vas nejoblibenejsi tezky stihac(M3)

Moderator: DJ Die

jaka je vase nejoblibenejsi M3(tezka stihacka)?

Argon Nova
11
52%
Boron Barracuda
0
No votes
Split Mamba
2
10%
Paranid Perseus
2
10%
Xenon L
0
No votes
Khaak M3
5
24%
Pirate Orinoco
1
5%
 
Total votes: 21

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 1. Aug 05, 21:33

Abras wrote:
DJ Die wrote: i kdyz pokud jde o PSG zbrane ja davam prednost Ospreyi to je skvela lod
ale do M3 jaksi nepatri :lol:
no vidis, mozna se ti splni sen, diskuze o M6 ktera ti moc predtim nevysla se rozhori v temtu o M3 :P
ale ne prece ti nebudem pridavat praci :lol: :spam:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Mon, 1. Aug 05, 23:44

nemej strach, hodne kratkych prispevku je bez problemu, zato min dlouhych to uz je jine kafe :wink:

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Tue, 2. Aug 05, 07:47

Abras wrote:
DJ Die wrote: i kdyz pokud jde o PSG zbrane ja davam prednost Ospreyi to je skvela lod
ale do M3 jaksi nepatri :lol:
no vidis, mozna se ti splni sen, diskuze o M6 ktera ti moc predtim nevysla se rozhori v temtu o M3 :P
Už jsem chtěl napsat něco podobného :D :rofl: :roll:

DJ Die: Ano má malí nákladový prostor ale to je asi jediná nevýhoda této lodi :wink:, Nova je nesmírně pomalá a zadní věž je ti k ničemu... :(

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 2. Aug 05, 13:14

ano nova je pomala ale zadni vez je docela uzitecna kdyz do ni das Ion D tak te dokaze zbavit doternych M5 a poskodit ostatni lode a hlavne sunda rakety
nj ty asi hrajes jinak protoze me malY nakladni prostor strasne vadil :wink:
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Tue, 2. Aug 05, 13:35

DJ Die wrote:ano nova je pomala ale zadni vez je docela uzitecna kdyz do ni das Ion D tak te dokaze zbavit doternych M5 a poskodit ostatni lode a hlavne sunda rakety
Az na to ze do zadnej vezicky Novy ID nedas ...

Tam das akurat A-IRE, ABG-PAC a MD :-)

Asi si myslel MD :-)

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Tue, 2. Aug 05, 14:16

domingo wrote:
DJ Die wrote:ano nova je pomala ale zadni vez je docela uzitecna kdyz do ni das Ion D tak te dokaze zbavit doternych M5 a poskodit ostatni lode a hlavne sunda rakety
Az na to ze do zadnej vezicky Novy ID nedas ...

Tam das akurat A-IRE, ABG-PAC a MD :-)

Asi si myslel MD :-)
ah sakra co to se mnou dneska je? :evil: samozrejme jsem myslel MD :lol: no trosku rozdil ale nevadi 8)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Wed, 3. Aug 05, 08:30

DJ Die wrote:ano nova je pomala ale zadni vez je docela uzitecna kdyz do ni das Ion D tak te dokaze zbavit doternych M5 a poskodit ostatni lode a hlavne sunda rakety
nj ty asi hrajes jinak protoze me malY nakladni prostor strasne vadil :wink:
Když jsi dostatečně rychlí tak tě rakety prostě nemohou zasáhnout... Nova je pomalá a tak tu věž pravděpodobně MUSÍ mít :D. Jinak, zkoušel jsem to s ní, ale připadá mi ta věž využitá proti ostatním lodím, naprosto zbytečná...

S tím prostorem to neberu tak tragicky, prostě „zaparkuji“ lodičku do mého TL a „hupsnu“ do sektoru který se my nejvíce líbí... takle nemám problémy s těmi energetickými články :wink:.

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Wed, 3. Aug 05, 13:52

Lex |cz) wrote:
DJ Die wrote:ano nova je pomala ale zadni vez je docela uzitecna kdyz do ni das Ion D tak te dokaze zbavit doternych M5 a poskodit ostatni lode a hlavne sunda rakety
nj ty asi hrajes jinak protoze me malY nakladni prostor strasne vadil :wink:
Když jsi dostatečně rychlí tak tě rakety prostě nemohou zasáhnout... Nova je pomalá a tak tu věž pravděpodobně MUSÍ mít :D. Jinak, zkoušel jsem to s ní, ale připadá mi ta věž využitá proti ostatním lodím, naprosto zbytečná...

