Battlestar Galactica 2003 w TVP1

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Wed, 4. Oct 06, 10:53

xor wrote:Ergo --> oo, widzę, że mamy zupełnie różne gusty... Babylon 5 uważam za najlepszy serial SF (obok Star Treków) ( ... )
Natomiast Star Gate jak dla mnie jest takim samym gniotem jak Andromeda, ...
Mamy zupełnie różne gusta, ponieważ Star Treki to dla mnie totalna kaszanka, no może jeden czy 2 pełnometrażowe są znośne, ale odcinkowe - sorry ( "obcy" różnią się od ludzi kształtem zmarszczek na czole :D )

No cóz o gustach sie nie dyskutuje :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Wed, 4. Oct 06, 14:27

ergo wrote:( "obcy" różnią się od ludzi kształtem zmarszczek na czole :D )
W Star Trekach na pewno jest pare wyjątków. Np. jeden jest zmiennokształtny i mozna go trzymać w stanie ciekłym w podwiniętej spódnicy, drugi ma wielkie odstające uszy i krzywe zębce, jeszcze inny wygląda jak bestia z filmu "piękna i bestia" (chodzi o Worfa) . :wink:
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Labovsky
Posts: 38
Joined: Mon, 13. Mar 06, 00:30

Post by Labovsky » Thu, 5. Oct 06, 12:29

Pytanie tylko czy ktoś ogląda seria SciFi tylko dla wyglądu innych ras czy też dla tego co te rasy sobą reprezentują. Obawiam się bowiem, że lepiej umotywowanych psychicznie, historycznie, socjologicznie itp. ras niż w Star Treku to w żadnym innym serialu nie znajdziesz. Dodatkowo nie pojawiają się w Star Treku kompletnie nieprzemyślane rasy, które służą tylko i wyłącznie do ozdoby... jak to jest, co by daleko nie szukać, w Gwiezdnych Wojnach (vide ludki z orkiestr, które poza niezbyt precyzyjnym naciskaniem klawiszy na ten przykład, nie nadawałyby się w gruncie rzeczy w ogóle do funkcjonowania w świecie).

Aczkolwiek zgadzam się, że inwencja twórców "nowych" ras w Star Treku mogłaby się nie sprowadzać tylko do psyche, ale i ciekawszej (niekoniecznie ładniejszej) fizjonomii.

Pozdrawiam

Ghostek
Posts: 380
Joined: Mon, 7. Jun 04, 18:51
x2

Post by Ghostek » Thu, 5. Oct 06, 15:24

Stargate było niezłe do 7 serii, potem im się chyba pomysły skończyły ;)

Wiencek14
Posts: 684
Joined: Tue, 24. Jan 06, 09:26
x3ap

Post by Wiencek14 » Thu, 5. Oct 06, 15:26

Po 7 seri lepiej zacząć oglądać Stargate Atlantis. Ciekawsze :)
X3 2.5 + BP 3.1.07 + XTM 0.7.3 + Salvage Claim Software + Bail Signal Extension
Gra od nowa: Bankrut zabójca
Latam: Xen. P (pierwsze 15 min. gry ?!)
Jeden kompleksik produkujący Osłony 1MJ i Krzem... (od czegoś trzeba zacząć :) )

User avatar
TneLiS
Posts: 30
Joined: Tue, 9. Mar 04, 09:44

Post by TneLiS » Sat, 7. Oct 06, 09:52

No co wy 10 sezon SG-1 wg mnie jest genialny. Co za buc zdecydowal o skasowaniu tego serialu ?!! No ale nie stety niema co sie oszukiwac w tej brazy rzadza statystyki ogladalnosci i kasa. SG-1 spadalo w ogladalnosci (czemu?) i taki skutek. Tak czy innaczej jest jednak co ogladac np. dzis byla premiera 3 sezonu BSG.
[ external image ]
TlenID: silent2 | JID: silent2@chrome.pl | GG: 1241104

User avatar
Mani_
Posts: 1865
Joined: Thu, 14. Oct 04, 14:48
x2

Post by Mani_ » Sat, 7. Oct 06, 12:48

A mam takie pytanko: na jakich kanalach wy ogladacie te wszystkei seriale/filmy ?
http://forum.xudb.pl/index.php - ciekawskich zapraszam

hanss
Posts: 358
Joined: Thu, 6. May 04, 00:11
x3tc

Post by hanss » Sat, 7. Oct 06, 14:26

Star Trek na AXN Gwiezdne Wrota kiedyś leciały na hbo.

Andrzej Girsa
Posts: 50
Joined: Thu, 1. Jul 04, 01:49
x2

Post by Andrzej Girsa » Mon, 9. Oct 06, 14:10

Gwiezdne Wrota teraz to można tylko oglądać - o ile się nie mylę - na RTL (przynajmniej w naszej Vectrze, żałuję, że TK nie ma konkurencji w moim rejonie).
Bardzo mało piszę :)

Wiencek14
Posts: 684
Joined: Tue, 24. Jan 06, 09:26
x3ap

Post by Wiencek14 » Mon, 9. Oct 06, 15:41

Na RTL na 100% leci Andromeda. Może wfekty sztuczne i 4 sezon do kitu ( tak jakby scenarzystą wcieło wyobraźnię) to fajnie się ogląda.
X3 2.5 + BP 3.1.07 + XTM 0.7.3 + Salvage Claim Software + Bail Signal Extension
Gra od nowa: Bankrut zabójca
Latam: Xen. P (pierwsze 15 min. gry ?!)
Jeden kompleksik produkujący Osłony 1MJ i Krzem... (od czegoś trzeba zacząć :) )

