Zmiana nicka

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply

Z jakim moim nickiem chcialbys/chcialabys korespondowac?

Poll ended at Sat, 1. May 04, 21:43

Marcybiskup
4
67%
Cpt. Marcy
2
33%
Kpt. Marcy
0
No votes
 
Total votes: 6

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Zmiana nicka

Post by Marcybiskup » Wed, 21. Apr 04, 21:43

Drodzy, nietypowa sprawa. Moj nick sie zestarzal. Znudzil mi sie, poza tym byl niezrozumiany poza polskimi forami. Wywolywal takze pewne kontrowersje, zupelnie niezamierzone. Poniewaz i tak wszyscy mowia (i pisza) do mnie skrotem, postanowilem to zmienic.
Uwazam, ze Marcy jest w porzadku. Zeby dodac sobie troche animuszu i haryzmy, postanowilem uzywac stopnia klanowego z Deltax (mam nadzieje, ze do tej pory nie zostalem zdegradowany ;) ). Ale powstalo pytanie - czy dodac troche anglojezycznosci (przydaje sie na obcojezycznych forach), czy zachowac czystosc jezykowa? A moze nic nie powinienem zmieniac?
W zwiazku z tym mam pytanie... mam nadzieje, ze za taka inicjatywe nikt mnie nie zbanuje :D

User avatar
xor
Posts: 436
Joined: Mon, 19. Jan 04, 14:45
x2

Post by xor » Thu, 22. Apr 04, 09:58

moze... Marcyngetoryx ?
:wink:
albo zeby bylo zrozumiale wszedzi, to Marcybishop ?

Obstawiam czyste Marcy, ale nie ma wsrod mozliwych odpowiedzi... Wiec glosuje za starym Marcybiskupem. Ten stopien IMO powinienes sobie darowac... takie chwalipiectwo nie przystoi... :wink:

User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

Post by levisq » Thu, 22. Apr 04, 10:43

zostan przy Marcybiskup, wszyscy juz sie przyzwyczaili... sam sobie stwarzasz problemyi innym... ja mam podobny staly moj nick Levisq a na Playu odezwalem sie niechcacy z wlasnego imienia i musze sie teraz podwojnie podpisywac... :lol: (Artur)
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Re: Zmiana nicka

Post by Sauron11 » Thu, 22. Apr 04, 13:38

Marcybiskup wrote:Drodzy, nietypowa sprawa. Moj nick sie zestarzal. Znudzil mi sie, poza tym byl niezrozumiany poza polskimi forami.
Marcy, stajesz sie postacia medialna, dbasz o rozglos, to dobrze :wink: Swojego nika jak dla mnie możesz pozostawić jak jest, wprawdzie używam skrótu ale Ty też go używasz w stos. do mnie, więc problem nie istnieje :) Dla mnie jesteś stary dobry Marcy.
Z tym kapitanem nie przesadzaj, członek Deltax ma być skromny i się ze stopniami nie obnosić. A jak na przyklad awansujesz, lub co gorsza zostaniesz zdegradowany :wink: to znowu będziesz zmieniał?
:P

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Thu, 22. Apr 04, 14:11

levisq wrote:zostan przy Marcybiskup, wszyscy juz sie przyzwyczaili... sam sobie stwarzasz problemyi innym... ja mam podobny staly moj nick Levisq a na Playu odezwalem sie niechcacy z wlasnego imienia i musze sie teraz podwojnie podpisywac... :lol: (Artur)
Alez ja nikomu nie chce stwarzac problemow! :wink:
A co do levisa, tez jakos do niego przywyklem. Gdy dopisujesz (Artur) to zupelnie nie wiem o co chodzi i zaczynam miec zawroty glowy. Przestan natychmiast! Nic nie dopisuj, levisq! :)

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Thu, 22. Apr 04, 14:19

Marcybiskup wrote:Gdy dopisujesz (Artur) to zupelnie nie wiem o co chodzi
Marcy, bywaj częściej na forum Playa :)

User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

Post by levisq » Fri, 23. Apr 04, 08:58

ok ok juz jestem grzeczny... :twisted:
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Ot

Post by Sauron11 » Fri, 23. Apr 04, 10:39

levisq wrote:ok ok juz jestem grzeczny... :twisted:
levisq, przyznaj się ile Ty masz lat, pisałeś o żonie, nawet dzieciach? :) Zastanawiam się czy sam wytrwam jako gracz do wieku późno-dojrzałego, może nawet do starości :) i wtedy też będę jeszcze pykał w gierki hehe :D
Btw na stronie http://www.olo.com.pl/~levis/ leci całkiem przyjemna muzyczka :)

User avatar
ergo
Posts: 1109
Joined: Fri, 26. Mar 04, 11:44
x3tc

Post by ergo » Fri, 23. Apr 04, 11:35

hehe , muzyka jest cool :)

A ty sie Sauron smiej (ad zony), jak na ciebie padnie to nawet nie bedziesz wiedzial kiedy :) :lol: :lol:

User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

Post by levisq » Fri, 23. Apr 04, 13:29

Sauron ... bez kozery powiem 41... i do konca zycia mi sie nie znudzi... taki juz jestem... jakies hobby trzeba miec... ja mam Gry i wedkarstwo:) ijakos potrafie to podzielic... i zycze ci tego samego ( a najbardziej wyrozumialej zony, takiej jak ja mam:))
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Re: Ot

Post by Marcybiskup » Fri, 23. Apr 04, 14:18

Sauron11 wrote:Btw na stronie http://www.olo.com.pl/~levis/ leci ca3kiem przyjemna muzyczka :)
:D :D :D levisq, tam na stronie jakis szczesliwy facet sie usmiecha, to Ty? :D :D :D obys nam wszystkim tez przyniosl szczescie, nie tylko w grze :wink:
Jestescie mistrzami w pisaniu nie na temat :lol:

User avatar
levisq
Posts: 326
Joined: Sat, 17. Apr 04, 16:26
x3tc

Post by levisq » Fri, 23. Apr 04, 14:53

Marcyś ... dzieki i mam nadzieje ze przyniose... co do twojego Nicka to sie wypowiedzialem .. a poboczne watki wogole mi nie przeszkadzaja a uwazam ze dodaja troche pikanterii... waszym wypowiedziom i splendoru calemu forum ( forum to taki maly wirtualny swiat i nie zamykajmy go w sztywnych ramach)...

z harcerskim pozdrowieniem...
Ażeby po nas zostały jedynie Ślady na piasku i kręgi na wodzie...

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Tue, 4. May 04, 13:43

Jestem szczerze wzruszony wynikami. Dziekuje wszystkim szesciu osobom, w ktore wziely udzial :D Lepsze jest wrogiem starego dobrego nicka. Zostaje Marcybiskupem. Pozdro

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Post by Sauron11 » Tue, 4. May 04, 20:25

Marcybiskup wrote:Zostaje Marcybiskupem.
Hej no a doczytałeś manuala? Dodaj nową opcję do ankiety :wink:


BTW w tym na płycie jest poprawnie, a w tym cz-b pewnie jakiś chochlik zamieszał :P

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”