Brannan`s Triumph

Moderator: DJ Die

Post Reply
Kasso
Posts: 4
Joined: Mon, 31. Oct 05, 10:02

Brannan`s Triumph

Post by Kasso » Mon, 31. Oct 05, 10:08

Potrebujem pomoct: Co mam urobit pri tej rozbitej brane????

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Re: Brannan`s Triumph

Post by gomecz » Mon, 31. Oct 05, 11:48

Kasso wrote:Potrebujem pomoct: Co mam urobit pri tej rozbitej brane????
priletet k nejblizsi mine na uctivou vzdalenost a bud vypustit droidy a nebo ji sestrelit raketou, mely by se retezovou reakci rozprasit vsechny. priletet co neblize k brane, vyskocit z lodi (shift+e) a priletet jeste blize...

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Mon, 31. Oct 05, 11:55

me by zajimala jina vec... kdyz jsem navstivil prvni piratsky system, tak mi prisla zprava, ze sektor "president end" je napaden neznamou rasou a ze se mu mam vyhybat.
tento jev nastal jen proto abych se musel zpet do argan sektoru prokousat jinudy, nebo takovy jobovky prichazeji nahodne?

nerad bych prisel napriklad o zakladnu, jen proto, ze nastane neco podobnyho a ja na to nebudu pripraven.

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Re: Ja do toho az tak zasveteny nie som. Teraz len zacinam. Sorry. Priletim k brane a ..?

Post by gomecz » Mon, 31. Oct 05, 13:20

Kasso wrote:ja do toho az tak zasveteny nie som. Teraz len zacinam. Sorry. Priletim k brane a ..?
viz mail, je treba jednotlive fragmenty prozkoumat ('i')

ps:
neni vhodne hnojit temata ktera jsou urcena k jinemu ucelu, Tvoje prizpevky v 'rady hracum' sice nejsou off topic, ale 1, staci zadat pozadavek jednou, 2. kdyz uz jsi vytvoril nove tema, je duplicita v jinem tematu nezadouci.

Kasso
Posts: 4
Joined: Mon, 31. Oct 05, 10:02

Re: Ja do toho az tak zasveteny nie som. Teraz len zacinam. Sorry. Priletim k brane a ..?

Post by Kasso » Mon, 31. Oct 05, 16:08

gomecz wrote:
Kasso wrote:ja do toho az tak zasveteny nie som. Teraz len zacinam. Sorry. Priletim k brane a ..?
viz mail, je treba jednotlive fragmenty prozkoumat ('i')

ps:
neni vhodne hnojit temata ktera jsou urcena k jinemu ucelu, Tvoje prizpevky v 'rady hracum' sice nejsou off topic, ale 1, staci zadat pozadavek jednou, 2. kdyz uz jsi vytvoril nove tema, je duplicita v jinem tematu nezadouci.
Sorry, uz sa to nebude opakovat. (v dobrom)

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Wed, 2. Nov 05, 19:13

na svoji otazku si odpovim sam:
http://forum.egosoft.com/x2/forum/viewt ... highlight=
tady pisou ze kdyz se priblizite na 3skoky od BRENNAN'S TRIUMPH, tak se vynori khaakove...

m8
Posts: 11
Joined: Mon, 14. Nov 05, 13:12

Post by m8 » Tue, 15. Nov 05, 15:17

teraz ma tak napadlo, !!!preco som ja sakra urobil tuto misiu!!!, sak to len odstartuje Khaakov v hre a potom len robia problemi s mojim kseftom, najlepsie je pekne sa rozbehnut este pred tym jak zacnem pribeh a potom nejak zabezpecit sektory co nietu sak dobre chranene.
uz som koli nim stratil par lenivych merkurov a akurat vtedy ked som ich moc potreboval, plne zbozia za vsetky prachy a este aj zle savnuta hra :evil: , ostaval len restart :o

hoak

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Tue, 15. Nov 05, 15:54

existuje nejaky duvod proc si nezeregistrujete sve originaly X2?

m8
Posts: 11
Joined: Mon, 14. Nov 05, 13:12

Post by m8 » Wed, 16. Nov 05, 09:37

Ok Abras, sorac, teraz momentalne niesom doma, ale ked sa tam v najblizsej dobe dostanem tak tu mas aj moje ID z hry.

dik za pochopenie :)

Chariot
Posts: 39
Joined: Wed, 28. Dec 05, 15:32
x3

Post by Chariot » Wed, 28. Dec 05, 15:41

To Abras, ty kody k ceskemu X2 jseou asi jine proto se neda zaregistrovat.

Ale chtel jsem se zeptat ohledne tohoto Q. Mam tedy znicit miny, ale kdyz mam na palaube dva roboty a vypustim je a zamerim minu, dam prikaz droidumn zautocte na cil tak stoji na miste a nic nedelaji, nevite kde je chyba?

Zergos
Posts: 126
Joined: Sat, 27. Nov 04, 09:31
x3ap

Post by Zergos » Wed, 28. Dec 05, 18:22

Chariot wrote:To Abras, ty kody k ceskemu X2 jseou asi jine proto se neda zaregistrovat.

Ale chtel jsem se zeptat ohledne tohoto Q. Mam tedy znicit miny, ale kdyz mam na palaube dva roboty a vypustim je a zamerim minu, dam prikaz droidumn zautocte na cil tak stoji na miste a nic nedelaji, nevite kde je chyba?
To jsem zkoušel taky a se stejným výsledkem. Potom jsem si raději zaletěl pro pár raket a bylo po minách :D

Chariot
Posts: 39
Joined: Wed, 28. Dec 05, 15:32
x3

Post by Chariot » Thu, 29. Dec 05, 06:41

:twisted: Tak to jo :) jeste jedna moznost me napadla nalakat do toho minoveho pole nejakeho pirata.

Ale jak jsem cetl nekde na tomto foru, je lepsi si udelat ekonomiku a pak zacit hrat pribeh a spustit valku?
Nebo na tom nezalezi?

gomecz
Posts: 392
Joined: Wed, 21. Sep 05, 13:39
x3

Post by gomecz » Thu, 29. Dec 05, 15:10

Chariot wrote:Ale jak jsem cetl nekde na tomto foru, je lepsi si udelat ekonomiku a pak zacit hrat pribeh a spustit valku?
Nebo na tom nezalezi?
zalezi ciste na Tobe a na tom co Ti vice vyhovuje... po "vpusteni" khaaku je zase mnohem vice prilezitosti vydelat si v otevrenem boji. ale musi se vice investovat do ochrany majetku.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”