[OT] My wszyscy jesteśmy hakerami

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Wiencek14
Posts: 684
Joined: Tue, 24. Jan 06, 09:26
x3ap

Post by Wiencek14 » Thu, 26. Jan 06, 10:08

A niby jak urodził dzieci hmmmmmm chyba że potrafi zmienić płeć albo udało mu się samemu zrobić dzieci :sceptic: tego już nie wiem :?:
X3 2.5 + BP 3.1.07 + XTM 0.7.3 + Salvage Claim Software + Bail Signal Extension
Gra od nowa: Bankrut zabójca
Latam: Xen. P (pierwsze 15 min. gry ?!)
Jeden kompleksik produkujący Osłony 1MJ i Krzem... (od czegoś trzeba zacząć :) )

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Thu, 26. Jan 06, 10:28

Może adoptował. Zresztą nie musi mieć żony, wystarczy konkubina.
Fight! Trade! Build! THINK!
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

Wiencek14
Posts: 684
Joined: Tue, 24. Jan 06, 09:26
x3ap

Post by Wiencek14 » Thu, 26. Jan 06, 10:31

Bardziej żona która już miała 4 mężów czyli z odzysku, taka poślubi każdego nawet potwora. :teladi: :paranid:
X3 2.5 + BP 3.1.07 + XTM 0.7.3 + Salvage Claim Software + Bail Signal Extension
Gra od nowa: Bankrut zabójca
Latam: Xen. P (pierwsze 15 min. gry ?!)
Jeden kompleksik produkujący Osłony 1MJ i Krzem... (od czegoś trzeba zacząć :) )

MatrixPL
Posts: 163
Joined: Sat, 5. Jun 04, 15:39
x4

Post by MatrixPL » Mon, 30. Jan 06, 22:18

"Początek": Panie, PieCe istnieją ćwierć wieku a ty 2 dwa lata temu je odkryłeś? Bardzo nowoczesny rodzic.
Punkt 1: Rzecz jasna wszyscy użytkownicy dostawcow inetu innych niż AOL to hakerzy, masoni, geje, żydzi i mądrzejsi, wybierający lepszą jakość i myślący racjonalnie ludzie! A poza tym, przecież wszystkie dzieci wprost UMIERAJĄ żeby zobaczyć te treści "dla dorosłych" :roll:.
Punkt 2: A faktycznie, te aplety Java i archiwa RAR to zastrzeżone dane, ktorych posiadanie kończy się rozstrzelaniem w tribie pilnym :P. A Mozilla oferuje widok hakerski, w ktorym widać jak do czego się włamać :twisted:.
Punkt 3: Ten punkt był sponsorowany przez Intela i "wytworcow" gotowych komputerow sprzedawanych za 10-krotność wartości ich "bebechow" (:teladi:?).
Punkt 4: A Harry Potter uczy rzucania zaklęć i tym podobnych "niemoralnych świństw"!
Punkt 5: No to jestem hakerem bo przy kompie siedzę zwykle ok. 8 godzin i używam linii komend :D.
Punkt 6: A o UT i ET wspomnieć nie łaska? Powiem tylko, że nikogo jeszcze w życiu nie zabiłem.
Punkt 7: Tak więc, każde dorastające dziecko to haker.
Punkt 8: To tłumaczy dlaczego Linux i mp3 są takie popularne. A teraz będzie jeszcze mp4 mający możliwość wykradania utworow ich tworcom z głow :lol:. A drugi akapit to po prostu podejście do problemu a'la lamer.
Punkt 9: A ja myślałem, że hakerzy ubierają się "w drugą stronę", ale widać się nie znam :wink:.
Punkt 10: I znowu jestem hakerem :roll:. Niepowodzenia w sporcie, słabe oceny, to cały ja! Poza tym: no comments!
"Epilog": :lol: :lol:.

scg30
Posts: 1
Joined: Mon, 21. Feb 05, 21:12
x2

Post by scg30 » Mon, 30. Jan 06, 23:28

mnie osobiscie najbardziej podoba sie fragment o procesorach AMD!!

