, 13. Aug 05, 22:18
x3ap

Post by Mogget » Sun, 10. Dec 06, 16:54

ps. Zna ktoś jakieś fajne anime?
No coż z takich klasyków to najlesze było "ghost in the shell". inne choć już nie tak dobre było "Metropolis"

Po za tym dragon ball roxx xD

boto
Posts: 324
Joined: Tue, 25. Jan 05, 19:25
x3tc

Post by boto » Sun, 10. Dec 06, 17:20

najlepsze anime to "One Piece" ;)
na youtube są wszystkie odcinki (do dziś wyszło 288 odcinków i co tydzień wychodzi nowy :P )

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sun, 10. Dec 06, 17:39

General Tatarin wrote:widziałem pierwszy odcinek, jakoś mnie do siebie nie skłonił :P
Obejżyj pierwsze trzy. Wtedy pogadamy ;)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”