Andrzej Girsa
Posts: 50
Joined: Thu, 1. Jul 04, 01:49
x2

Post by Andrzej Girsa » Tue, 10. Oct 06, 15:32

Sprawdziłem no i dokładniej rzecz ujmując "Gwiezdne wrota" są na RTL2. Andromeda w AXN i RTL2.
Bardzo mało piszę :)

User avatar
Kerrick
Posts: 348
Joined: Fri, 30. Jul 04, 22:37
x2

Post by Kerrick » Tue, 10. Oct 06, 15:58

marze o tym zeby BG i Gwiezdna Eskadra wyszly w Polsce na DVD
...wszystko przemija...
...a przyszłosć jest niepewna...
...zachować czyste sumienie...
...tego pragnę...

User avatar
Reel Mixer
Posts: 496
Joined: Fri, 22. Oct 04, 20:15
x2

Post by Reel Mixer » Tue, 10. Oct 06, 19:30

Gwiazdna Eskadra - o, ktoś jeszcze to lubi :). Niestety, kiedyś wymieniłem maile z polskim dystrybutorem - nie było takich planów. Podobno był dawno temu na VHS. GE jest dostępna do sprowadzenia, niestety, nie znam zagranicznego sklepu, który wysyła do Polski. Bo Amazon raczej nie - kaszanke mają w helpie, ale wyczytałem, że nie. Przez Empik nie da się - też pytałem :(.
[ external image ] X3 - gram legalnie.
[ external image ]
Błękitny Grom znów na posterunku :).

hanss
Posts: 358
Joined: Thu, 6. May 04, 00:11
x3tc

Post by hanss » Wed, 11. Oct 06, 01:32

Zostaje ,,nocny sklep" :wink: i jak tu nie piracić-a Gwiezdną Eskadrę: http://online.freeware.info.pl/ogame.html uwielbiam mój ulubiony odcinek to ten w którym ,,tank''walczy w rytmie ,,Let's Go" The Ramonsów.
Last edited by hanss on Thu, 10. Apr 14, 15:40, edited 1 time in total.

art.pl
Posts: 59
Joined: Fri, 13. Oct 06, 11:14

Post by art.pl » Sun, 22. Oct 06, 19:12

No i PEGASUS odszed w zapomnienie
Ale zabral ze soba dwa statki cylonow
Serial rewelacja!!!
Moze ktos sie orientuje kiedy bedzie wydany dokonczenie drugiego sezonu na DVD???

edit:)
Dokonczenie drugiego sezonu juz jest na DVD:)

Kardach
Posts: 1
Joined: Sat, 28. Oct 06, 15:41

Post by Kardach » Sat, 28. Oct 06, 15:43

Podpiszcie proszę petycję do TVP 2 o zmianę pory emisji serialu Battlestar Galactica. Adres strony z tym apelem: www.BSGwTVP.info

Zapraszam do wzięcia udziału w akcji i proszę o pomoc w popularyzacji
akcji bo bez tego nie ma ona szans.

User avatar
RAFIO
Posts: 3085
Joined: Sat, 19. Jun 04, 18:22
x3ap

Post by RAFIO » Sat, 28. Oct 06, 17:26

Gdyby to jeszcze miało szansę powodzenia. Ale nie ma. Bo dla TVP dobre seriale zawsze będą emitowane po gadających głowach, super serialach typu "K jak kupa", i naprawdę fascynujących programach rozrywkowych, z oglądalnością rzędu 9 osób w skali kraju.

Andrzej Girsa
Posts: 50
Joined: Thu, 1. Jul 04, 01:49
x2

Post by Andrzej Girsa » Sun, 29. Oct 06, 00:53

Hmmmm.... Co prawda na razie lecą te pierwsze cztery odcinki co leciały na TVP2, ale oglądając te Cylońskie maszyny mam dziwną chęć zagrać znowu w "Tachyon'a". Te maszyny troszkę przypominają mi Archanioły z tej gry. Szkoda, że zapodziałem gdzieś kod do tej gry :| .
Bardzo mało piszę :)

User avatar
Ponteus PL
Posts: 100
Joined: Tue, 17. Oct 06, 14:56

Post by Ponteus PL » Sun, 29. Oct 06, 18:14

Andrzej Girsa wrote:ale oglądając te Cylońskie maszyny mam dziwną chęć zagrać znowu w "Tachyon'a". Te maszyny troszkę przypominają mi Archanioły z tej gry. Szkoda, że zapodziałem gdzieś kod do tej gry :| .
Mnie raczej przypominają statki Kilrathi z Wing Commandera ;).
Peace and order will be restored in our universe

Andrzej Girsa
Posts: 50
Joined: Thu, 1. Jul 04, 01:49
x2

Post by Andrzej Girsa » Mon, 30. Oct 06, 02:54

Ponteus PL wrote:
Mnie raczej przypominają statki Kilrathi z Wing Commandera ;).
Mi nie mogą, niestety, bo w tę grę nie grałem. Szczerze mówiąc to Tachyon był pierwszą moją grą kosmiczną drugą - XBTF :D
Bardzo mało piszę :)

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”