S tím prostorem to neberu tak tragicky, prostě „zaparkuji“ lodičku do mého TL a „hupsnu“ do sektoru který se my nejvíce líbí... takle nemám problémy s těmi energetickými články :wink:.
njn ale kdyz jseste nemas TL tak musis utracet prachy ze TS tanker a to je zbytecne
me se s Novou bojovalo hodne dobre me na rychlosti moc nezalezi spis na obratnosti a tu ma Nova hodne dobrou(99% a perseus ma jen 75)
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Wed, 3. Aug 05, 14:30

Lex |cz) wrote:Když jsi dostatečně rychlí tak tě rakety prostě nemohou zasáhnout... Nova je pomalá a tak tu věž pravděpodobně MUSÍ mít :D.
Nesuhlasim ze vezicka Novy je jedina ochrana pred riadenymi strelami. Nova este moze pouzit Ion Disruptor - a to staci stlacit "fire" a otocit sa zhruba smerom odkial odkial leti riadena strela ... ak si sa stihol otocit, je po riadenej strele ...
Lex |cz) wrote:Jinak, zkoušel jsem to s ní, ale připadá mi ta věž využitá proti ostatním lodím, naprosto zbytečná...
Nesuhlasim ze je uplne na nic proti nepriatelskym lodiam - aj ked samozrejme nie je taka dobra ako vezicky M6/M2/M1 - nielen koli tomu ze do vezicky sa nedaju dat silne zbrane, ale koli tomu ze pri boji casto menis smer letu a ked je vo vezicke zbran ktora sa otaca pomaly, tak nestiha sledovat nepriatelske lode.
Ak chces vyuzit vezicku proti nepriatelskym lodiam, nainstaluj tam Mass Driver. Pomoze najma proti M5.
DJ Die wrote:
Lex |cz) wrote:S tím prostorem to neberu tak tragicky, prostě „zaparkuji“ lodičku do mého TL a „hupsnu“ do sektoru který se my nejvíce líbí... takle nemám problémy s těmi energetickými články :wink:.
njn ale kdyz jseste nemas TL tak musis utracet prachy ze TS tanker a to je zbytecne
Ja vzdy nakupim e-cells v nejakej lokalnej SPP - vsak to nie je az take drahe ...
DJ Die wrote:me se s Novou bojovalo hodne dobre me na rychlosti moc nezalezi spis na obratnosti a tu ma Nova hodne dobrou(99% a perseus ma jen 75)
99 vs 75 nie je az taky velky rozdiel - ja pouzivam joystick a nevidim nejaky badatelny rozdiel medzi obratnostou Persea a Novy.
Jediny problem s Perseom vidim ze 3xAHEPT neurobi taku skodu ako 2xBHEPT :-) Ale s Perseom nelietam koli AHEPT-om ale koli A/BPSG :-)

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Thu, 4. Aug 05, 09:09

Z počátku hry se přiznávám jsem moc „neskákal“, vzpomínám si vždy na X-BTF kde něco takového ještě nebylo a tak jsem se před „velkou“ cestou ještě rozlučoval od mé Sluneční fabriky... ať to vydrží... :D

P.S: Obratnost: nevím jak velký to je rozdíl a zrovna to nemohu vyzkoušet, ale pokud si sednete do Nemesis a poté do Argonské M6... tak to je celkem velký rozdíl...

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Thu, 4. Aug 05, 12:28

nj ony super silne PSG zbrane sice jsou na blizko ale i tak jsou az moc silne
ale ja mam radsi kombinaci Ion D a BHEPT :wink: aspon pokud jde o boj na zajimani je lespi GIRE
Split now give you...AAARRRRGGGHH!

domingo
Posts: 138
Joined: Tue, 13. Apr 04, 14:57
x2

Post by domingo » Thu, 4. Aug 05, 15:39

DJ Die wrote:nj ony super silne PSG zbrane sice jsou na blizko ale i tak jsou az moc silne
To je pravda ... aj ked toto pouzivam az vtedy ked si neviem rady ...
DJ Die wrote:ale ja mam radsi kombinaci Ion D a BHEPT :wink:
To je tiez dobra kombinacia :-) Taka - stylovejsia.
DJ Die wrote:aspon pokud jde o boj na zajimani je lespi GIRE
To som este neskusal, ja pouzivam 3xID+1xAPSG. Zblizka (60-120m) ma APSG dost maly ucinok ... teda mam viac vystrelov na prehovaranie :-)

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”