User avatar
Stalovy
Posts: 2331
Joined: Fri, 9. Jul 04, 08:13
x2

Post by Stalovy » Tue, 31. Jan 06, 08:19

W sumie sam mogę taki text na podpuchę napisać i wysłać do jakiegoś tubylczego pisma (Nasz Dziennik, np.) - ciekawe jaki oddźwięk wywołałbym takim artykułem... Zatytuowałbym go: "Zwierzenia byłego gracza" albo "Skrucha chakiera", rotfl :P
سمَـَّوُوُحخ ̷̴̐خ ̷̴̐خ ̷̴̐خ امارتيخ ̷̴̐خ

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Wed, 23. Jan 08, 00:24

Wygrzebuję ten antyczny topic, bo poajwiła się nowa perełka w temacie.

http://tech.wp.pl/kat,1009793,title,600 ... caid=153a1

W wielkim skrócie: Sąd w USA uznał człowieka za hackera, gdyż ten uzył komendy nie znanej zwykłęmu użytkownikowi.

User avatar
BQB
Posts: 1979
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x2

Post by BQB » Wed, 23. Jan 08, 09:28

No to widocznie w stanach już nie wolno być zaawansowanym użytkownikiem, przecież ja bym miał takie koszty, że dzieci moich dzieci, które by miały dzieci, spłacałyby je jeszcze. Ciekawe, ile bym dostał za ping -l 65500 -t.

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Wed, 23. Jan 08, 14:57

Eh, po pierwsze, #%^&#&# egosoft, bo ten temat nie był u mnie zaznaczony, jako nieprzeczytany...

Po drugie, pierwszy tekst, o tym wspaniałym ojcu z US and A, to podpucha ...

Po trzecie, sądy, nie tylko te w Stanach, muszą się w końcu obudzić ze snu zimowego, w który zapadły 100 lat temu ... W Polsce pod tym względem jest, uwierzcie, o wiele gorzej :|.
Co do tego faceta, skazanego na grzywnę, może i źle zrobił udostępniając te dane Sierry publicznie, ale uzasadnienie wyroku jest po prostu żAłOSNE :|, może by tak od razu zdelegalizować wszelkie inne systemu operacyjne niż Microsoftu? :|.

Eh, żal po prostu, żal...
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
MaxDyner
Posts: 93
Joined: Sun, 25. Nov 07, 12:36

Post by MaxDyner » Thu, 24. Jan 08, 09:07

yyyy yyyy nie wiem co powiedzieć zatkało mnie normalnie. I potem kur** jakiś doktorek to przeczyta i on napisze artykuł w polskiej gazecie i no skoro doktor to ma racie nie? Gry pobudzają agresję (a Kur** boks w tv nie? ). Komputer niszczy wzrok, "nadmierne narażenie na promieniowanie komputera może powodować schizofrenię, zapalenie opon mózgowych i inne psychiczne schorzenia" (tja a jak pije 4 piwa dziennie i wypalam 2 paczki fajek to oki nie? no sam na to zarobiłem a i nie jestem pijany ani pijakiem chociaż piję codziennie!!!)

Osobiście nie palę i jak pije to rzadko (ale raczej dużo wtedy :) )
Głupiec narzeka na ciemność , mędrzec zapala świecę.
Dużo ludzi nie wie, co z czasem robić. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu .
MY BEST FRIEND GOOGLE ;)

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Thu, 24. Jan 08, 20:37

http://wiadomosci.onet.pl/1679759,11,item.html

Nie są bezpieczne ?!?
Eh ... Ciemność, ciemność nad narodem...
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

User avatar
MaxDyner
Posts: 93
Joined: Sun, 25. Nov 07, 12:36

Post by MaxDyner » Thu, 24. Jan 08, 21:32

MatrixPL wrote:" A Mozilla oferuje widok hakerski, w którym widać jak do czego się włamać :twisted:.
No właściwie to tak, bo są serwisy w których nie pobierzesz zdjęcia lub obrazka bo jest schowany za przezroczystą blokadą z Java, a w Mozilli klikasz gdzieś w rogu strony pokaż informacje o stronie przechodzisz w media i kradniesz co chcesz:P
Głupiec narzeka na ciemność , mędrzec zapala świecę.
Dużo ludzi nie wie, co z czasem robić. Czas nie ma z ludźmi tego kłopotu .
MY BEST FRIEND GOOGLE ;)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”