X-Universe OL

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

X-Universe OL

Post by levisq » Fri, 28. May 04, 08:39

Mam pomysl...
moze bysmy stworzyli swój X-universe. taka mala namiastke on line.
Narazie tylko w postaci mapy.
Juz tlumacze o co chodzi:
Niech kazdy mi przysle na PW polożenie swoich fabryk, kopalni, baz ale tylko stalych elementów, które sie nie przemieszczaja.
Postaram sie jak najszybciej umiescic to w na mapie x-UNIWERSUM, oczywiscie bez danych stałych wynikajacych z gry.
Wychodze z załozenia ze i tak kazdy juz przewertowal mape, i nie jest tajemnica jaki uklad gdzie jest.
ALE!
Nie bede umieszczal na mapie ukladów, w ktorych nas nie ma, tym sposobem bedzie mozna obserwowac nasza ekspansje w swiecie X2.
jak to widzicie?

pozdrawiam
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

User avatar
xor
Posts: 436
Joined: Mon, 19. Jan 04, 14:45
x2

Post by xor » Fri, 28. May 04, 09:22

No, mzoe byc... :wink: :P

Tylko mam jedna obiekcje - mianowicie kopalnie - co jesli kila osob ma kopalnie na tym samym asteroidzie ? A jestem przekonany, ze tak jest :D

User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

Post by levisq » Fri, 28. May 04, 10:32

xor wrote:No, mzoe byc... :wink: :P

Tylko mam jedna obiekcje - mianowicie kopalnie - co jesli kila osob ma kopalnie na tym samym asteroidzie ? A jestem przekonany, ze tak jest :D
a w czym widzisz problem... poprostu sie potraktuje kazda oddzielnie:)
ma pieciu - bedzie piec kopaln...

pozdrawiam
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 28. May 04, 10:38

levisq wrote:a w czym widzisz problem... poprostu sie potraktuje kazda oddzielnie:). ma pieciu - bedzie piec kopaln...
Fajny pomysł :) , rzeczywiście uwzględnisz tylko ilość fabryk w danym sektorze, może jedynie w odniesieniu do środka sektora lub bram skokowych (np. ktoś napisze "mam Wytwórnię Kryształów niedaleko Płn. Bramy")
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
xor
Posts: 436
Joined: Mon, 19. Jan 04, 14:45
x2

Post by xor » Fri, 28. May 04, 10:54

Eeee - to bedzie niescisle ! Nie bedzie mialo odzwierciedlenia w swiecie X2... :wink:

User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

Post by levisq » Fri, 28. May 04, 11:11

xor wrote:Eeee - to bedzie niescisle ! Nie bedzie mialo odzwierciedlenia w swiecie X2... :wink:
to nie ma byc czyste odzwierciedlenie x2, tam gdzie asteroida stoi to stoi u nas, traktujmy to bardziej luzacko,
no to na jednym asteroidzie bedzie 5 kopaln, moze byc nie? przeciez sie nie pogryzą...
oczekuje na sugestie...
aaa... i jeszcze jedno podeslijcie mi to dzisiaj, to bede mial co przez weekend robic.. oprocz grania w x2:))

od Saurona juz mam:))

pozdrawiam
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

LongOne
Posts: 293
Joined: Tue, 13. Jan 04, 13:03
x2

Post by LongOne » Fri, 28. May 04, 11:27

Już widzę te kilkanaście lub kilkadziesiąt SPP w Kingdom End :) Istne zagłębie energetyczne!

Ale sam pomysł wart jest uwagi - może jednak pójśc w kierunku quasi role-playowych gildii takich jak te funkcjonujące na forum angielskim?
Ludzie, którzy nie lubią kotów, w poprzednim wcieleniu musieli być myszami.

SzaYbuS
Posts: 113
Joined: Tue, 18. May 04, 22:06
x2

Post by SzaYbuS » Fri, 28. May 04, 14:25

ja mam skromnie 1 SPP w The Hole lekko na zachod od wytworni krysztalow. (jak pozbyc sie namolnego pirata w TS który nap.... mi w ta elektrownie z biednej wierzyczki??? m4 wystarczy?)

User avatar
xor
Posts: 436
Joined: Mon, 19. Jan 04, 14:45
x2

Post by xor » Fri, 28. May 04, 14:45

Jak na razie tylk SPP w Harron's Nebula i kopalnia rudy w sektorze splickim - na mapie - zaraz ponizej tych 'nowych' sektorow Teladi - jest to sektor glowny jakiejs rodziny, ma doki, stocznie, itd. Ma jumpgate-y na polnoc i na wschod. Nic wiecej... :P

Aha - Spp jest niedaleko zachodniej bramy, pomiedzy kopalniami, a kopalnia rudy w tym splickim sektorze - na
Spoiler
Show
asteroidzie 50 - jest troche na prawo i dol od srodka sektora

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Fri, 28. May 04, 15:28

3 fabryki w red light, 4 w paranid prime, 4 w trinity sanctuatium, 4 w lucky planets, 4 w seizewell, 1 w Kingdom End, 4 w argon prime :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Fri, 28. May 04, 19:28

ergo wrote:3 fabryki w red light,
Levisq prosił wyraźnie o wysyłanie na PW. To jest Prywatna Wiadomość czyli PM u dołu posta (info dla niekumatych :wink: )
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

Post by levisq » Sun, 30. May 04, 12:41

ergo wrote:3 fabryki w red light, 4 w paranid prime, 4 w trinity sanctuatium, 4 w lucky planets, 4 w seizewell, 1 w Kingdom End, 4 w argon prime :)


ergo!!! qrka ale jakie te fabryki ? sznurowadeł? i lokalizacja przyblizona, moze byc nawet dokladna wg siatk X2 przeciez takowa jest... no nie... ?

juz widze ta zabawe... tylko zastanawiam sie nad forma realizacji ale chyba normalna 3W odpale:))

pozdrawiam

i na PW (MW) tak jak Sau powiedzial:))
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Sun, 30. May 04, 13:21

oks, wysle pm :) ... Wiedzialem ze pm ma byc, ale tak jakos wszyscy zaczli pisac tutaj wiec ... :wink:

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Mon, 31. May 04, 14:56

Ja jak zwykle z opoznieniem, ale uwazam ze super pomysl. Zreszta dziwny zbieg okolicznosci - ja mam przed biurkiem wielki kawal bialej niezagospodarowanej sciany. I wlasnie wyobrazilem sobie ogromna mape z zaznaczonymi fabrykami... jestem ciekaw lokacji innych graczy.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”