Kapitan Hektor

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Kapitan Hektor

Post by Marcybiskup » Tue, 2. Mar 04, 18:40

Pytanie do xora - co jeszcze fajnego znalazles w EV? Kiedys gralem w poprzednie wersje tej gry i czuje do niej sentyment. Poniewaz wciaz czekamy na X2, moze podzielisz sie wrazeniami? A moze dorwal Cie juz kapitan Hektor?
:wink:

User avatar
xor
Posts: 436
Joined: Mon, 19. Jan 04, 14:45
x2

Post by xor » Wed, 3. Mar 04, 14:19

Jeszcze nie :) Ale gierka jest naprade fajna. Choc czuc braki w detalach, to gdyby nad nia popracowac jeszcze kilka miesiecy, to mogloby byc cos fantastycznego !

Ale Hektor rzadzi :P Jeszcze nie wdawalem sie z nim w zadne bojki, ciekawe jakie ma uzbrojenie... ? :D

Jak na razie latam sobie troszke, ale utknalem w pewnych momentach fabul (pierwsza chyba Vel-os, ale nie jestem pewien, bo misle ciagle latam dla Biura, druga Polaran) - musialbym zarejestrowac, ale 30USD piechota nie chodzi... :(

Aaa - IDA Frigate jest najpiekniejsza jednosta. Sa lepsze - ale nie ma z wiekszym charakterem ! Przydalyby sie jakies SOLIDNE upgradey oslon :P

Ale przestaje pogrywac w EV:NOVA - zassalem demko X2, musze je rozgryzc :)
Pozdroofki

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Fri, 12. Mar 04, 20:10

Dorwal Cie juz?

User avatar
xor
Posts: 436
Joined: Mon, 19. Jan 04, 14:45
x2

Post by xor » Mon, 15. Mar 04, 14:48

He, juz dawno nioe gralem - chwilowo mam zawalone cale dnie i nie mam czasu... X-btf ledwo 2 razy uruchomilem :!: :( Tylko obawiam sie, ze biedny Hektor nie wytrzyma starcia z moja IDA-Frigate... :wink: :P :lol:

User avatar
Marcybiskup
Posts: 1372
Joined: Fri, 31. Oct 03, 10:56
x3ap

Post by Marcybiskup » Mon, 15. Mar 04, 16:35

No, mysle, ze juz ponad miesiac grasz. Ciekawe w ile sekund Ci zje :P

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”