[X:Rebirth] - moduły skanerów

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
Kajdorf
Posts: 288
Joined: Thu, 27. May 04, 18:54
x4

[X:Rebirth] - moduły skanerów

Post by Kajdorf » Thu, 21. Nov 13, 12:12

W grze występują różne rodzaje skanerów. Interesuje mnie kiedy je najlepiej używać, lub co robią. Kilka rzeczy już wiem. Ale czy jest coś jeszcze?

Sa skanery: Station, ship. long
Oprócz tego są jeszcze cargo, mining mode.

Long to już w fabule wyjaśnili, służy do wykrywania ukrytch/dalekich obiektów. Przydaje się do szukania znajdek w kosmosie. trzeba go tylko przeładować w odpowiednim momencie. Coś w rodzaju mini gierki, go się "strzela" na wyczucie.

Station: po aktywacji zaczyna wyświetlać elementy stacji na kolorowo. Z tego co wyczytałem to mozna skanować te elementy aby uzyskac znizki przy zakupie w danej stacji. Zanim zdobyłem tą informacje, używałem go do zlokalizowania doku. Podświetla też na czerwono miejsca typu: działka, osłony.

Ship - nie wiem, wziąłem go podczas abordażu. Nic nie pomógł.

Moduły-jak na razie są nie aktywne. Mining to jeśli dobrze pamiętam to chyba uaktywnia się z laserem górniczym. Szybko tą misję przeleciałem to nie zapamiętałem. Wiem tylko że coś ta babka marudziła.
HDDToshiba 2TB7200obr. 64MB / RAM DDR4 Corsair 32GB2666MH / Socket 1151Gigabyte Z390 AORUSPROWIFI / Intel Core i7 Intel i7-9700K3.6GHz12MBBOX / SilentiumPC600W / SSD Samsung 500GB2,5'' SATASSD860 / LED 32"Samsung U32 / NVIDIA Gigabyte GeForce RTX3070Ti Gaming 8GB OC

Sauron11
Posts: 6193
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

Re: [X:Rebirth] - moduły skanerów

Post by Sauron11 » Mon, 25. Nov 13, 18:15

Kajdorf wrote:(...)Station: po aktywacji zaczyna wyświetlać elementy stacji na kolorowo. Z tego co wyczytałem to mozna skanować te elementy aby uzyskac znizki przy zakupie w danej stacji. (...)
Jak jest powiązany skanning elementów stacji ze zniżkami przy zakupach? Jak się to ma do dynamicznego modelu handlu? Popyt i podaż ok, ale zniżki po skanowaniu? Wydaje się co nieco dziwne...
I used to be a moderator like you, until I took an arrow to the knee.
Core i5-3570_3,4 GHz, 8GB 1600MHz, Asus GTX660TiOC 2GB, Audigy, Iiyama B2776HDS.

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”