Offtopic

Moderator: DJ Die

Post Reply
plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Offtopic

Post by plynak » Wed, 20. Oct 04, 08:28

Jo jo na mem starem Celeronu 2,2 s FX5600 byly Xenon mise take slideshow. No a na novem P4 3 GHz a FX5900XT uz ne :) (i se zapnutymi stiny a v 1280x1024). Uz jsem tu psal ze, mam 2 M2, 1 M6 a spustu malych M5, M4 a M3. Momentalne ma konte 144 milionu a ve trinacti tovarnach v prumeru 2 miliony v kazde (13x2=26 milionu). A take na mne nikdo nema. Dokonce jsem vzal Titana na pruzkum boje do Khaakskych sektoru (taky uz se neskubou), ale znicil jsem tam pouze stanice a pak se dal na zbabely/takticky ustup :)

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Wed, 20. Oct 04, 17:00

Taktický ústup? Hmmm... :gruebel: tak takhle se to teď nazývá...

Nezbývá mi tedy nic jiného než si příští rok sestavit nové PC a Xenoni dostanou ze strachu... eh... zkrat?!
Už ho vidím před sebou, P4 4,7 GHz, Radeon XXX, Bump Mapping... Vertex Shader... pár tisíců Euro lehčí... :(

Osobní status: Erfahrener Mogul, Oberst (bohužel jenom v němčině), 38 mil.

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Wed, 20. Oct 04, 17:15

Jo, jo, krome Doomu 3 bylo X2 druhym duvodem k upgradu. A opravdu to stalo za to. Doufam, ze to nejakou chvili vydrzi (alespon 2 roky).

tinman-cz
Posts: 4
Joined: Thu, 14. Oct 04, 21:10

hmm

Post by tinman-cz » Wed, 20. Oct 04, 19:34

čaf tak už víte o dalším hrači X2
řeknu vám hra je dobrá ale má jednu obrovskou mouchu
a to je ovladaní letounů je to hrozné ! většína lidi co děla space simulatory už si uvědomila že lodě se líp ovladají když zatáčejí po šroubovici zní to divně ale je to opravdu lepší, ani to člověku nedojde pokud to nehledá ale vzpomeňte na x-wing , freespace , a další a další

potom lodě maj tak nějak skoro stejné modely moc se s tim nevyhráli
mimochodem argon colosus (doufam že je ten nazev spravně) je obšlahnutý z hvězdné pěchoty :lol:

a taky boje jsou jen o tom že nekomu brouzdáte za zadkem a drtite ho a nebo je nepřátel tolik že prostě nestačíte, čož je ubohé. jinak obchodování a ekonomické věci jsou zmaknuté dobře (s nekolika muchama)
je to dobře že se ješte dělaji další privater (elite, frontier) klony
nehrajete nekdo freespace 2 po netu ?zalétal bych si s nějakym čechem nějaké coop mise, nebo kampaně
no to je tak všechno
zatim čus pokud by se chtěl někdo ozvat, a prodiskutovat tuhle tematiku tak icq
122544455
čaf Tin

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Re: hmm

Post by Abras » Wed, 20. Oct 04, 20:35

tinman-cz wrote: zatim čus pokud by se chtěl někdo ozvat, a prodiskutovat tuhle tematiku tak icq
122544455
čaf Tin
Jen tak mimochodem, sve icq si muzes zadat v nastaveni, potom se ti robrazi vzdy pod tvym prispevkem

Vitej v X-Cz/Sr-vesmiru

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Wed, 20. Oct 04, 23:32

@plynak

No dva roky, ta dnešní technika... :gruebel: nevím bude to těsný a nesmíš zapomenout na takové pecky jako Half-Life 2 nebo můj osobní favorit STALKER. :D :thumb_up:
Doufám že v AddOnu bude možné vypnout mlhu, připadá mi že je dost HW náročná... nebo to jsou ty asteroidy? :gruebel:

S.M.V.P.
Posts: 18
Joined: Tue, 6. Jul 04, 17:19

Post by S.M.V.P. » Fri, 10. Dec 04, 09:25

no tak napisu o sobe neco i ja :)

mam X-Gold a hral sem ho uz dlouho(vyse pul roku)
X2 nemam, menuzu ho sehnat a pokud mi dobra vila(somebody) Neposle postou jako darek CD z X2 tak ho asi ani nebudu mit.

Nemuzu souhlasit ze vesmirne simulatory v SR neleti. oni leti a dost dobre. ja osobne sem hral elite, frontier, frontier - first encourters, nejake X- wingy, Tie fightery, Hral sem Freespace 2(fakt jedna z nej her, protoze to bylo neco vic), potom sem hral moji snad nejoblibenejsi hru Hardwar(hraji ji 5 let, a mam uz fakt verzi ktera se neda porovnat z tym co to bylo na zacatku), no a mnoho dalsich.

Celkove hraju vesmirne, letecke a jine simulatory asi 8 let a je to fakt asi muj nejoblibenejsi zaner her.

Obchoduji asi nejlepe zo sirokeho okoli ktere poznam ale stale je to malo. Chybejici X2 je zasadne spomaleni vyvoje mych schopnosti. X2 se sehnat neda, kreditka neni a vlastne by sem ani 1600 sk nemohl obetovat, protoze potrebuji nove CPU, odisla mi CD-romka a pod, takze mam dost prace z udrzanim meho PC v jednom kuse.

