[X3TX] modyfikacja gry

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
vonski1985
Posts: 36
Joined: Thu, 14. Feb 08, 09:13
x4

[X3TX] modyfikacja gry

Post by vonski1985 » Mon, 27. Aug 12, 08:44

Witam!

Mam zapytanie. Nie mogę eksportować sobie zapisów z gry. Postawiłem grę na świeżo, żadnych dodatków. Dlaczego po próbie eksportu, mam autodestrukcję ? Dodam, że jest to X3 TC ze wszystkimi łatkami i bonus packiem ze strony producenta. Miałem na tym samym kompie wcześniej X3 R i modowałem trochę. Możliwe, że zostały jakieś wpisy w rejestrze czy coś podobnego? Tylko nie odsyłajcie mnie do anglojęzycznych for bo tam się nic nie dowiedziałem.

User avatar
Yacek
Posts: 3157
Joined: Wed, 18. Jul 07, 11:44
x3tc

Post by Yacek » Mon, 27. Aug 12, 15:27

Dane dla X3:R i TC zapisują się w różnych gałęziach rejestru, więc to nie może być powodem.
Ponadto modyfikacja gry pozwala wystawiać statystyki z gry i je wysyłać, nie są one tylko brane pod uwagę w rankingu statystyk.
Zacznij nową grę, zrób eksport statystyk. Jeśli będzie OK, to znaczy że coś ci się uszkodziło w plikach sav (jakiś błędny wpis, który powoduje teraz taki efekt przy eksporcie statystyk).
Jeśli nadal będzie źle, to reinstal lub szukanie rozwiązania na forum pomocy technicznej.
X3:AP 3.1+XRM 1.30d+MSP 1.7+LoCo 2.01+IR 2.0
Zapraszamy wszystkich chętnych na forum XUDB, gdzie znajdziesz FAQ, opisy skryptów, modów i fabuł, oraz Mamut HQ.
[ external image ]

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”