Star Wars: Empire At War

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Foaloke
Posts: 140
Joined: Wed, 5. May 04, 14:15
x2

Post by Foaloke » Wed, 15. Mar 06, 15:03

O ile dobrze pamiętam, gdzieś na forum jest już dyskusja o Homeworldzie :). Świetna gra, ale naprawdę podziwiam tych, którym udało się przejść jakąkolwiek część bez żadnych kodów. Ja pamiętam, że potrzebowałem dwa razy większej floty niż maksymalna dozwolona w ostaniej misji pierwszej części, żeby odeprzeć początkowe ataki. Mam nadzieję, że to co napisałem jest zrozumiałe, bo trochę namieszałem :P

User avatar
Pavlo
Posts: 721
Joined: Thu, 6. May 04, 08:56
x3tc

Post by Pavlo » Thu, 16. Mar 06, 15:16

MikeS ----> Homeworlda mam - i właśnie chciałbym żeby była taka gra jak Homoworld ino w klimatach SW... ehhh marzenia
X3 TC: 200 mln kr. Boreas, Deimos, Hyperion, Vidar, 2xSpringblossom, HCP, Centaur Naprawczy, 6 UT, 4 fabryki, kompleks alkoholowy :) i trochę drobnicy...

Deleted User

Post by Deleted User » Thu, 16. Mar 06, 18:35

Foaloke, to znaczy że nie masz żyłki taktyka, ja ostatni poziom w 41 min, 39 sekund przeszedłem (ze stoperem w ręku, mój osobisty rekord). A za to homeworld 2 zyskuje wtedy gdzie zaczyna sie misje po raz drugi, zaraz po miażdżącej przegranej ;) Ale np. w szachy już wymiękam, a co dopiero w warcaby, dziewczyny mnie ogrywają :lol: ;)

User avatar
General Tatarin
Posts: 686
Joined: Tue, 1. Jun 04, 17:49
x4

Post by General Tatarin » Sun, 14. May 06, 21:54

Zbliża nam się dodatek, a mnie w trailerze mocno zaintrygowały dwie nowe jednostki:

Droideka (używana za czasów Wojen Klonów przez Separatystów
http://members.lycos.co.uk/kajtomato/droideka.jpg

oraz transporter kołowy, bardzo przypominający ten z czasów Starej Republiki
[ external image ]

gdy to zobaczyłem na początku myślałem że dodali "siły" (republika / separatyści) nowej trylogii... jednak głos mówiący o "Skorumpowanej Stronie" wyprowadził mnie z błędu,, ciekawe... innych jednostek ma być multum (np. B-wingi dla rebelii i super niszczyciel Darth Wadera, albo super-mega niszczyciel potężniejszy od gwiazdy śmierci)


edit: Wiecie kiedy wyjść ma path i edytor?


S11: Kajtek, obrazki na forum nie mogą mieć więcej niż 100 kb. Ten z droidikiem ma prawie 600 kb - wystarczy sam link.

edit by Kjatek: Sprawdzałem czy nie są za durze, ale zapomniałem o wielkości :roll:
:)

Koci
Posts: 187
Joined: Tue, 25. Oct 05, 12:07
x3tc

Post by Koci » Thu, 25. May 06, 11:39

Kolejny patch niby jest, edytor tez, to kolejny patch, ktory nie rozwiazuje
problemow z graniem po sieci :-) Smiac sie czy plakac, czy odpalic Rome: Total War :-)

Koci

User avatar
General Tatarin
Posts: 686
Joined: Tue, 1. Jun 04, 17:49
x4

Post by General Tatarin » Thu, 25. May 06, 12:02

edytor mam już od dłuższego czasu, co ciekawe znalazłem kilka obiektów które nie znalazły się w grze (Jedi Crusier, V-wings (oboje za czasów starej republiki) czy elementy scenerii powierzchni gwiazdy śmierci)
:)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”