Otevrene se muzu priznat ze vetsina her v mem okoli je napalena a asi vsichni vite proc. zatim co v amerike mate pomer ceny hry k prumernemu mesicnimu platu fakt malo, takze si tu hru proste lidi muzou dovolit, tady to tak neni. kdyz prumerny obcan SR vydela 15000 sk a hra stoji 1000-2000 sk, tak se to proste utahnout neda. sem fakt zvedavej kolik zabavy si uziju kdyz budu pracovat :( no a proste kdyz si vyberete mezdi hrou original ktera se da sehnat za 1600 sk a mezdi napalenou hrou za 20 sk, tak co si asi vyberete ze :D ja sem si nevybral nic, protoze X2 nikdo z meho okoli nema...

no ale abych to ukoncil, tak sem chtel rict ze sem jeden z hracu simulatoru a ze kdyz budete chcet poradit, tak se na mne obratte, snad vam dam par tipu k hrani :)

P.S : vyte jak vydelat penize? etitujte save :lol:

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Fri, 10. Dec 04, 10:00

No ja uz pracuji po dokonceni vysoke skoly a muzu te ujistit, ze se tvuj nahled mozna zmeni. Nerikam, ze nemam palene hry. Mam a budu mit, protoze tolik zase nevydelavam. Ale ted kdyz narazim na hru, ktera se mi libi a ktera ma i dobre autory (X2, Nexus), tak si ji koupim. X2 mi ted dovezl bracha z Anglie. Bohuzel jsem mu zapomnel rici i o ten Nexus, ale on tam zase nekdy nekdo pojede :)
Ale napriklad HL2 bych si nekupil original ani za nic. Po tom, co s tim Valve predvadeli (ukradene zdrojaky apod.) a po tom, ze se musis pripojit na net a aktivovat si hru, za kterou uz jsi zaplatil, si to muzou strcit do vy vite kam. A pritom to zase takovy zazrak neni. Hral jsem, dohral jsem a to je tak vse. Podel mne uplen normalni strilecka. Ale to uz je dost off topic, tak sorry.
Tak zpet k X2. V CR melo vyjit tusim za 899,- To jsem byl ochoten investovat i jako student. Ale vsichni vime, jak to dopadlo. Nevim, ktereho vola napdlo davat to do cestiny. Docili tim jenom toho, ze par lidi si to sehnalo v cizine a zbytek to ma ukradene.

S.M.V.P.
Posts: 18
Joined: Tue, 6. Jul 04, 17:19

Post by S.M.V.P. » Fri, 10. Dec 04, 14:58

plynak : HL2 je docela dobra hra, mel sem tu prilezitost to instalovat kamaradovi a marias z 5 CD je docela haluz :D inak kdyz to nechces registrovat, tak vymaz steam.dll :D

ale z5 k X2. hru by sem si koupil, pokud by byla pod 1000 sk a rad podporim autory. Ale je pravda ze sou nektere hry ktere musim mit original.

User avatar
Lex |cz)
Posts: 66
Joined: Mon, 13. Sep 04, 20:47
x2

Post by Lex |cz) » Fri, 10. Dec 04, 23:54

Když už jsme u toho kopírování...
Já osobně bych si nikdy neokopíroval X2, Proč? Je to prostě výborná hra! To stejné se týče takových her jako Gothic II, Baldurs Gate II nebo Metal Gear Solid 2. Něco jiného jsou takzvané „hry pro masu“ příkladem: Neeed for Speed: Underground 2, Prince of Persia: Sands of Time atd. (ano i já mám pár kopírovaných)

@ S.M.V.P. Radši investuj do Hardwaru, protože se slabším PC si u X2 moc nezahraješ (znám to z vlastní zkušenosti :( ).

X2 jsem sehnal v Německu asi za 44 euro... tam neni takovej problém jej sehnat. :wink:

S.M.V.P.
Posts: 18
Joined: Tue, 6. Jul 04, 17:19

Post by S.M.V.P. » Sat, 11. Dec 04, 10:03

do hardwaru se uz investuje, budou vanoce a tak bude i nove CPU a snad i neco na prehravani tych malych lesklych kotoucku(Myslim CD-RW/DVD-Rom). mel by mit CPU nad 2GHZ co na X2 staci pokud mate dobou konfiguraci hardwaru a mate to softwarove vyladene :)

plynak
Posts: 3010
Joined: Fri, 12. Dec 03, 08:53
x3tc

Post by plynak » Mon, 13. Dec 04, 08:28

Mno, na mem starem Celeronu 2.2 se X2 silne skubalo a v XI misich bylo nehratelne. Ale je fakt ze pri XI misich se mi obcas skubne i ted na P4/3 GHz. Ale to uz opravdu vidim ve spatne optimalizaci.

Abras
Posts: 286
Joined: Sun, 29. Aug 04, 18:16
x3

Post by Abras » Fri, 4. Mar 05, 23:54

ěščřžýáíéú - to je jenom test - ŠČŽĚŘÚŮÁÉÍÓÚ

Post Reply

Return to “Česky / Czech X-Forum”