Zaseky ve hre a co s tim?

Moderator: DJ Die

Post Reply
Richia
Posts: 3
Joined: Sun, 13. Mar 05, 01:49

Zaseky ve hre a co s tim?

Post by Richia » Mon, 14. Mar 05, 10:33

Ahojky vsem,zalozil jsem nove forum, protoze foeum rady hracum je moooooooc dlouhe a pro mne uz mooc neprehledne :shock: :D

Mam takoveto zaseky a postrehy ve hre. Kdyby mi nekto dokazal poradit, byl bych strasne raad.
Nejlepe, by bylo zehnat manual,ale to se mi absolutne nedari :(

Takze zacinam :idea: :

1) Asi to nejvice dulezite, jak nainstalovat stity (pokut lod koupim primo se stity,
nemam je v nakladnim prostoru,pokud je ale koupim,mama je v nakladnim pro-
storu),cipy (microchips),casti pocitacu(computer components) a podobne :shock:

2) Jak postavit,ale spise koupit tovarnu, kdyz mam penize (samozrejme :D ), ale nemam lod na prepravu?

3) Jak se dostat zlodi na stanici a zpet? (fce. mi jen eject, ale to zas asi nebudu moc zpet :o )

4) Existuje jednoznacne deleni, kam jekou lod zaradit? M1 -M6 +TS,TL a podobne?
Popripadne nejakej soupis lodi, kam ktera patri?

5) Jak muzu rozbit a nalozit asteroidy?Tedymale.Nebo musim na nem neco postavit,abych ho mohl tezit?

6) Kdyz mam vice lodi, da se mezi nimi prepinat, abych s nimi mohl osobne litat,
a divat se na jednotlive ukoly ve stanicich(prečsedlat?Prisel jsem na to, ze je muzu
zmenit, kdyz mam dve lodi na jedne stanici.Napr. nevim, kdyz chci proskoumat
nove svety, jak mam tu lod ovladat, kdyz ji nemuzu navigovat a posilat do sektoru,
ktere neznam.....


A momo to,co rikate na lod s 5*125MW stity.TO je asi neznicitelna,ne? :o


Diky za pomoc a trpelivost :lol: Richard

User avatar
DJ Die
Moderator (České)
Moderator (České)
Posts: 2884
Joined: Wed, 9. Feb 05, 08:57
x4

Post by DJ Die » Mon, 14. Mar 05, 11:55

lod s 5*125MW stity se da znicit jenom musis vedet jak ale na to mas az pozdeji
2)musis si najmout lod tridy TL vetsinou byva v sektoru kde je i shipyard u argonu je to mammoth pres komunikci(klavesa c)promlovit s kapitanem ten ti rekne cenu za jeden pruchod branou(cena se tusim odviji od tvoji oblibenosti u rasy)pak lod posles zadokovat do shipyardu jakmilke je tam das obchovat se stanici a mas to pak jenom rozhodnout kam stanici umistit
pokud jde o prvni stanici doporucuji najit sektor kingdom end je uplne nahore vlevo a tam si koupit solarni elektrarnu a dva transporty dolphin az na ne budes mit ale nejriv tu elektarnu

maxipes
Posts: 4
Joined: Mon, 14. Mar 05, 16:45

Re: Zaseky ve hre a co s tim?

Post by maxipes » Mon, 14. Mar 05, 16:59

Richia wrote: 1) Asi to nejvice dulezite, jak nainstalovat stity (pokut lod koupim primo se stity,
nemam je v nakladnim prostoru,pokud je ale koupim,mama je v nakladnim pro-
storu),cipy (microchips),casti pocitacu(computer components) a podobne :shock:
Stity se ti instaluji automaticky kdyz je koupis. Pokud ne, je vedle nich (v seznamu nakladu v info o lodi) tlacitko Install. Jenze ne vsechny stity jdou do vsech lodi a pocet slotu pro stity je omezeny. Takze si nejdriv v popisu lode over, jaky a kolik stitu jde do lodi nainstalovat. Dalsi vec, pokud mas lod jiz vybavenou stity, musis ty stary nejdriv odinstalovat (je to v info o lodi dole myslim).
Richia wrote: 2) Jak postavit,ale spise koupit tovarnu, kdyz mam penize (samozrejme :D ), ale nemam lod na prepravu?
Najdi nejaky TL, pripluj na komunikacni vzdalenost (asi 7km), promluv si s kapitanem, najmi lod, znovu navaz spojeni, posli kapitana do shipyardu kde chces koupit stanici, kup ji, znovu zavolej kapitana, udej mu misto kam ma astanici odvezt, kdyz je na miste, prijed tam, zavolej kapitanovi a rekni mu at vylozi naklad.
Richia wrote: 3) Jak se dostat zlodi na stanici a zpet? (fce. mi jen eject, ale to zas asi nebudu moc zpet :o )
Nemuzes vystoupit na statnici, jen prejit do jiny lodi. Pokud chces pristat ve stanici, oznac ji ve vesmiru jako target a pust autopilota, jakmile jses ve stanici, zmackni ESC automaticky te to zadokuje a spoji se systemem stanice. Pokud je ve stanici jina tva lod, objedvi se ti v menu volba Change ship a muzes prestoupit.
Richia wrote: 4) Existuje jednoznacne deleni, kam jekou lod zaradit? M1 -M6 +TS,TL a podobne?
Popripadne nejakej soupis lodi, kam ktera patri?
Samozrejme, vsechny lode maji sve znaceni primo v jejich ID, koukni na seznam lodi v sektoru a uvidis to. Seznam lodi je tady:
http://argonopedia.ppcis.org/ships.php
Richia wrote: 5) Jak muzu rozbit a nalozit asteroidy?Tedymale.Nebo musim na nem neco postavit,abych ho mohl tezit?
Na rozbiti asteroidu musis mit Mining laser, ktery je pouzivany jak zbran a ma extremne maly dosah (musis byt u sutru blizko). Ale bacha, lze instalovat jen na par lodi, tak nez ho koupis, over si to. Dale musis mit sberac fragmentu asteroidu, ktery se jmenuje Ore Collector a pak doporucuju Special Cmd Software, ktery ti umozni prikaz Collect All Wares In Sector, coz zpusobi ze lod automaticky sebere vsechny fragmenty asteroidu.
Richia wrote: 6) Kdyz mam vice lodi, da se mezi nimi prepinat, abych s nimi mohl osobne litat,
a divat se na jednotlive ukoly ve stanicich(prečsedlat?Prisel jsem na to, ze je muzu
zmenit, kdyz mam dve lodi na jedne stanici.Napr. nevim, kdyz chci proskoumat
nove svety, jak mam tu lod ovladat, kdyz ji nemuzu navigovat a posilat do sektoru,
ktere neznam.....
Ne, ukoly na stanicich muzes prohlizet jen osobne a presedat jen ve stanici se dvema lodma, nebo ve vesmiru pokud mas Transporter device od Goneru, ale to jen do 5km vzdalenosti, co se ty vzadeleneho pruzkumu, to si nejsem jist, nejspis muzes poslat na dalku lod do mista kde by mela byt brana do jeste neznameho sektoru, ale nevim jestli se objevi na mape - ja delal vsechen pruzkum osobne.


