SPACE PIONIERS (off topic)

Dyskusja na tematy nie powiązane z x-grami

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Deleted User

Post by Deleted User » Thu, 22. Dec 05, 21:17

WOJA !!!

User avatar
Apokalipsa
Posts: 244
Joined: Tue, 27. Dec 05, 08:58
x2

Post by Apokalipsa » Fri, 30. Dec 05, 13:32

wiec i ja się zaloguje do tej gry choc osobiście ogame mi naprawde nie przypadła do gustu

grałem w wiele innych gier ale jakos nie mam ochoty byc dla kogos niewolnikiem

a lat mam jeszcze 28 ale 17 stycznia stuknie mi 29 (czyli prawie prawie sie mieszcze w średniej wiekowej tego forum ];>)

Bolek
Posts: 8
Joined: Tue, 4. May 04, 20:04
x3tc

Post by Bolek » Fri, 30. Dec 05, 21:38

No proszę jak miło :!: :) . Mam 35 wiosen na karku i tak jakoś nieśmiało tylko czytywałem to forum a tu niemalże "Dyskoteka Dorosłego Człowieka" - czyli sporo tych, którym nie obce nazwisko David Braben dla młodszych pilotów - to twórca protoplastów serii X czyli ELITE i FRONTIER).
Ja już czekam na swojego X3 v. ang. Wybaczcie za brak "patriotyzmu", ale skręca mnie na myśl że gra już jest a ja jeszcze jej nie mam. Oczywiście mógłbym podjechać na giełdę... tylko wtedy nie cieszyłbym się z instalacji nowych patch`y, a i czasy się zmeniły, i świadomość u człowieka inna...
Odebrałem początkowo ten temat za sentymentalne wspomnienia ELITE i FRONTIERA - w końcu można odczytać go dwuznacznie: Pionierzy Kosmosu to gra on-line lub ci, którzy latali np. Imperial Courierem :wink:
Tak czy siak - pozdrawiam wszystkich: Wojów, Piratów i Handlarzy - Przestrzeń jest WIELKA i dla każdego starczy miejsca. Oby jej DUCH nam sprzyjał w 2006 roku a nam dawał jeszcze więcej radości i satysfakcji z życia i... handlowania, rozbudowy, walki i twórczego myślenia :!: :)
Niech DUCH Davida Brabena natchnie Egosoft - będzie jeszcze piękniej!

Deady
Posts: 623
Joined: Tue, 22. Jun 04, 15:18
x2

Post by Deady » Fri, 30. Dec 05, 22:11

No tak, szukajac tajemniczego statku we Frontierze, przebywajac wiele mln km w Imperiar Curier i innych podobnych do First Encounters od Amigi do PC, od 35 wiosen dalej sie tym bawie ::) Moze jak wroce do neostrady to i ja sie dopiszew do tej gry z Ogame.

PS
Nic nie zmieni radosci pierwszych zmian w programie niz niezliczona ilosc w River raid na Atari 65 ::) Pozdrawiam wszelkich Uzytkownikow (szczesliwych) X3 i nie tylko w przededniu nowego roku.

(nie to zebym zazdroscil x3 eh.... no moze troche... albo i ciut wiecej lol )
Uprasza sie wszystkich - o przejscie pod ten adres: http://www.xudb.pl/ jesli chca uczestniczyc w forumowch dywagacjach.

User avatar
Apokalipsa
Posts: 244
Joined: Tue, 27. Dec 05, 08:58
x2

Post by Apokalipsa » Sat, 31. Dec 05, 04:32

river raid / rambo / moon woker (czy cus w tym stylu - skleroza nie boli ];->)

3 rodzje malych atarynek puzniej wieksza atarynka a puznie blaszak sie klania ];-) i tak od 19 lat

aa ludki

D O S I E G O R O K U

] ; - )

dziadzioMiecio
Posts: 69
Joined: Wed, 1. Dec 04, 14:37
x3tc

Post by dziadzioMiecio » Sat, 31. Dec 05, 08:59

oo witam tych komputerkow wlasnych i nie mozna by tak wyszukiwac sporoatarki teamex do samodzielnego montazu i O w Mmo.... ale ja tu jestem staruszek nie tak dawno przeskoczylem 45 wiosen.No ale nie warto sie martwic jak mam czas to sobie pogram w X2 a moze se kupie X3 .Musze jednak zmontowac sobie osobnego Pc-tas bo mi moje laski zawsze cos namieszaja ze az wlosy wypadaja ze zlosci.Co do grania przez siec to mi nawet czasem dziala tylko ten moj net radiowy jest taki sobie i dlatego zadko to robie. No to narka dla graczy i sympatykow kosmosu jesli nawet tylko w mazeniach sie tam znajdujemy.

User avatar
Apokalipsa
Posts: 244
Joined: Tue, 27. Dec 05, 08:58
x2

Post by Apokalipsa » Sat, 7. Jan 06, 23:53

potrzebuje pilnej pomocy


ktoś chce ze mnie zrobić farme

(czy nikt nie może tam grać aby grać tylko musi łupić innych ??)

moj nick w grze to także Apokalipsa

Post Reply

Return to “Polskie / Polish Off Topic”