X2 - 92% PCZONE - najlepsza gra kosmiczna

Forum do dyskusji o x-grach i problemach technicznych

Moderators: Alan Phipps, Moderatorzy polskiego forum

Post Reply
User avatar
Gamer77
Moderator (Polski)
Moderator (Polski)
Posts: 361
Joined: Wed, 6. Nov 02, 20:31
x3tc

X2 - 92% PCZONE - najlepsza gra kosmiczna

Post by Gamer77 » Thu, 8. Jan 04, 22:14

Gra X2 otrzymala w tescie angielskiego czasopisma PCZone ocene: 92%! Do tego otrzymala PCZone Award czyli specjalna odznake przyznawana najlepszym grom! Zostala uznana za najlepsza gre kosmiczna!! :D

Oto kilka cytatow:
The best space game ever
gorgeous
the finest game to strap on its space-trading boots since Elite
better than Freelancer, better than EVE Online, better than any number of Privateers, Battlecruisers, Freespaces and Frontiers.
Satisfaction on a great big gaming plate, decorated with gameplay garnishings and covered with game design sauce.
one of the few examples of intelligent gaming out there

LongOne
Posts: 293
Joined: Tue, 13. Jan 04, 13:03
x2

Post by LongOne » Tue, 13. Jan 04, 13:14

Czołem!
Opinia PCZone jest wielce interesująca, ale z tego co wyczytałem na okolicznych forach, to gracze piszą głównie nie o wielkich zaletach gry a o archaicznym sterowaniu (klawiatura???) i koszmarnych animacjach (nie wiem jak to wygląda w akcji, ale widziałem screen z jakąś panną - jakbym ją zobaczył na ulicy to uciekłbym z wrzaskiem). Gra jest też wyposażona ponoć w "rewelacyjny" system zabezpieczeń antypirackich, który nawet legalnym uzytkownikom uniemożliwia grę - ponoć aby zmniejszyć ryzyko jego ataku nalezy usunąć z kompa sporo oprogramowania, np. Nero.
Więc jak to jest? Gra jest wybitna (PCZone) czy niedorobiona (gracze)? Pewnie i tak kupię (jak wszystko z tego gatunku), ale wolę wiedzieć w co tak naprawdę inwestuję...

Post Reply

Return to “Polskie / Polish X-Forum”