Sorry za preklepy, ted nemam cas to po sobe cist.
....

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Mon, 14. Mar 05, 19:22

Richie: takova navrh, co se takhle zaregistrovat, nebo snad mluvis o svem super vylepsenem demu hry?
Last edited by Abras on Tue, 15. Mar 05, 19:47, edited 1 time in total.

Richia
Posts: 3
Joined: Sun, 13. Mar 05, 01:49

Hmmm....

Post by Richia » Mon, 14. Mar 05, 22:04

Abras :

Nechnapu, o cem to mluvis?Pokud se ti nezdaji ty stity tak je to velka transportni lod s 14000 jednotkami rychlosti max. 169 a 5-125MW stity.Zadny crack.. To bych nemusel hrat jak blbec od zacatku a nebavilo by mne to.


maxipes :

Diky za pomoc, ono se jeste vyskitnou dalsi otazky



Mam dalsi problemek.Mel bych se stavit za Ban Danna v Argon One, ale za boha nemuzu najit, kde to je? Kde ho najdu. Prosel jsem cely sektor Argon prima a nic...

Dalsi postreh.Zajal jsem dve lodi a obe nemaji zbrane.Kdyz jsem je znicil pri souboji, mohl jsem sebrat BHEPT a stit 25MW.. Jsem s toho tulpachovej.

Richard

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Re: Hmmm....

Post by Abras » Mon, 14. Mar 05, 22:49

Richia wrote:Abras :

Nechnapu, o cem to mluvis?Pokud se ti nezdaji ty stity tak je to velka transportni lod s 14000 jednotkami rychlosti max. 169 a 5-125MW stity.Zadny crack.. To bych nemusel hrat jak blbec od zacatku a nebavilo by mne to.
takze pokud mas originalni verzi, tak na manualu by mel byt registracni kod pro x-fora, ten zadas ve svem nastaveni a potom se ti pod jmenem ukaze takove male zelene odskrknute cd

Richia
Posts: 3
Joined: Sun, 13. Mar 05, 01:49

Tak uz nic

Post by Richia » Tue, 15. Mar 05, 12:34

Tak jsem prisel na to,ze Argon One je lod :lol:

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Tue, 15. Mar 05, 19:46

tak mas original nebo ne? nevyhybej se me otazce, ma rada tobe

FouET
Posts: 4
Joined: Sat, 5. Mar 05, 17:39

Post by FouET » Wed, 16. Mar 05, 16:40

já vim že sem magor, lemur a kokošák ale pls nemáte někdo cheaty stačí mi jenom na prachy fakt mě nebaví lítat v pomalym náklaďáku a vydělávat prachy po pár stovkách
nebo mi aspoň poraďte(budu rači) ňejakej zaruč způsob jak rychle vydělat
P.S. mam Argon Mercury a Argon Discovery takže žádný bojovky pls
X2 rulezz!

Star trek není jen pouhou sci-fi, te to realita narozdíl od Esmeraldy, Chicago hope nebo Televizních novin.

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Fri, 18. Mar 05, 20:01

Cheaty nevim, ale pokud chceš rychle vydělat nějaký chechtáky, tak se poohlídni po Argon sektorech v silikonovejch dolech. Kupuj silikon pod 300 a prodávej nad kolem 700. S plným Mercurym tak uděláš kolem 80.000 na jedný jízdě.

Nebo pokud už znáš systém Circle of Labor , je tam Space Fuel Destillery, kup plnej Mercury, prodej v nejbližčí Pirate Base a pak už se jen válej v prachách.
I am invisible.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Fri, 18. Mar 05, 20:06

robacz, uz si nasel ten kod, neby si si jenom zmenil ten druhy ucet na svuj nick? vitej opet legalne mezi nama :wink:

User avatar
robacz][
Posts: 90
Joined: Thu, 18. Mar 04, 16:31
x3tc

Post by robacz][ » Sat, 19. Mar 05, 12:42

Přejmenoval jsem ten druhej, tak snad to bude ok.
I am invisible.

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”